انجمن ها > انجمن ادب و هنر > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
ادب و هنر (بازدید: 288)
دوشنبه 12/2/1390 - 17:43 -0 تشکر 313973
تقدیر از هنر معلمی

بنام خدا/                                                            مورخ 12/2/1390تقدیم به مقام شامخ معلم .روز معلم گرامی باد/ آن  روز که عطـر گل  ببوئی/ یا نام خــــوشـی  زدل بگوئی /آن  روز ز دانش است بنیـــاد /از نام معلــــــــم است دل شاد/پیونــد گل است و با غبـــا نی/روز خوش عشـق و مهربانی /روزی که درخت علــم پر بار /روزی که ادب شدی به کردار /رحمت همـه را رسیده از علم /روشن شده مرزمهـروهم حلم /آئینه ی علم و عشق و کوشش /مظهربه تلاش وعشق وجنبش/درصحن کلاس همچو خورشید//درسش همــــــه با کلام توحید /یادی زمعلــــــم است و استـاد /چون راه نمـــــونه نیک بنهاد/ یادی ز معلـــم است این روز/استاد چــــــــــراغ عالم افروز/با صبروتلاش گره چوبُگشود /راه خوش بندگی چـــــو بنمود/آن روز گــــواه درس شیرین /یاد خـــــــوش عاشقان دیرین /هر روز به یـــــاد درس یارم/بر مهــــرخـوشش دلم سپارم /منصور معلــــــم است و داند/این نکته زدل نــــوشته خواند/ شاعر و نویسنده : منصور مقدم  دبیرراهنمائی ناحیه 3 اصفهان /          

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی