انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 526)
جمعه 23/2/1390 - 2:30 -0 تشکر 317207
احمدی نژاد:من همین الان 35 میلیون رای دارم

رئیس جمهور در ایامی که 11 روز خانه نشین بود با چند تن از نمایندگان و شخصیت های سیاسی دیدار داشت که محتوای این دیدار ها کمتر در معرض اطلاع و افکار عمومی قرار گرفت.

به گزارش جهان علی رضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اخیرا طی یادداشتی به بخش هائی از این دیدارها و اظهارات رئیس جمهور در آن جلسات پرداخته است که در یکی از این دیدارها رئیس جمهور به چند تن از ملاقات شوندگان گفته است که اگر همین الان انتخابات شود،من 35 میلیون رای دارم.

در بخش از یادداشت زاکانی آمده است:گرچه اخبار ملاقات اشخاص مختلف با ریاست‎جمهوری و سخنان صریح ایشان خطاب به چند نفر از ملاقات‎کنندگان با وی، حساسیت‎‎ها را بیشتر برانگیخت و اظهارات‎شان در داشتن ۳۵ میلیون رأی و اهتمام‎شان در مقاومت در برابر انجام این حکم حکومتی به سبب صیانت از جایگاه رییس‎جمهوری! عمق القائات نادرست و خطرناک را به ظهور رساند، لیکن بعد از طی مسیر عادی کشور در فقدان وی و شدت ناراحتی عمومی و بالا رفتن سطح انذار‎ها از عدم تمکین ایشان، جناب آقای دکتر احمدی‎نژاد پس از یازده روز در هیأت دولت حاضر و اظهارات شفافی را در حمایت از ولایت فقیه و ضرورت تبیین آن برای جلوگیری از سوءاستفاده عناصر سیاسی و ممانعت از دفاع بد از این‎جایگاه مهم ابراز داشتند. گرچه این خانه‎نشینی به قیمت شادی دشمنان اسلام و دل‎شکستگی دوستان انقلاب و از دست دادن سرمایه‎‎های زیاد تمام شد؛ اما به لطف درایت و تدبیر ولی امر مسلمین اوضاع التیام یافت.
 
http://jahannews.com/vdcjvmevmuqem8z.fsfu.html 

جمعه 23/2/1390 - 8:39 - 0 تشکر 317297

با نام خدا و سلام
خدایی هم خیلی این منافقین و استکبار احمق خوشحالی کردن متاسفشدم نمی دونم چه میشه بعضی وقتا ما خودمونو گم می کنیم.نمیفهمیم راهی که در پیش گرفتیم چاه است نه راه.

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

جمعه 23/2/1390 - 9:50 - 0 تشکر 317306


ایشون و اطرافیانشون باید این رو بدونن عده زیادی از مردم حزب الهی و متدین در حال حاضر فقط اوضاع را رصد می كنند تا تصمیم گیری كنند.
آنچه این چند ساله از مردممان دیده ایم این بوده كه مردم با هیچكس عهد اخوت نبسته اند و ملاك پذیرش افراد عبور نكردن از حدود قرمز نظام و انقلاب و تمكین از ولی فقیه زمان است چه امام خمینی باشد یا حضرت آقای خامنه ای

هزار دشمنم ار مي كنند قصد هلاك  گرم تو دوستي از دشمنان ندارم باك

حافظ عليه الرحمه

امضا: نيري

جمعه 23/2/1390 - 11:52 - 0 تشکر 317336

در حالی که بعد از آن ماجراها فضای کشور به سمت آرامش می رود بعضی با مطرح کردن بعضی مسائل اینگونه به تشنج سیاسی دامن می زنند. به نظر شما بعد از گذشت نزدیک به یک ماه اعلام کردن مساله ای اینچنینی چه دردی را درمان می کند؟ اصلا چرا این حرفها وشرح این دیدارها همان ایام منتشر نشد؟ واکنون منتشر می شود ؟!!!

جمعه 23/2/1390 - 14:43 - 0 تشکر 317366

سلام

سایت جهان نیوز رو می خونم هنوز ولی خیلی وقته دیگه زیاد بهش اعتماد ندارم ... به همون دلیلی که دیگه به ایرنا و شبکه ی ایران اعتماد ندارم.

این جور سایت هایی که هرجا می خوان کسی رو متهم کنن میان از رهبر مظلوم ما مایه می ذارن در حالی که به این سخن امام خامنه ای که در جمع مردم شیراز فرمودن گوش نمی دن ...

«...   عرض من به عناصر داخلى، به مردم دلسوز، به برادران و خواهرانى كه در داخل با مسائل تبلیغاتى سر و كار دارند، این است كه سعى كنند به این آشفتگى كمك نكنند.

این كه تحلیل بگذارند، یكى از آن طرف، یكى از این طرف، این علیه آن، آن علیه این، براى هیچ و پوچ، چه لزومى دارد؟

نه، دستگاه بحمداللَّه دستگاه مقتدرى است، مسئولین مشغول كارشان هستند، رهبرى هم كه بنده‌ى حقیر هستم با همه‌ى حقارت، خداى متعال كمك كرده، ما در مواضع صحیحِ خودمان محكم ایستاده‌ایم.

