سينما و تلویزیون (بازدید: 496)
پنج شنبه 22/2/1390 - 19:55 -0 تشکر 317119
اخر هفته و فیلم های تلویزیون

خبرگزاری فارس: شبكه‌های مختلف سیما در روزهای پایانی هفته 14 فیلم سینمایی و تلویزیونی روی آنتن می‌برند.


به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی عروس افغان، تعقیب سایه‌ها، كوكی، قهوه اسپرسو، قطار 10/3 به یوما، بازرس مورس، استاد كونگ كیو، پاپیون، نشانی سوم، رمز شكلات، حقیقت گمشده، بازی بزرگان، غریبه و سوء پیشینه پنجشنبه و جمعه 22 و 23 اردیبهشت ماه از شبكه‌های یك، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.

**«عروس افغان»
فیلم سینمایی "عروس افغان " به كارگردانی ابوالقاسم طالبی پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه ساعت 22 از شبكه یك سیما پخش می‌شود.
فیلم سینمایی "عروس افغان " با بازی حسین یاری، نورا هاشمی و گلاب آدینه قصه جوانی افغانی به نام "گل محمد " است كه برای تهیه شیربهای دختری كه سخت به او دلبسته است، به پاكستان می‌رود و در آنجا به كارهای مختلفی چون روزنامه فروشی، جاروكشی و... مشغول می‌شود.

**«تعقیب سایه‌ها»
فیلم سینمایی "تعقیب سایه‌ها " به كارگردانی علی شاه‌محمدی و نویسندگی رضا متقیان جمعه 23 اردیبهشت ساعت 16از شبكه یك سیما روی آنتن می‌رود.
در پی وقوع انفجار خودرویی، گروه تحقیق پلیس شروع به كاركرده و با كمك یكی از مجروحین حادثه، هویت و شماره خودروی عامل اصلی بمب‌گذاری (تیمور ایدو لو) شناسایی می‌شود. تیمور كه سال گذشته در جریان توزیع مواد مخدر دستگیر شده بود به ده سال زندان در دادگاه سنندج محكوم شده ولی به قید ضمانت آزاد و متواری می‌شود.
جعفردهقان، غلامرضا علی‌اكبری، سیدجواد هاشمی، رضا توكلی و مسعود خلج در فیلم سینمایی "تعقیب سایه‌ها " محصول سازمان توسعه سینمایی سوره به ایفای نقش پرداختند.

**«كوكی»
فیلم سینمایی "كوكی " جمعه 23 اردیبهشت ساعت17:30 از شبكه دو سیما پخش می‌شود.
آندورا یك خرس عروسكی كوچك دارد كه مادرش به خاطر این كه مستعمل شده آن را دور می‌اندازد. آندورا آرزو می‌كند كه بلایی سر عروسكش نیاید. دعا و یا آرزوی او باعث می‌شود زمانی كه غلطكی در حال له كردن زباله‌ها است. خرس جان گرفته و از آن نقطه فرار كند.
فیلم سینمایی "كوكی " به كارگردانی یان سوراك و تهیه‌كنندگی اریك آبراهام در سال 2010 ساخته شده است.

**«قهوه اسپرسو»
فیلم تلویزیونی "قهوه اسپرسو " به كارگردانی رضا بهشتی و تهیه‌كنندگی پریسا عشقی جمعه 23 اردیبهشت ساعت 23 از شبكه دو سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی عبدالرضا اكبری، نسرین مقانلو، سعید داخ، سپیده خداوردی، مینا جعفرزاده، خسرو بامداد و فربد شكرایی می‌بینیم: دو زن كه عضو یك سازمان تروریستی مقیم خارج از كشور هستند، از طرف موساد ماموریت پیدا می‌كنند تا به ایران بیایند و با یكی از كارشناسان انرژی اتمی به نام بهمن آرامی كه در رابطه با مقاوم سازی سایت‌های اتمی فعالیت می‌كنند، ارتباط برقرار كنند.

**«قطار 10/3 به یوما»
فیلم سینمایی "قطار 10/3 به یوما " به كارگردانی دلمر دیوز و با بازی گلی فورد، وان هفلین و هنری جونز، پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه ساعت 11:30 از شبكه سه سیما باز پخش می‌شود.

**«بازرس مورس»
فیلم سینمایی "بازرس مورس " به كارگردانی دنی بوی محصول سال 1990كشور انگلیس، پنجشنبه 22 اردیبهشت ساعت 18 از شبكه سه سیما پخش می‌شود.
سربازرس مورس در سال‌های پیش جنایتكاری را كه به دلیل دزدی متهم و به زندان سوئد انداخته است، پس از دوسال برای بازرس از سوی همان شخص فراماسونر پاپوشی ساخته می‌شود كه او را به درد سر می‌اندازد و باعث می‌شود كه همكارانش به او سوء ظن پیدا كنند.
فیلم سینمایی "بازرس مورس " با بازی بازیگرانی همچون كولین دكستر، جان تو و كویین ویتلی ساخته شده است.

**«استاد كونگ كیو»
فیلم سینمایی "استاد كونگ كیو " به كارگردانی می هو و به تهیه‌كنندگی سنپنگ هان پنجشنبه 22 اردیبهشت ساعت 20 از شبكه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم خواهید دید: استاد كونگ كیو با درخواست امپراطوری به قصر می‌رود و با درایت خود دشمنی را شكست می‌دهد و باعث كارهای بزرگی در كشور می‌شود و مردان حسود قصر بر ضد او اقدام كرده و امپراطور او را تبعید می‌كند.
چویون- فت و ایكسون ژو در فیلم سینمایی "استاد كونگ كیو " محصول سال 2010 كشور چین به ایفای نقش پرداختند.

**«پاپیون»
فیلم سینمایی "پاپیون " به كارگردانی فرانكلین شافنر پنجشنبه 22 اردیبهشت ساعت 24 از شبكه سه سیما پخش می‌شود.
فیلم سینمایی "پاپیون " بر اساس زندگی واقعی "هانری شایر " معروف به پاپیون كه به دلیل خلافكاری به گینه فرانسه تبعید می‌شود، ساخته شده است. او در این تبعیدگاه با یك جاعل اسناد دولتی كه بسیار ثروتمند و همیشه در معرض كشته شدن است آشنا می‌شود.
داستین هافمن و استیومك كوئین در فیلم سینمایی "پاپیون " محصول كشور آمریكا بازی كرده‌اند.

**«نشانی سوم»
فیلم تلویزیونی "نشانی سوم " به كارگردانی سیدجواد هاشمی و با بازی رامین راستاد، مهدی فقیه و مهدی صباحی جمعه 23 اردیبهشت ساعت11:30 از شبكه سه سیما بازپخش می‌شود.

**«رمز شكلات»
جمعه 23 اردیبهشت ماه ساعت 15 فیلم سینمایی "رمز شكلات " به كارگردانی ویوك اگنی هرتی از شبكه سه سیما روی آنتن می‌رود.
در شب كریسمس 20 میلیارد پوند از اتومبیل حامل پول ربوده می‌شود. در همان شب در بندر یك كشتی منفجر می‌شود. در نزدیكی كشتی منفجر شده پلیس جسد سوخته‌ای را كه در نزدیكی او كیف پول افتاده بر می‌خورد و معلوم می‌شود كیف متعلق به یك مرد هندی است.
آنیل كاپور و سوئیل شرتی در این فیلم سینمایی محصول سال 2005 كشور هند بازی كرده‌اند.

**«حقیقت گمشده»
پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه ساعت15:30 فیلم تلویزیونی "حقیقت گمشده " به كارگردانی محمد احمدی و نویسندگی سیدرضا خطیبی و محمد احمدی و با بازی حمید فرخ‌نژاد، حبیب دهقان نسب، پریوش نظریه و احمد مهران‌فر از شبكه چهار سیما بازپخش می‌شود.

**«بازی بزرگان»
جمعه 23 اردیبهشت ماه ساعت20:30 فیلم سینمایی "بازی بزرگان " به كارگردانی راموال همریخ، محصول سال 2009 كشور دانمارك در قالب برنامه "سینما4 " از شبكه چهار سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم سینمایی "بازی بزرگان " با بازی لارس میكلسن، شارلوت مانك و بورخارد فورت رتردرمورد "وینگ " خبرنگار ساده روزنامه‌ای است كه خیلی زود در كارش پیشرفت می‌كند و همین امر موجب می‌شود كه طعمه‌ای مناسب برای صاحبان قدرت شود.

**«غریبه»
فیلم سینمایی "غریبه " جمعه 23 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از شبكه تهران پخش می‌شود.
داستان فیلم در مورد "گریس بیشاپ "، زنی روان شناس است كه در مركز جرم شناسی پلیس كار می‌كند و تلاش می‌كند با روانكاوی مجرمان به آنان كمك كند. یكی از این افراد تام است كه مقدار زیادی از گذشته‌اش را به خاطر نمی‌آورد و پس از آزادی از زندان دوباره به دنیای تبهكارانه بازگشته است.
استیو استین، آدام پیچ و اریكا سرا در فیلم سینمایی "غریبه " به كارگردانی راب لیبرمن محصول سال 2010 كشوركانادا به ایفای نقش پرداختند.

**«سوء پیشینه»
فیلم سینمایی "سوء پیشینه " به كارگردانی محسن آقاخان، جمعه 23 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از سیمای استان‌ها روی آنتن می‌رود.
داستان فیلم با بازی علی اوسیوند، رامین راستاد و لیلا بوشهری در مورد انسان‌هایی است كه به دلیل عدم آگاهی كافی و حتی برخلاف میل درونی مرتكب جرم‌هایی می‌شوند و وقتی پس از آزاد شدن از زندان می‌خواهند به اجتماع باز گردند و خطاهای خود را جبران كنند، اجتماع حاضر به پذیرش آنها نمی‌شود.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی