وبلاگ نویسان (بازدید: 2172)
چهارشنبه 21/2/1390 - 10:38 -0 تشکر 316732
خبرگزاری انجمن

بسم الله الرحمن الرحیم

خبرگزاری انجمن وبلاگ نویسان

با نام و یاد خدا و عرض سلام خدمت انجمنی های وبلاگ نویسمون

انشا الله از این به بعد در این تاپیك در موضوع وبلاگ و تبلاگ و وبلاگ نویسی اطلاع رسانی خواهد شد . مشتری همیشگی ما باشد ...

چهارشنبه 21/2/1390 - 10:51 - 0 تشکر 316734

دست اول اینكه انجمن دانشجویی یك سری رقابت میون تمام كارگاه های آموزشی انجمن ها برگزار كرده و بنده نیز به نیابت از انجمن وبلاگ نویسان با تاپیك كارگاه نقد وبلاگ - كه از تمام كارگاه های شركت كننده با سابقه تر و پر بار تر است - در این مسابقه شركت كردم و حالا نوبت به رای گیری رسیده است . كلیه دوستان انجمنی می توانند برای دادن رای به كارگاه ها و حمایت از كارگاه انجمن خودمون اینجا كلیك كنند .

چهارشنبه 21/2/1390 - 11:56 - 0 تشکر 316745

خبر دوم اینكه جشنواره ی بین المللی تولیدات رسانه ای حجاب و عفاف فراخوانی را مبتنی بر اعزام وبلاگ نویسان به اردویی سه روزه منتشر نموده است كه عزیران وبلاگ نویسان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در اردوی وبلاگ نویسان اینجا كلیك كنند . همچنین در بخش رسانه های دیجیتال نیز بخشی با عنوان مسابقه ی وبلاگ نویسی در این جشنواره راه اندازی شده است كه جرئیات بیشتر در این رابطه را در تاپیك مسابقات وبلاگ نویسی به استحضار دوستان و علاقمندان می رسانیم .

پنج شنبه 29/2/1390 - 17:27 - 0 تشکر 318907

مسابقه وبلاگ نویسی بیداری اسلامی:


به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به نقل از انجمن های گفتگوی پی سی پی سی، گروه آرمان با توجه به مصادف شدن عید امسال با کشتار وحشیانه شیعیان توسط آل سعود و آل خلیفه . همچنین مسلمانان سایر کشورها 
مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع “بیداری اسلامی” در سال ۱۳۹۰ برگزار می نماید .
موضوعات مطالب وبلاگ ها می بایست حول تحولات منطقه ای علی الخصوص بحرین ، عربستان ، لیبی ، مصر ، تونس و سایر کشورهای مسلمانی که در آنها بیداری اسلامی صورت پذیرفته است باشد .
نکته :‌مطالب و مقالاتی که حول محورهای فوق از تاریخ ۸۹/۱۲/۲۸ الی ۹۰/۰۳/۲۸ در وبلاگ ها ثبت و منتشر شده باشد ، پس از بررسی ، جوایزی اهداء‌ خواهد شد
.

الف) ملاک های محتوایی
۱٫ تناسب موضوع و محتوا
۲٫ ادبیات وبلاگی (صمیمیت، روانی و سادگی، طولانی نشدن متن)
۳٫ استفاده از تصویر و لینک
۴٫ نگاه نو – مطالب نو و بکر – ترجیحا وبلاگ نویس متن را نوشته باشد
۵٫ پیوندهای روزانه
۶٫ حداکثر فاصله زمانی بین یادداشت ها، ۱هفته
۷- حجم و تعداد مطالب

ب) ملاک های فنی

۱٫ تناسب گرافیک وبلاگ با موضوع
۲٫ استفاده از بخش معرفی وبلاگ
۳٫ رعایت نکات ویرایشی و نگارشی
۴٫ استفاده از آرشیو موضوعی
۵٫ وجود شمارشگر بازدیدکنندگان
۶٫ سرعت بارگذاری وبلاگ

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در مسابقه می توانید به سایت مسابقه به آدرس
www.arman5.com
 رجوع نمایید.