تا من زنده هستم، تا من مسئولیت دارم، به حول و قوه‌ى الهى نخواهم گذاشت این حركت عظیم ملت به سوى آرمانها ذره‌اى منحرف شود.

تا مردم عزیزمان اینجور با شور، با شعور، با بصیرت، با عزم راسخ در میدان هستند، لطف الهى شامل است؛ این را بدانید.

تا ما توى میدان هستیم، سایه‌ى لطف الهى هست. ماها - من یك جور، شما یك جور، آن دیگرى یك جور، چهارمى یك جور - اگر سراغ مسائل شخصى خودمان برویم و اهداف را فراموش كنیم، البته كمك الهى هم كم خواهد شد. ... »

 مشکل اینجاست که زاویه نقدهاشون درست بر می گرده به یه سری اشخاص خاص نه یه گروه  یا جریان ...

این جور که به اشخاص می پردازن ادم شک می کنه که ایا واقعا خص.مت شخصی داره یا اسیر حزب بازی شدن و دران حقیقت رو قربانی می کنن ...

ولی وقتی به نقد و شفاف سازی جریان های فکری منحرف می پردازن ...

حتی اگر بیم فتنه هم بره مردم گیج افراد و اشخاص نمی شن ...

بلکه جریان فکری رو از رفتار می شناسن ...

و اینجاست که دیگه فتنه غبار الود ادم ها رو به خطا نمی بره ... خط فکری که شناخته شد ... اشخاص خودشون معرفی می شن ...

یا علی

جمعه 23/2/1390 - 14:51 - 0 تشکر 317372

حالا که حرفش شد

اگر دنبال کنید این اختلاف مجلس و دولت الان توی رسانه ها حرفش هست ... کلا ما به حرف اقا گوش نمی دیم ... زود یادمون می ره انگار

نمی خوام بندازم گردن مجلس یا دولت بندازم برید بخونید کی اول این اختلاف رو رسانه ای کرد

اقا فرمودن : « ... خوشبختانه ملت ما آگاهند. همه‌ى كسانى كه به كشورشان علاقه‌مندند، به نظام مردم‌سالارى دینى - كه مایه‌ى افتخار امروز ملت ایران است - علاقه‌مندند، باید با هم هماهنگى داشته باشند.

مسئولین كشور هم همین جور؛ آنها هم باید سعى كنند اگر گله‌اى از هم دارند - كه گاهى ممكن است این گله‌ها بحق هم باشد - این گله را در معرض افكار عمومى مطرح نكنند؛ این ضربه‌ى به اتحاد ملى است؛ این را همه توجه داشته باشند. من به مسئولین كشور به طور جد این را تذكر و هشدار میدهم. ممكن است مسئولین از هم گله داشته باشند - كه همیشه بوده؛ از اول انقلاب كه ما دست‌اندركار مسائل بودیم، دیدیم؛ گاهى قوه‌ى مجریه از قوه‌ى مقننه، گاهى قوه‌ى مقننه از قوه‌ى قضائیه، گاهى قوه‌ى قضائیه از قوه‌ى مجریه گله‌هائى داشتند؛ طبیعت كار هم همین است، گله به وجود مى‌آید - ممكن است گله‌ها بحق هم باشد؛ اما این را نباید در عرصه‌ى افكار عمومى بیاورند، ذهن مردم و دل مردم را ناراحت كنند، مردم را مأیوس كنند؛ بین خودشان حل كنند. مهمترین مسائل دنیا با مذاكره قابل حل است؛ این مسائل جزئى اهمیتى ندارد.

پس انسجام قوا با یكدیگر، هماهنگى قوا با یكدیگر هم مهم است. ... »

جمعه 23/2/1390 - 19:15 - 0 تشکر 317412

به نام خدا
یادمون باشه با القاعاتی مثل اینکه هر کس از آقای احمدی نژاد انتقاد کرد حتما خیرخواهشون نیست ایشون به خیلی از دلسوزان واقعی خودشون بدبین شدند و یه سری افراد بی صلاحیت متملق دورشون رو گرفتند و معتمد ایشون شدند کوبیدن انتقاد از ایشون کمک به ایشون نیست بالاخره یه روند اشتباهی طی شده تا کار به این جا کشیده شده و باید اون روند اصلاح بشه البته قبلا هم گفتم که آقای احمدی نژاد حتما در خط ولایت هستند و البته محبوب رهبری و مردم
یا علی
در پناه حق

همیشه دلیل شادی کسی باش نه قسمتی از شادی او
و همیشه قسمتی از غم کسی باش نه دلیل غم او
جمعه 23/2/1390 - 20:39 - 0 تشکر 317455

سلام
من دقیق نگرفتم منظور اقای مدیر رو ... یه نمه توضیح بدین ...

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی