انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 491)
سه شنبه 20/2/1390 - 17:27 -0 تشکر 316615
موسوی خوئینی ها از دایره روحانیت خارج شده است
تصویر بزرگ اعضای فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی تأکید کردند: موسوی خوئینی ها به عنوان پدر معنوی فرقه فتنه از دایره روحانیت اخراج شده است.


موسوی خوئینی ها از دایره روحانیت خارج شده است


در همین ارتباط عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد موسوی خوئینی ها و حمایت های وی از جریان فتنه او را از دایره روحانیت خارج ساخته است.
حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی رضایی نماینده مردم تربیت حیدریه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: موسوی خوئینی ها به عنوان یک چهره روحانی تا به امروز عملکرد مثبتی از خود برجای نگذاشته و مورد قبول هیچ یک از روحانیون نیست.
وی با بیان اینکه یک شخصیت روحانی در مرحله ی اول باید تابعیت محض از ولی فقیه که نماینده ی امام زمان (عج) به روی زمین در زمان غیبت است داشته باشد و تمامی اهداف نظام و انقلاب را دنبال نماید اظهار داشت: اما در جریان فتنه موسوی خوئینی ها نقش پدر معنوی این جریان را بازی کرد لذا از دایره روحانیت خارج شده است.
حجت الاسلام و المسلمین رضایی در ادامه اذعان داشت: مقام روحانی در کشور باید تنها به دنبال منفعت نظام باشد و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه های مختلف فعالیت نماید که در این راستا موسوی خوئینی ها نه تنها در جهت اهداف نظام فعالیت ننموده بلکه در راستای به خط انداختن مصالح نظام اسلامی از هیچ کاری فروگذار نکرده است.

موسوی خوئینی ها پدر معنوی جریان فتنه

در ادامه عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی نیز گفت: موسوی خوئینی ها به عنوان پدر معنوی جریان فتنه با اصل ولایت فقیه زاویه دارد.
حجت الاسلام و المسلمین سید علی میرخلیلی نماینده مردم میناب، رودان و جاسک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ما افزود: موسوی خوئینی ها در فتنه های اخیر نقش کلیدی و اساسی را ایفا کرد و در واقع پدر معنوی جرقه فتنه بوده است.
وی تصریح کرد: یکی از اساسی ترین اصول انقلاب اصل ولایت فقیه است که موسوی خوئینی ها نه تنها در زمان فتنه همگام مقام عظمای ولایت نبود بلکه با راه و مواضع ایشان نیز زاویه داشت و به حمایتی آشکار از فرقه فتنه پرداخت.
حجت الاسلام و المسلمین خلیلی در ادامه اذعان داشت: موسوی خوئینی ها به عنوان یک چهره ی روحانی مورد تائید هیچ یک از علما و روحانیون نیست.

موسوی خوئینی ها چهره منحرف اصلاحات

همچنین نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی در ارزیابی عملکرد تند موسوی خوئینی ها گفت: موسوی خوئینی ها یک چهره منحرف در جریان اصلاحات است که ظاهراً‌ دم از حق، آزادی، انسانیت و حقوق می زند ولی در باطن دچار انحراف فاحشی شده است.
حجت الاسلام و المسلمین موسی غضنفر آبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه کمتر چهره سیاسی را می توان یافت که به اندازه موسوی خوئینی ها تجدید نظر در اندیشه و رفتار سیاسی اش داشته باشد.گفت: وی در دوران شهید مطهری با تفاسیر غلطی که از قرآن انجام می داد اختلاف شدیدی را میان خود و این شهید بزرگوار رقم زد و همچنان هم به کار خود ادامه می دهد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه خوئینی ها هنوز هم نتوانسته از بصیرت آزادی و اندیشه های انقلاب درست استفاده کند خاطرنشان کرد: اعمال ساختار شکنانه و اتخاد مواضع تند از سوی وی موجب شد هر روز بیشتر در لجنی که برای خود ایجاد کرده بیشتر فرو می رود و غرق می شود.
غضنفر آبادی تاکید کرد: با وجود سردمداری مانند خوئینی ها به اصلاح پدر معنوی جریان اصلاحات، این جبهه به ورطه نابودی پیش خواهد رفت.
وی افزود: پدر معنوی جبهه اصلاحات بودن مانند لکه ننگی در عرصه سیاسی کشور است لذا خوئینی ها تنها چهره پرده نشین اصلاح طلبان و یک چهره کاملا منحرف می باشد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی