انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2521)
يکشنبه 5/12/1386 - 14:16 -0 تشکر 31532
پروتکل شماره یازده صهیون *تسخیر دنیا*

پروتکل شماره یازده صهیون *تسخیر دنیا*

.

- شوراى دولت همانند گذشته، بیان كننده صریح قدرت قانونى رهبر به حساب مى‏آید. این شورا جزئى از قوه قانونگزارى است كه مى‏توان آن را « كمیته نظارت بر قوانین و تصویب نامه‏هاى رهبر» نام نهاد.

- مفاد بالا جزئى ازقانون اساسى جدید به حساب خواهد آمد. به علاوه انشاء قوانین و مقررات به طرق زیر امكان‏پذیر است:

الف - از طریق قوه مقننه، تحت پوشش پیشنهادات كمیته نظارت بر قوانین.

ب - ازطریق پیشنهاد رییس جمهور و با تصویب شوراى دولت

ج - در موارد ضرورى به وسیله كودتا

- درباره كلیات مربوط به قوانین تقریباً بحث كرده‏ایم و اینك اندكى وقت خود را صرف پرداختن به جزییات مى‏كنیم تا بتوانیم ماشین دولت را در جهتى كه قبلا\" بحث كرده‏ایم، به حركت درآوریم و منظور من ازذكر جزییات آن است كه آزادى مطبوعات، حق تشكیل انجمن‏ها، آزادى عقیده، اصل رأى‏گیرى و خلاصه بسیارى چیزهاى دیگر را باید از لوح ذهن آدمى براى همیشه پاك كنیم. و یا اینكه پس از اعلام قانون اساسى جدید، دستخوش تغییرات بنیادى گردانیم. زیرا پس از انجام این تغییرات ما مى‏توانیم مقررات خود را به منصه ظهور درآوریم.

اما اگر مدتى طولانى از اعلام و انتشار قانون اساسى بگذرد، و ما این تغییرات را ایجاد كنیم، در این صورت خطرات قابل توجهى ما را تهدید خواهد كرد. دلایل وجود این خطرات را مى‏توان در زیر آورد:

اگر ما تغییرات را عجولانه انجام دهیم، از لحاظ روانى نوعى ترس ازتغییرات در مردم ایجاد مى‏شود. از سوى دیگر اگر ما خیلى افراطى در مورد انجام تغییرات عمل كنیم، به شأن و پرستیژ لغزش‏ناپذیر خویش لطمه وارد ساخته‏ایم. و یا مى‏گویند كه ما خطر را احساس كرده‏ایم كه مجبور به انجام چنین تغییراتى شده‏ایم. در این صورت، باز به پرستیژ قانون اساسى لطمه وارد مى‏شود. آنچه ما مى‏خواهیم این است كه از همان آغاز اعلام قانون اساسى و پیروزى، كودتا یعنى در حالى كه مردم جهان هنوز در حالت وحشت به سر مى‏برند، فوراً احساس كنند كه ما فوق ‏العاده قوى، پرقدرت و شكست ‏ناپذیر هستیم و مى‏توانیم بدون مقاومت، آنچه را كه بر سر راهمان وجود دارد، برداریم و به مردم تفهیم كنیم كه قدرت را با آنها تقسیم نخواهیم كرد. در این حال آنها چشم روى هم مى‏گذارند، راضى مى‏شوند و به انتظار دستور ما مى‏نشینند.

ما گرگیم

- غیریهودیان گله گوسفندانند و ما گرگهاى این گله هستیم. و شما مى‏دانید كه وقتى گرگ به گله مى‏زند، چه اتفاقى مى‏افتد؟

- علت اینكه غیریهودیان چشم روى هم مى‏گذارند و چیزى نمى‏گویند آن است كه ما به آنان قول مى‏دهیم به محض آنكه دشمنان را رام و تمام احزاب را سركوب كردیم، تمام آزادى‏هایى كه از آنها گرفته شده است، به آنها باز مى‏گردانیم. ضرورتى ندارد كه بگوییم چه مدت طول مى‏كشد كه آنها را براى بازگرداندن آزادى‏هایشان در حال انتظار نگه مى‏داریم.

- به چه دلیلى ما این خط مشى را در پیش گرفته ‏ایم؟

و چرا غیرصهیونیستها به مفهوم واقعى آنچه كه ما به ذهنشان فرو مى‏كنیم، توجه نمى‏كنند؟ چرا قوم پراكنده ما براى رسیدن به هدفهایش به جاى صراط مستقیم، این همه راه پرپیچ و خم طى مى‏كند؟

دلیلش آن است كه ما كارهایمان را به وسیله سازمانهاى فراماسونرى كه ناشناخته هستند، انجام مى‏دهیم و كوشش مى‏كنیم هدفهایمان گمان و سوءظن برنیانگیزد و این گله غیریهودى به فراماسونرى ما به پیوندد و به چشم رفقاى خود خاك بپاشد.

- ما یهودیان برگزیده خداوند هستیم و پراكندگى‏مان در سراسر جهان از عنایات اوست. پراكندگى ما در چشم همگان نوعى ضعف به شمار مى‏رود. در حالى كه این خود براى ما نوعى قدرت است. زیرا ما اكنون در آستانه فرمانروایى بر سراسر جهان قرار گرفته‏ایم.

- تا زمان بنا نهادن آنچه كه طرح كرده ‏ایم، فاصله زیادى نیست.

.

.

**پروتکل های رهبران صهیون برای تسخیر جهان*توضیحات*

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.