سينما و تلویزیون (بازدید: 1472)
چهارشنبه 14/2/1390 - 17:22 -0 تشکر 314664
فیلم های سینمایی آخر هفته

شـبـکـه یــک


تاجیمارو- "تاجیمارو" عنوان فیلم سینمایی است که شبکه یک سیما برای ساعت 22 روز پنجشنبه آماده پخش کرده است. این فیلم محصول 2009 کشور ژاپن بوده و داستان دو برادر را روایت می‌کند که پدرشان مباشر فئودال منطقه است و طبق سنتی قدیمی همه مقام و موقعیت، بعد از پدر فقط به پسربزرگ خانواده تعلق می‌گیرد.

 

 

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 14/2/1390 - 17:28 - 0 تشکر 314665


شبکه دو
پیتر بل:   فیلم سینمایی "پیتربل 2 " جمعه 16 اردیبهشت ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما پخش می‌شود. این فیلم که گوئیستن شرام، فرانش دی گروت و جوردی مول در آن بازی کرده‌اند، داستان پسر شیطانی بنام پیتربل را روایت می کند که همه از دست شیطنت‌های او به ستوه آمده اند. پیتر بل در یک نیمه شب به قصد دزدیدن ساعت طلای آقای گیلمن وارد مغازه او شده و بدنبال این موضوع ماجراهایی برایش بوقوع می‌پیوندد. فیلم سینمایی "پیتربل 2" به کارگردانی ماریا پیترس و تهیه‌کنندگی هانس پوس محصول 2002 کشور هلند است.

ستاره من : فیلم تلویزیونی "ستاره من" به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و تهیه‌کنندگی آفاق سیف‌اللهی و نویسندگی سعید جلالی جمعه 16 اردیبهشت ساعت 23 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .این فیلم داستان دختری را به تصویر می‌کشد که والدینش سالهاست از یکدیگر جدا شده‌اند و او طی این مدت در کنار مادرش زندگی کرده اما بعد از مدتها مجبور است برای ادامه زندگی در کنار پدرش که تجدید فراش کرده برود. آرمیتا مرادی، سولمازغنی، مرجان محتشم و کیهان ملکی دراین فیلم تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

نامه‌ای به خواهرم: بینندگان شبکه دو سیما ساعت 17:30 روز شنبه می‌توانند به تماشای فیلم تلویزیونی "نامه‌ای به خواهرم" بشینند. داستان شروع زندگی زوجی را به تصویر می‌کشد که بعد از ازدواج برای ادامه تحصیل راهی خارج از کشور هستند اما وقوع ماجراهایی آنها را بر سر دو راهی قرار می‌دهد. عسل بدیعی و دانیال حکیمی درفیلم تلویزیونی "نامه‌ای به خواهرم" به کارگردانی سعید اسدی و تهیه‌کنندگی محسن پیریایی بازی کرده‌اند .خدا می‌آید: فیلم سینمایی "خدا می‌آید" به کارگردانی مجید مجیدی شنبه 17 اردیبهشت ماه مصادف با شهادت حضرت زهرا (س) ساعت 21 ازشبکه دو سیما پخش می‌شود .این فیلم داستان پسر و دختربچه‌ای است که مادرشان در بستر بیماری است و  پدر برای تهیه هزینه عمل به شهر رفته است. حسین محجوب، زهرا فرخی و ابوذر صبوری دراین فیلم از تولیدات مرکز سیما فیلم بازی کرده‌اند .آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 14/2/1390 - 17:32 - 0 تشکر 314666

شـبـکـه سـه


قهرمان: ساعت 11:30 روز پنجشنبه فیلم‌سینمایی "قهرمان" با بازی جت لی، تونی لنگ، ماگی چیونگ، زی‌ین چانگ، دامینگ چن و دانی ین از شبکه سه سیما باز پخش می‌شود. 


ارباب دزدان
: تکرار فیلم‌سینمایی "ارباب دزدان" نیز ساعت 18 از این شبکه پخش خواهد شد. این فیلم محصول 2006 کشورهای انگلیس ،آلمان و لوکزامبورگ بوده و ریچارد کلوس آن را کارگردانی کرده است.

نشانی سوم: اگر ساعت 20 روز پنج‌شنبه بیننده شبکه 3 سیما باشید می‌توانید به تماشای فیلم تلویزیونی "نشانی سوم" به کارگردانی سید جواد هاشمی بنشینید. درخلاصه داستان فیلم با بازی رامین راستاد ، مهدی فقیه و مهدی صباحی آمده است: پدر عظیم به خاطر طلبی که عظیم از رضا دارد، او را گروگان می‌گیرد تا از این طریق پول پسرش را زنده کند.

قطار 10/3 به یوما : ساعت 24 روز پنج‌شنبه فیلم سینمایی "قطار 10/3 به یوما" از شبکه سه سیما پخش می‌شود. وقتی رئیس یک گروه خلافکار به نام بن وید دستگیر می شود . گروه قصد نجات او را می کنند اهالی شهر مردمی را که نیاز مالی دارد استخدام می کنند تا برای نجات شهر فرد دستگیر شده را به شهر دیگری ببرد .گلی فورد ، وان هفلین و هنری جونز در فیلم سینمایی " قطار 10/3 به یوما" به کارگردانی دلمردیوز در ژانر وسترن به ایفای نقش پرداخته‌اند .

انتقام استاد شائولین
:"انتقام استاد شائولین" به کارگردانی سی جیا لیانگ لیو ساعت 11:30  روز جمعه از شبکه سه سیما پخش می‌شود. یک زوج رزمی کار که هر یک به سبک خاصی از کانگفو تسلط دارند صاحب فرزند پسری می‌شوند، ولی پدر خانواده به وسیله بای می شرور کشته می‌شود.بی‌قرار: فیلم تلویزیونی "بی‌قرار" جمعه 16ار دیبهشت،ساعت 15 ازشبکه سه سیما روی آنتن می‌رود. داستان فیلم با موضوع اختلاف برسر ارث ،در مورد زنی است که فرزندانش قصد کلاهبرداری از او را دارند . فیلم تلویزیونی "بی قرار" به کارگردانی عباس رنجبر و تهیه کنندگی مسعود نوری وبا بازی آشا محرابی ، ثریا قاسمی و جواد عزتی درسال 89 ساخته شده است .


ملاقات در اسکله : فیلم تلویزیونی "ملاقات در اسکله" به کارگردانی مهدی ودادی در ژانر دفاع مقدس ساعت 11:30 روز شنبه از شبکه سه سیما پخش می‌شود . درخلاصه داستان فیلم با بازی حسن جوهرچی می‌بینیم : گروهی خلافکار کتیبه‌ای تاریخی را می‌ربایند. یکی از آنها به تنهایی کتیبه را تصاحب کرده و فرار می‌کند.

از کوچه‌های باران : ساعت 15 روز شنبه می‌توانید به تماشای فیلم تلویزیونی "از کوچه های باران" به کارگردانی سید مجید موسویان و تهیه‌کنندگی احمد کاشانچی بنشینید. در این فیلم با بازی پری کربلایی ،اسماعیل خلج وحبیب‌اله یاری خواهید دید: مشهدی حیات پیرزن ساده دل روستایی است که آرزو دارد، قبل از مرگش به زیارت خدا برود ولی به علت عدم تمکن مالی تاکنون نتوانسته به این آرزو برسد. او قصد دارد با بافت قالیچه‌ای که گره آن را با صلوات می‌بافد پول سفر عمره خود را فراهم آورد .
در همین نزدیکی: فیلم تلویزیونی "در همین نزدیکی" به کارگردانی راما

قویدل شنبه 17 اردیبهشت ساعت 20:30 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود .

 در خلاصه داستان این فیلم با بازی پرستو گلستانی ، پرویز پورحسینی ، پیام

دهکردی و رسول نجفیان آمده است: محسن محسنیان مدیرعامل یک شرکت

بزرگ اقتصادی است که صبح یک روز متوجه حضور شخصی ناشناس در دفترش

 می‌شود که خود را مرگ نامیده و اظهار می‌کند ماموریت گرفتن جان او را

دارد .

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 14/2/1390 - 17:35 - 0 تشکر 314667

شـبـکـه چـهـار
قتل عام خشونت‌بار
: فیلم سینمایی "قتل عام خشونت بار" به کارگردانی استیون منا ساعت 15:40 پنجشنبه از شبکه چهارسیما باز پخش می‌شود .

حقیقت گمشده : ساعت 20:30 جمعه فیلم تلویزیونی "حقیقت گمشده" به کارگردانی محمد احمدی و نویسندگی سیدرضا خطیبی و محمد احمدی از شبکه چهارسیما پخش خواهد شد.

داستان در مورد فردی به نام دکتر کیا است که به همراه خانواده‌اش عازم سفرند. در اثر بازیگوشی بچه‌ها در داخل ماشین، حواس دکترکیا پرت شده و با خودروی دیگری تصادف می‌کند. حمید فرخ نژاد ، حبیب دهقان‌نسب، پریوش نظریه و احمد مهران فر در فیلم تلویزیونی "حقیقت گمشده" به عنوان بازیگران اصلی حضور دارند.


خانه‌ای در غبار: فیلم تلویزیونی "خانه‌ای در غبار" به کارگردانی احمد امینی و تهیه‌کنندگی ناصرعنصری شنبه 17 اردیبهشت ساعت 18:15 از شبکه چهارسیما پخش خواهد شد.  "خانه‌ای در غبار" داستان زندگی یک زن و شوهر جوان است که مرد وکیل و زن یک طراح است. او در خانه یک نقاشی دارد که یک خانه را روی ابرها کشیده است و اظهار می‌کند این توهمات ذهنی است و مدلی ندارد. یکتا ناصر، کوروش تهامی و اسماعیل شنگله درفیلم تلویزیونی "خانه ای درغبار" بازی کرده‌اند .آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 14/2/1390 - 17:36 - 0 تشکر 314668


شـبـکـه تـهــران

یکی از همین روزها: شبکه تهران برای ساعت 30 دقیقه بامداد روز جمعه فیلم تلویزیونی"یکی از همین روزها" به کارگردانی بهروز مفید و تهیه کنندگی راما قویدل را آماده پخش کرده است. درخلاصه داستان فیلم آمده : جوان سالم و پاک سرشتی در شهرداری کار می‌کند، اما بر خلاف بقیه کارمندان رشوه‌خواری و دزدی نمی‌کند و بر اثر فشار همسر و خانواده متمول‌اش دچار سستی در اعتقاداتش می‌شود.

انعکاس رنگین‌کمان
: فیلم سینمایی"انعکاس رنگین کمان" به کارگردانی الکس لاو محصول سال 2010 کشور هنگ کنگ روز جمعه 16 اردیبهشت ساعت 13:30 ازشبکه تهران پخش می‌شود . دزموند و والدینش به کار کفاشی مشعول هستند و زندگی محقری درهنگ کنگ دارند. دزموند قصد دارد با یکی از همکلاسی‌هایش ازدواج کند ولی وقتی متوجه می‌شود که دختر از یک خانواده پولدار است و او توان کافی برای این ازدواج ندارد منصرف می‌شود. سندرا نگ ناون یو ، سیمون یام و عاریف لی در فیلم سینمایی "انعکاس رنگین کمان" به ایفای نقش پرداخته‌اند .

طوفان مهیب
: فیلم سینمایی "طوفان مهیب" به کارگردانی  یو وی بول محصول سال 2010 کشورهای آلمان و کانادا  روز شنبه 17 اردیبهشت ساعت 13:30 ازشبکه تهران پخش می‌شود .درخلاصه داستان فیلم با بازی استیو واسیس، لورن هالی و لوک بری خواهید دید : طوفان عظیمی در یکی از مناطق انگلستان رخ می‌دهد و اکثریت مردم خانه و زندگیشان را رها کرده و به مناطق امن می‌روند اما مزرعه‌داری که در یک مزرعه خارج از شهر زندگی می‌کند با خانواده‌اش همان جا می‌ماند .

تمپل گرندین : فیلم سینمایی "تمپل گرندین" به کارگردانی مایک جکسون محصول سال 2010 کشور آمریکا ساعت 20:45 به روی آنتن شبکه تهران خواهد رفت. درخلاصه داستان فیلم با بازی کلر دنیس، جولیا اورماند و دیدید استارن آمده : تمپل گراندین دختری جوانی است که گرفتار بیماری اوتیسم است.او که ازهوش فوق العاده‌ای برخوردار است تصمیم می‌گیرد در جامعه برای خود اعتباری کسب کند.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی