انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2377)
يکشنبه 5/12/1386 - 14:12 -0 تشکر 31530
پروتکل شماره نه صهیون *تسخیر دنیا*

پروتکل شماره نه صهیون*تسخیر دنیا*

- توجه به خصوصیات و خلق و خوى مردمى كه شما در ممالكشان زندگى و فعالیت مى‏كنید، اهمیت بسیار به سزایى در اجراء و پیاده كردن برنامه‏هایمان دارد. تا زمانى كه افراد جوامع مختلف مطابق الگو و انگاره ‏هاى تربیتى ما دوباره تربیت نشوند، نمى‏توانیم برنامه ‏هایمان را در اینگونه جوامع مطابق با روشى كلى و یكسان پیاده كنیم. اما اگر برنامه ‏ها را محتاطانه و توأم با آموزش آغاز كنیم، مى‏توانیم در كمتر از یك دهه منش و خلق و خوى سرسخت ‏ترین افراد را تغییر داده و آنها را مانند افرادى كه از پیش مطیع ساخته ‏ایم، به زیر سلطه خویش درآوریم.

- كلماتى چون آزادى، برابرى و برادرى در واقع اسمهاى مستعارى هستند كه فراماسونرهاى ما آنها را بكار مى‏برند. هنگامى كه حكومت شاهنشاهى ما آغاز گشت این كلمات را از صورت استعارى بودن بیرون آورده و به صورت عباراتى ایده‏ آلى چون حق آزادى، وظیفه برابرى و آرمان برادرى درمى‏آوریم. بدین ‏معنى ما غلطترین كار را انجام مى‏دهیم و به اصطلاح « با شاخ گاو درمى‏افتیم».

هرگونه قانونى را عملا\" از بین مى‏بریم و تنها آنهایى را كه خوب باشند، حفظ مى‏كنیم. امروزه اگر دولتى علیه ما اعتراض كند بنا به تشخیص ما شاید هم بعید نباشد حتى اگر مبارزه علیه سامى‏گرایى را شروع كند، این مبارزه لازم و ضرورى به نظر مى‏رسد. زیرا نسل آینده ما را آماده كارزار مى‏كند. از آنجا كه در این مورد به تفصیل بحث كرده‏ایم، ضرورتى ندارد در اینجا مطالب راتكرار كنیم.

دولت قدرتمند یهود

- هیچگونه محدودیتى براى حوزه فعالیتهاى ما وجود ندارد. دولت توانمند ما كه در شرایطى فوق ‏العاده قانونى به بقا خویش ادامه مى‏دهد. با واژه دیكتاتورى كه مفهوم زور وقدرت از آن مستفاد مى‏شود، توصیف مى‏گردد. من اكنون در مقامى هستم كه با كمال اطمینان و آگاهى به شما بگویم كه قانونگذاران در موقع مناسب به داورى مى‏نشینند و سپس درمورد ما حكم مى‏كنند. به زودى كشتار وحشیانه خود را آغاز مى‏كنیم و بر مركب پیروزى سوار مى‏شویم. ما صرفاً براساس زور به فرمانروایى خویش ادامه مى‏دهیم زیرا همچون یگانه حزب حاكم، تمام نیروها مغلوب و مطیع ما مى‏شوند. حربه‏هاى نامحدود ما عبارتند از حریصانه سوزاندن آدمیان، بى‏رحمانه انتقام گرفتن و سرسختانه كینه ‏توزى كردن.

- بنابه تحریك ما، ترور و وحشت همه جا را فرا مى‏گیرد، افراد با آرمانها و عقاید مختلف مانند سلطنت ‏طلب، عوام فریب، سوسیالیست و آرمان‏گرا ( ایده ‏آلیست) به خدمت ما درخواهند آمد و بنا به اغواى ما مى‏كوشند تا هر نوع نظم و آرامشى را برهم زنند و همه جا را به آشوب بكشانند. وجود چنین طغیانهایى دولتها را دچار دگرگونى مى‏كند و مردم حاضرمى‏شوند براى برقرارى صلح و آرامش همه چیز را فدا كنند. تا زمانى كه به قدرت جهانى ما اعتراف نكنند و تا زمانى كه تسلیم ما نشوند، صلح را به سرزمینشان باز نخواهیم گرداند.

- در چنین شرایطى مردم فریاد مى‏زنند تا دول جهان بر سر استقرار سوسیالیزم به توافق برسند. اما تجزیه احزاب و نفاق میان آنها باعث مى‏شود كه مردم به ما بپیوندند. جدال بر سر قدرت، میان مردم آغاز مى‏گردد و پول در این میان نقش مهمى رابازى مى‏كند. بدیهى است كه همه پولها نزد ما ذخیره شده و پیروزى از آن ما خواهد بود.

- ما ازقبل به اتحاد میان رهبران و توده ‏هاى ناآگاهِ مردمِ جوامعِ غیریهودى پى برده ‏ایم و اقدامات لازم در این زمینه معمول داشته ‏ایم. بدین معنى میان رهبران و توده ‏هاى مردم از طریق ایجاد ترس و وحشت، سدى ایجاد كرده ‏ایم و وضعى پیش آورده ‏ایم كه توده مردم در آینده پشتیبان ما باشد. به زودى زمام رهبرى توده ‏ها را بدست مى‏گیریم و آنها را در جهت مسیرى كه به هدفهایمان ختم مى‏شود، هدایت مى‏كنیم.

- براى آنكه از رهبرى توده ناآگاه مردم غیریهودى به كلى غافل نشویم هر چند گاه یكبار در مراسم آنها شركت مى‏كنیم و اگر نتوانیم این كار را شخصاً انجام دهیم، تصدى این امور را به كسانى كه فوق ‏العاده مورد اعتماد ما باشند، محول مى‏كنیم. پس از آنكه توده مردم به رهبرى ما اعتراف كردند، آنگاه به طور خصوصى درباره مسایل سیاسى با آنها وارد مذاكره مى‏شویم و به آنان آموزش سیاسى مى‏دهیم تا آنها را به سوى هدفهاى دلخواه‏مان سوق دهیم.

- كسى نمى‏رود تحقیق بكند كه در مدرسه فلان روستا چه مطالبى تدریس مى‏شود، ولى به محض آنكه مردم ما از زبان یكى از مأموران سیاسى دولت یا رهبر مملكت مطلبى را شنیدند، نه تنها آن را درسراسر كشور خویش بلكه آن را به تمام مردم جهان مى‏رسانند.

- براى جلوگیرى از نابودى بى‏موقع موسسات و سازمانهاى غیریهودى، اهرمها و فنرهایى كه گردش كار این سازمانها را تنظیم مى‏كنند، تعبیه كرده‏ایم و با دقت و ظرافت هر چه تمام آنها را كار گذاشته ‏ایم. « سیاست آزادى عمل» كه نظم و هماهنگى را ازسازمانها و موسسات مى‏گیرد، درموقع لزوم به جاى اهرمهاى تنظیم كننده، پیاده مى‏كنیم. به بیان دیگر، به درون سیستم مدیریت، قانونگذارى، انتخابات، و نیز مطبوعات و آزادى‏هاى شخصى و از همه مهمتر سیستم تعلیم و تربیت این جوامع دست برده ‏ایم و « فلسفه آزادى» را رواج داده ‏ایم.

جوانان مسیحى را به فساد مى‏كشانیم

- ما جوانان مسیحى را در دریایى از افكارشاعرانه غرق مى‏كنیم و آنها را براساس تئورى‏ها و اصولى كه آنها را غلط مى‏پنداریم، تربیت مى‏كنیم تا بتوانیم آنان را به فساد بكشانیم.

- بدون آنكه قوانین را از اساس عوض كنیم، آنها را به تعبیر و تفسیرهاى متناقض تبدیل مى‏كنیم تا آنچه از این تعبیر و تفسیرها حاصل مى‏شود، به صورت نتایج چشمگیرى جلوه كند. البته چنین نتایج چشم‏گیرى باعث مى‏شوند، كه چهره واقعى قوانین، در پس این تعبیر و تفسیرها مخفى بماند و كارگزاران دولتى نتوانند اصل قوانین را كه در شبكه درهم و برهمى از سیستم قانونگذارى محصور گشته ‏اند، از تعابیر و تفاسیر تفكیك كنند.

- اعمال روش بالا را ما « تئورى تفویض اختیار» مى‏نامیم.

- ممكن است بگویید كه اگر غیریهودیان از نقشه و طرح ما آگاه شوند، علیه ما مسلح مى‏گردند و ستیزى بزرگ علیه‏مان آغاز خواهند كرد. ولى ا قبل از وقوع چنین حادثه‏اى چاره‏ اندیشى خواهیم كرد و مانورى خواهیم داد كه پشت هر انسان پرجرأتى را بلرزاند و آن چاره این است كه در زیرزمین شهرهاى بزرگ و پایتخت كشورهاى اروپایى دالانهاى عظیمى حفر مى‏كنیم تا موقع احساس خطر شهرها را منفجر سازیم.

.

.

**پروتکل های رهبران صهیون برای تسخیر جهان*توضیحات*

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.