پنج شنبه 29/2/1390 - 17:28 - 0 تشکر 318909

سوگواره وبلاگ نویسی زینبیه:

هیئت علمداران کربلا شهرستان مشگین شهر با حمایت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی استان اردبیل به مناسبت ایام زینبیه اولین سوگواره وبلاگ نویسی را برگزار می کند.
اهداف مسابقه: 
۱- توسعه استفاده صحیح از اینترنت
۲- توسعه و تبلیغ فرهنگ عاشورا و نهضت حسینی و تاریخچه زندگانی ضرت زینب (س) در میان جوانان
۳- گرامیداشت تفکر برتر
۴- ولایتمداری در زنگدانی آن حضرت
۵- حضرت زینب بهترین الگوی شکیبایی و صبر و ایثارگری
زمان بندی مسابقه:
فراخوان شرکت در سوگواره: ۹۰/۰۲/۰۵ الی ۹۰/۰۳/۲۰
زمان بررسی و انتخاب آثار: ۲۰ الی ۲۳ خرداد ماه ۹۰
تاریخ برگزاری مراسم اختتامیه سوگواره: ۳۰ خرداد ماه ۹۰
هدایا و جوایز:
نفر اول: کمک هزینه زیارت کربلای معلی
نفر دوم: کمک هزینه زیارت سوریه
نفرات سوم تا دهم: کمک هزینه زیارت مشهد مقدس
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در مسابقه می توانید به سایت مسابقه به آدرس
www.alamdaran.com
رجوع نمایید.

پنج شنبه 29/2/1390 - 17:29 - 0 تشکر 318910

مسابقه وبلاگ نویسی من و وبلاگم:

به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» مسابقه وبلاگ نویسی من و وبلاگم در واقع نام اولین دوره مسابقات وبلاگ نویسی دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد که ویژه دانشجویان سراسر کشور می باشد.
موضوعات جشنواره:
دینی
جوانان
ورزشی
فناوری اطلاعات
علمی
هنر و ادب
قوانین مسابقه:
۱- هر فرد تنها یک وبلاگ می تواند در مسابقه شرکت دهد.
۲- تعداد نفرات تشکیل دهنده یک وبلاگ گروهی حداکثر سه نفر می باشد.
۳- استفاده از سرویس های ایرانی امتیاز ویژه ای دارد.
نحوه داوری:
مشخصات فنی: ۳۰ امتیاز
مشخصات طراحی: ۳۰ امتیاز
مشخصات محتوا: ۴۰ امتیاز
گفتنی است متاسفانه از جوایز این مسابقه و زمان برگزاری آن اطلاعاتی درج نشده است.
برای ثبت نام در این مسابقه می توانید به سایت جشنواره به آدرس www.zahedancs.in رجوع نمایید.

پنج شنبه 5/3/1390 - 11:33 - 0 تشکر 321724

خانه وبلاگ سپید اثدام به برگزاری یك دوره جشنواره وبلاگ نویسی با نام خط بیداری نموده است . موضوعات جشنواره : در ارتباط با فرهنگ اهل بیت ، مبارزه با ظلم ، دفاع از ولایت، بیداری اسلامی،اندیشه امام خمینی، صدور انقلاب و ... . جشنواره در سه بخش یادداشت وبلاگی، طرح گرافیکی و پادکست برگزار می شود .
قالب و امکانات وبلاگ در امتیاز شما تاثیری نخواهد داشت.برای بخش یادداشت وبلاگی از همه ی قالب های رایج در نوشته های وبلاگی هم می توانید استفاده کنید، فقط دقت داشته باشید که پست های شرکت داده شده در جشنواره نباید کمتر از 500 و بیشتر از 3000 کاراکتر داشته باشند.
جهت اطلاع بیشتر به سایت http://sepidhome.com/ مراجعه فرمایید .

شنبه 7/3/1390 - 13:55 - 0 تشکر 322667

چند تا مطلب كه فكر می كنم دانستن آنها برای شركت در جشنواره مفید باشد را عرض می کنم:

شركت كنندگان محترم آثار خود را حتما با موضوعات جشنواره (فرهنگ اهل بیت ، مبارزه با ظلم ، دفاع از ولایت، بیداری اسلامی ، اندیشه امام خمینی و صدور انقلاب )كه در توضیح ابتدایی سایت آمده است، تولید كنند. چون به پستهایی كه غیر از موضوعات جشنواره باشند امتیازی تعلق نمی گیرد. شركت كنندگان حتما و الزاما آدرس پست مورد نظر را درج كنند و نه آدرس وبلاگشان را برای اینكار روی تیتر پست مورد نظر كلیك كنند تا آدرس آن را در منوی آدرس مرورگرشان ببینند. پیشنهاد می كنم برای ثبت نام عجله نكنید و با مطالعه و سر صبر آثار خود را درج كنید این به آن علت است كه داوران به همین راحتی امتیاز نمی دهند و از 9 امتیاز متعلقه به سختی به پستی حداكثر امتیاز را می دهند. جشنواره پست محور و محتوا محور هست یعنی آدرس پستی را كه شما درج می کنید، دبیرخانه جشنواره پس از بررسی اولیه برای برای داوران مورد نظر ارسال می نماید و داوران پست را تنها از لحاظ محتوا و كیفیت محتوای آن بررسی می كنند و قالب وبلاگ و سایر چیزها در امتیاز دهی موثر نمی باشد.
حتما از روز 16 خرداد تا 25 خرداد در رای گیری نهایی و انتخاب برندگان جشنواره شركت فرمایید. از كجا معلوم شاید شما برنده یكی از جوایز متنوعی باشید كه در سایت اعلام گردیده است.
سوالات خود را می توانید با درج کامنت در این پست یا با روابط عمومی جشنواره به شماره تلفنی كه درسایت درج شده است، مطرح كنید...

دوشنبه 23/3/1390 - 11:58 - 0 تشکر 330861

مسابقه وبلاگ نويسي از فاطمه تا ولايت:   اداره کل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري با همکاري ستاد برگزاري هفته زن و روز مادر مسابقه وبلاگ نويسي از فاطمه تا ولايت را در سطح استان برگزاري مي کند. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري، معاون فرهنگي پژوهشي و آموزشي اداره کل با بيان اين خبر گفت: در آستانه فرا رسيدن ميلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و امام علي (ع) تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري با هدف گسترش محتواي ارزشي در فضاي مجازي و معرفي الگوهاي برتر اقدام به برگزاري مسابقه وبلاگ نويسي « از فاطمه تا ولايت» کرده است. حجت الاسلام سيد محمد ميربد افزود: اين مسابقه در ? محور: نقش تاريخي زن در تمدن ايران و اسلام بازخواني انديشه‌هاي امام و رهبر در ارائه هويت نوين زن ايراني و مسلمان فرهنگ فاطميه در اسلام امروز فاطمه شناسي و امام شناسي حماسه زنان نمونه در قرآن فاطمه و مهدويت و فاطمه در اديان ديگر برگزار مي شود. مهلت ثبت نام براي شرکت در اين مسابقه: از ? خرداد ماه مصادف با ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) تا ?? خرداد برابر با ولادت امام علي (ع) است. اسامي برگزيدگان اين مسابقه وبلاگ نويسي ?? تير مصادف با ميلاد امام زمان (عج) اعلام و به برگزيدگان جوايز نفيسي اهداء مي شود. علاقه‌مندان براي شرکت در اين مسابقه مي‌توانند براي ثبت نام به سايت   www.tebyan-chb.ir مراجعه کنند. براي کسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن هاي زير تماس حاصل فرماييد. ??????????? ???????????    

دوشنبه 23/3/1390 - 12:0 - 0 تشکر 330863

اولين جشنواره وبلاگ نويسي گرگان: به گزارش   « نخستين   پايگاه خبري تخصصي مسابقات اينترنتي»  و به نقل از وبلاگ   وبلاگ خبري تحليلي مجتبي حاجيلري، اولين جشنواره وبلاگ نويسي گرگان با همکاري سازمان فرهنگي، ورزشي شهرداري گرگان با هدف استفاده بيش از پيش از فضاي مجازي در جهت معرفي گرگان برگزار مي گردد. موضوعات جشنواره: فرهنگ بومي گرگان ( آداب و رسوم ، گويش ، بازي هاي محلي ، غذاهاي محلي ، و … ) توسعه گرگان هنر در گرگان بافت تاريخي و معماري گرگان ورزش گرگان جاذبه هاي گردشگري طبيعي گرگان ( ناهارخوران ، النگ دره ، و … ) مشاهير و نام آوران پيشين يا معاصر گرگان امور خيريه و نيکوکاري در گرگان گرگان از نگاه من ( توصيف گرگان از نگاه نويسنده ، و … ) عناصر گرگان تاريخي ( ديوار تاريخي گرگان ، خليج گرگان ، رود گرگان ، دشت گرگان ) قوانين جشنواره: مطالب ارسالي ميتواند به شکل معرفي ، خاطره ، تحليل ، گزارش ، دلنوشته ، و … بوده و به نحوي با يکي از موضوعات جشنواره ارتباط داشته باشد. وبلاگ هاي شرکت کننده از لحاظ محتوا و فرم مي بايست تابع قوانين کشور باشند. مطالب مي بايست از سوي نويسنده وبلاگ خلق شده و از اين رو مطالب کپي شده در جشنواره شرکت داده نخواهند شد. در صورت استفاده نويسنده از منابع ، ذکر شود. تعداد آثار ارائه شده براي شرکت در جشنواره حداقل يک و حداکثر ده اثر مي باشد که البته آثار مذکور ميتواند مربوط به يک موضوع و يا هر ده موضوع ذکر شده باشد. ليکن در انتهاي ارزيابي ، هر وبلاگ حداکثر در سه موضوع جزو برترين ها معرفي خواهد شد. هر فرد  فقط ميتواند با يک وبلاگ در مسابقه شرکت کند. آثار شرکت داده شده در جشنواره مي بايست طي فاصله زماني ?? ارديبهشت ماه تا ?? خرداد ?? خلق شده باشد. کليه آثار شرکت داده شده در جشنواره مي بايست تا ?? خرداد در صفحه اول وبلاگ شرکت کننده به نمايش گذاشته شود. نمايش آثار ديگر فرد بر روي صفحه اول وبلاگ همزمان با مطالب شرکت داده شده در جشنواره بلامانع است. علاوه بر محتوي که از ملاکهاي اصلي ارزيابي خواهد بود،نوآوري و خلاقيت در آثار توليد  شده ، استفاده از تصوير يا تصاوير مرتبط ، قابل دسترس بودن مطالب در بازه زماني کوتاه ، تعداد بازديدها ، پويايي نظرات ، به روز رساني مستمر و منظم وبلاگ ، در ارزيابي مورد نظر خواهد بود. براي کسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام در جشنواره مي توانيد به صفحه ي ممخصوص مسابقه به آدرس   www. cservice.gorgan.ir  رجوع نماييد.  

پنج شنبه 26/3/1390 - 10:19 - 0 تشکر 332094

به گزارش جام نيوز، روزنامه آمريکايي واشنگتن پست نوشت: «نويسنده وبلاگ پرطرفدار "يک دختر --- در دمشق" که از نا آرامي هاي سوريه گزارش مي داد يک مرد آمريکايي از کار در آمد.» اين روزنامه افزود: «تا مدتها باور بر اين بود که نويسنده اين وبلاگ، امينه عراف فمينسيت 35 ساله نيمه آمريکايي، نيمه سوري در سوريه است.» واشنگتن ادامه داد: «او از تصوير دختري ساکن لندن براي معرفي امنيه استفاده مي کرد و در نوشته هاي خود تصوير روشن و واضحي از دمشق، پايتخت سوريه در جريان ناآرامي هاي اين کشور ارائه مي داد.» اين روزنامه آمريکايي آورد: «در اين وبلاگ، نويسنده بيشتر به زندگي شخصي و اجتماعي خود در دمشق مي پرداخت.او همچنين در اين نوشته ها از بشار اسد، رئيس جمهور سوريه انتقاد مي کرد.» روزنامه واشنگتن پست در رابطه با اين وبلاگ نوشت: «اين وبلاگ که از فوريه امسال راه اندازي شده بود، شهرت جهاني يافت و به دقت از سوي رسانه هاي خبري بين المللي دنبال مي شد تا دوشنبه هفته پيش، نوشته اي در اين وبلاگ به نقل از يکي از اقوام امينه منتشر شد که در آن گفته شده بود که او توسط افراد مسلحي که باور مي رود از اعضاي حزب بعث باشند، ربوده شده است. اين خبر در رسانه هاي خبري انعکاس وسيعي يافت و وبلاگ نويسان و فعالان حقوق بشر و سياسي، در فضاي مجازي با به راه انداختن کارزاري (کمپين) خواهان آزادي او شدند.» اين روزنامه ادامه داد: «روز يکشنبه، در اين وبلاگ، متني با عنوان "عذرخواهي از خوانندگان" با امضاي فردي به نام تام مک مستر، چهل ساله از آمريکا منتشر شد.اين فرد که فعال مسايل خاورميانه است و در دانشگاه ادينبورگ تحصيل مي کند، نوشت که او در اين مدت تنها نويسنده اين وبلاگ بوده است.»

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی