انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 582)
يکشنبه 11/2/1390 - 13:8 -0 تشکر 313592
آقاتهرانی از دیدارش با احمدی نژاد می گوید

احمدی نژاد گفت: بنده نمیدانم شایعاتی که درباره بنده و شرط وشروطی که با رهبری گذاشتم از کجا سرچشمه می گیرد بنده در دیدار با رهبری در اتاق تنها بودیم وچگونگی پخش این شایعات برایم عجیب است ونمیدانم این حرفها را ازکجا می گویند. احمدی نژاد در ادامه گفت بنده خدمت رهبرانقلاب رسیدم و به ایشان گفتم ...
به گزارش مشرق به نقل از استقامت، دکتر آقاتهرانی شرح ماجرای دیدارش با دکتر احمدی نژاد را اینطور بیان می کند:بنده تازه ازسفر از چین برگشته بودم که مطلع شدم آقای احمدی نژاد درجلسات هیات دولت شرکت نمی کند. بعد ازشرکت در جلسه مجلس تصمیم گرفتم با دکتر احمدی نژاد دیداری داشته باشم آقای لاریجانی به من گفت من با رفتن شما مخالفم وبنده عرض کردم بنده مانعی برای این دیدارنمی بینم .درمقابل آقای لاریجانی اصرار کردند که لااقل استخاره کنید که بنده عرض کردم به نظر من اینجا جای استخاره نیست.
سپس به منزل دکتر رفتم همسر ایشان آیفون راجواب دادند و گفتند دکتر در حال استراحتند بنده از ایشان خواستم به آقای احمدی نژاد بگویند بامن تماس بگیرند.
وقتی به خانه رسیدم دیدم برخی سایتها نوشته اند که احمدی نژاد آقاتهرانی را به منزلش راه نداده است!!
بعد از مدت زمانی دکتر با من تماس گرفت و ازمن خواست به منزل ایشان بروم.
حجت الاسلام آقا تهرانی در ادامه گفت: وقتی به منزل ایشان رسیدم دم درب منزل ایشان پزشک احمدی نژاد را دیدم به من گفت بهتر است با دکتر ملاقات طولانی نکنی چون دکتر ضربان قلبش نامنظم است و فشارش بشدت پایین افتاده است.
بنده عرض کردم دیدارمان کوتاه خواهد بود.
سپس به داخل منزل رفتم وبا احمدی نژاد سر صحبت باز شد.
احمدی نژاد گفت: بنده نمی دانم شایعاتی که درباره من و شرط وشروطی که با رهبری گذاشتم از کجا سرچشمه می گیرد بنده در دیدار با رهبری در اتاق تنها بودیم وچگونگی پخش این شایعات برایم عجیب است ونمیدانم این حرفها را ازکجامی گویند.
احمدی نژاد در ادامه گفت: بنده خدمت رهبرانقلاب رسیدم وبه ایشان گفتم من بافشارهایی که بردولت است به این نتیجه رسیدم که رسیدن به آرمانهایی که در این دولت تصمیم به اجرای آن را داشتیم غیرممکن است .
درادامه حجت الاسلام آقاتهرانی افزود: احمدی نژاد در حالی که گریه می کرد گفت بنده نمی بخشم افراد حزب اللهی ای را که به من تهمت زاویه داشتن با رهبری عزیز انقلاب را می زنند.

درادامه من به احمدی نژاد گفتم طرحی درمجلس است که برخی نمایندگان به دنبال سوال از رئیس جمهورند که احمدی نژاد با روی باز گفت: من از این قضیه استقبال میکنم چرا که در این صورت می توانم درآنجا ناگفته های خودرابیان کنم.
دکتر آقاتهرانی در ادامه افزود: بنده بعد از جلسه به مجلس رفتم نمایندگان بسیاری به سراغم آمدندو جویای خبر دیدار من با احمدی نژاد شدند
پس از اظهارات من درمورد آنچه دکترگ فته بود عده ای ازنمایندگان باز ادعای زاویه داشتن احمدی نژاد با رهبری را مطرح کردند که بنده به آنها گفتم آیا می توانید دست روی قرآن بگذارید وادعای خود را تکرار کنید که همه آنها یکه خوردند....
 

يکشنبه 11/2/1390 - 14:17 - 0 تشکر 313601

عجببببببببببببببببببببببببببببببببببببب

:|||||

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
يکشنبه 11/2/1390 - 14:18 - 0 تشکر 313602

سلام
نوشدارو بعد از مرگ سهراب
قسم ....باور كنیم یا دم خروس رو

                          این نیز بگذرد.....
يکشنبه 11/2/1390 - 15:37 - 0 تشکر 313644

رئیس جمهور در دیدار نمایندگان مجلس از وجود رگه​های انحرافی در برخی بخش​های نظام سخن گفته است.

به گزارش خبرآنلاین، در این دیدار که در منزل رئیس​جمهور در پاستور انجام شده است، محمود احمدی​نژاد تاکید کرده است که مسائل موجود به زودی حل می​شود.

 موسی غضنفرآبادی یکی از نمایندگان شرکت کننده در این جلسه است که در گفت​وگو با خبرنگاران پارلمانی به نقل از احمدی​نژاد گفت: «من در خدمت نظام و انقلاب و خانواده شهدا هستم و بدانید که از  ناحیه احمدی​نژاد کوچکترین خسارتی به نظام وارد نخواهد شد».

 نماینده بم تاکید کرد: احمدی​نژاد اعلام کرد که من این مساله را با انجام یک گفت​وگو حل می​کنم. این موضوعی است که بین من و آقا است و انشاء​الله حل می​شود.

غضنفر آبادی در پاسخ به این سوال خبرنگاران که رئیس جمهور چه زمانی سر کار خود حاضر خواهد شد؟، گفت: انشاء الله بزودی سر کار می​آیند.

یکی از خبرنگاران از نماینده بم درباره اضافه شدن دو بند به درخواست​های رئیس جمهور سوال کرد که او گفت: آقای احمدی​نژاد گفتند که چه زمانی من شرط گذاشتم؟ آقای جلیلی که پیش بنده بوده​اند.

اینکه مشایی به عنوان معاون اول رئیس جمهور انتخاب می​شود یا نه؟، دیگر شایعه​ای بود که غضنفر آبادی درباره آن اظهار داشت: درباره آقای مشایی هیچ صحبتی نه از جانب نمایندگان و نه از جانب رئیس جمهور بیان نشده است.

نماینده بم درباره احتمال طرح عدم کفایت رئیس جمهور در مجلس و پاسخ احمدی​نژاد اظهار داشت: ایشان اعلام کرد که عدم کفایت دلیل می​خواهد. مگر بنده چه کار کرده​ام؟

وی افزود: به هر حال استنباط ما از این دیدار این بود که دغدغه​های رئیس جمهور از سر دلسوزی است. آقای احمدی​نژاد معتقد است رگه​های انحرافی در برخی قسمت​های نظام وجود دارد و باید اصلاح شود.

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

يکشنبه 11/2/1390 - 22:30 - 0 تشکر 313735

به نام خدا
مقام معظم رهبری اخیرا چند بار تأکید کردند که نباید دوگانگی القا بشه رئیس جمهوری محترم بارها ثابت کردن که در خط انقلاب و ولایتن وظیفه ما هم الان اینه که رئیس جمهور مکتبیمون رو از شر مکتب نحس ایرانی حفظ کنیم
یا علی
در پناه حق

همیشه دلیل شادی کسی باش نه قسمتی از شادی او
و همیشه قسمتی از غم کسی باش نه دلیل غم او
دوشنبه 12/2/1390 - 22:47 - 0 تشکر 314104

این تیر و آن كماندار ! (یادداشت روز)

دیروز آقای دكتر احمدی نژاد بعد از یك غیبت 11 روزه كه از ایشان انتظار نمی رفت و تعجب همراه با تاسف دوستان واقعی رئیس جمهور محترم را در پی داشت، به دفتر كار خود بازگشت و با این اقدام- هرچند دیرهنگام- خویش، خواب خوش دشمنان بیرونی و دنباله های داخلی آنها را به كابوس تبدیل كرد. در فاصله 11 روز گذشته آنچه در میان مردم دیده می شد، نگرانی توام با دلخوری از رئیس جمهوری بود كه با اعتقاد به پیروی بی چون و چرای ایشان از رهبر و مقتدای خویش انتخاب كرده بودند و او نیز در خدمت به خلق خدا و ایستادگی در مقابل باج خواهی نظام سلطه جهانی، سنگ تمام گذاشته بود و اكنون در پی ماجرای اخیر، دلشوره داشتند كه مبادا در گزینش خود به خطا رفته باشند! در دیگر سوی این میدان، دشمنان تابلودار اسلام و انقلاب و دنباله های حقیر و شكست خورده آنها ایستاده بودند كه با توهم حاكمیت دوگانه، آرزوی بیش از سه دهه بر زمین مانده خود را - دستكم به ظاهر- برآورده شده تلقی می كردند و با ذوق زدگی- یا تظاهر به ذوق زدگی- این «آرزو» را به «خبر» تبدیل كرده و به شیپور فریب و پر سر و صدای خود سپرده بودند. و اما، در این میان گروه دیگری نیز بودند كه ماجرای پلشت اخیر را خود آفریده بودند و یا در پیدایش آن نقش برجسته و پررنگی داشتند. این جماعت كه با استناد به مواضع و عملكرد چند ساله شان در میان مردم و نزد دوستداران واقعی رئیس جمهور محترم، «جریان انحرافی» نام گرفته اند، طی 11 روز گذشته، به گواهی آنچه بر زبان و قلم آورده اند، نه دغدغه نظام را داشتند و نه سرنوشت رئیس جمهوری كه لاف دوستی و نزدیكی با او را می زدند برایشان اهمیت داشت! آنها فقط نگران خود بودند. در این گزاره ها- كه اندكی از بسیارهاست- همه روزه از سوی گروه انحرافی و به صورت پیامك برای این و آن ارسال می شد، دقت كنید؛ «باند قدرت و ثروت، آقای مشایی را هدف حمله و هجوم ناجوانمردانه خود قرار داده اند»! «مخالفان ولایت فقیه به احمدی نژاد و آقای مشایی هجوم آورده اند»!و... اعضای جریان انحرافی توضیح نمی دادند؛ كسی كه 18 پست حساس دولتی و هزاران میلیارد تومان پول بی حساب و كتاب را در اختیار خود دارد و بدون احساس نیاز به پاسخگویی در برابر قانون، دست به هر كاری كه مایل باشد می زند و مبالغ نجومی از بیت المال را هرجا كه بخواهد هزینه می كند و... صاحب ثروت و قدرت است، یا آن بسیجی پاكباخته و تهی دست كه تاراج بیت المال و حضور غریبه ها در كانون های حساس نظام را برنمی تابد و علیه گروه منحرف خروش برمی دارد؟!...
خوشبختانه رئیس جمهور محترم، همانگونه كه از ایشان انتظار می رفت با حضور دیروز خود در ریاست جمهوری و شركت در جلسه هفتگی هیئت دولت، از یكسو، به دلشوره و نگرانی مردم كه بی علت نبود، پایان داد و ان شاءالله در ادامه مسیر رگه های باریك احتمالی از تكرار رخداد پلشت یاد شده را نیز محو خواهد كرد و از سوی دیگر، خواب خوش دشمنان بیرونی و دنباله های حقیر و بارها شكست خورده داخلی آنها را نه فقط آشفته، كه به كابوس تبدیل كرد و می ماند جریان انحرافی كه امید است رئیس جمهور محترم و مردمی، توصیه دلسوزانه دوستان واقعی خویش را نادیده نگیرد و از كنار دغدغه آنان كه نشان داده اند، نه سودای سود دارند و نه غم بود و نبود، آسان عبور نفرمایند.
و اما، در این وجیزه، سخن دیگری نیز در میان است كه می تواند و باید برای همگان درس آموز و عبرت انگیز باشد و آن، این كه تقریبا، بلافاصله پس از انتشار خبر ابقای وزیر اطلاعات از سوی رهبر معظم انقلاب كه با استقبال چندانی از سوی آقای رئیس جمهور روبرو نشده بود- و یا اینگونه تبلیغ شده بود- تمامی دشمنان بیرونی با بهره گیری از ماشین عظیم و پردامنه تبلیغاتی و رسانه ای خود به تقدیر و تمجید از آقای احمدی نژاد پرداختند و در حمایت و قدردانی! از ایشان كمترین تردیدی به خود راه ندادند. چرا...؟! این حامیان تازه به میدان آمده! دقیقا همان قدرت های استكباری و دشمنان تابلوداری بودند كه تا چند روز قبل تمامی محافل خبری، سیاسی خود را با اختصاص هزینه های كلان و نجومی علیه ایشان به كار گرفته بودند و از هیچ تهمت و افتراء و بدگویی و ناسزایی به آقای احمدی نژاد دریغ نمی كردند. آیا غیر از این است؟! بنابراین، پای این پرسش منطقی در میان است كه چرخش یكصد و هشتاد درجه ای مورد اشاره از كدام نقطه آغاز شده و در كجا ریشه داشته است؟
پاسخ این سؤال نه پیچیده است كه برای فهم آن به اذهان ژرف اندیش نیازی باشد و نه پنهان و رازآلود است كه بدون دسترسی به اخبار و گزارش های سری و طبقه بندی شده قابل درك نباشد. این چرخش یكصد و هشتاد درجه ای دقیقا هنگامی آغاز شد كه دشمن احساس كرد- و یا در این توهم افتاد- كه آقای احمدی نژاد، حكم و توصیه رهبر معظم انقلاب را نادیده گرفته و از تن دادن به آن خودداری كرده است! به بیان دیگر، دشمن احساس كرد آرزوی دیرینه اش كه سه دهه برزمین مانده بود، یعنی «حاكمیت دوگانه» تحقق یافته و یا نشانه های آغاز آن دیده می شود!
خب! اكنون سؤال دیگری در میان است كه پاسخش اگرچه روشن و بدیهی ولی بیان دوباره و حتی چندباره آن خالی از فایده نیست و آن سؤال این كه، چرا دشمنان تابلودار بیرونی پس از احساس- به زعم خود- «حاكمیت دوگانه» بدون كمترین تردیدی حمایت از آقای احمدی نژاد و تقدیر و تمجید از ایشان را برگزیدند و حال آن كه می توانستند به جای آقای احمدی نژاد، حمایت و تقدیر خود را نثار رهبر معظم انقلاب كنند؟! مگر نه این كه به خیال خام آنان، در حاكمیت نظام اسلامی «ترك افتاده»! و نشانه های حاكمیت دوگانه پدید آمده است؟! بنابراین آنچه برای آنان در نگاه اول، ضروری به نظر می رسد، حمایت و تقدیر از یك سوی این به اصطلاح حاكمیت دوگانه است، چرا كه هدف نهایی دشمن، دوسویه شدن حاكمیت است و چه فرقی می كند كه كدام سو در مقابل سوی دیگر مورد حمایت قرار گرفته و تقدیر و تمجید شود؟! بنابراین چرا در این میان حمایت از آقای احمدی نژاد را برگزیدند و بی درنگ به سوی آن رفتند؟!
پاسخ به این سؤال است كه درس آموز و عبرت انگیز است و می تواند یك بار دیگر و برای چندمین بار در عمر پربركت و مقدس جمهوری اسلامی ایران، آویزه گوش و دل همگان باشد. دقت كنید! دشمن می داند و كمترین تردیدی ندارد كه دشمن واقعی نظام سلطه بین الملل و سد مستحكم در مقابل باج خواهی، زورگویی و غارتگری و خونریزی جهانخواران، «ولی فقیه» است و دیگران، از جمله رئیس جمهور و یا هر مقام برجسته و بلندپایه دیگر، فقط در حد و اندازه و در نقش «بازوی ولی فقیه» در میدان حضور دارند كه توان و قدرت خود را از آن وجود مبارك و ملكوتی می گیرند. دشمن می داند كه
«گرچه تیغ از كمان همی گذرد... از كمان دار بیند اهل خرد».
به بیان دیگر، دشمنان بیرونی و نظام سلطه جهانی، اگر از نظام اسلامی در هراسند و اقتدار آن را سد راه خود می دانند، این هراس از اقتدار ولی فقیه است نه رئیس جمهور محترم و یا هر مقام بلندپایه و محترم دیگر، چرا كه مردم براساس باورهای دینی عمیق خود گوش به فرمان ولی امر خویشند و همواره از او به یك اشاره بوده و هست و از مردم به سر دویدن. رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه، رئیس قوه مقننه و... تنها هنگامی برای دشمن خطرساز و برای مردم آرامش آفرین هستند كه پیرو بی چون و چرای ولی فقیه، یعنی نایب حضرت بقیه الله الاعظم- ارواحنا له الفداء- باشند و به هر اندازه كه پای از این حلقه بیرون گذارند- ولو به توهم دشمن- هرچه باشند و هركه باشند یك شهروند ساده و معمولی مانند سایر شهروندان خواهند بود. بنابراین، اگر سخنان توفنده برادر عزیزمان جناب آقای دكتر احمدی نژاد در اجلاس عمومی سازمان ملل متحد، لرزه بر اندام نظام سلطه می اندازد و خروش ایشان علیه رژیم صهیونیستی، سردمداران این رژیم جعلی و كودك كش را به وحشت فرو می برد و... تنها به این علت است كه آنها، زبان ولی فقیه را در كام ایشان می بینند وگرنه... مگر همین دشمنان تابلودار بلافاصله پس از آن كه به خیال خود احساس جدایی احمدی نژاد از ولی امر مسلمین را دیدند، به جای خروش علیه ایشان، زبان و قلم به حمایت و تعریف و تمجید از وی نگشودند؟!
و بالاخره، با توجه به شرایط حساس كنونی و خیزش ها و انقلاب های اسلامی ملت های مسلمان منطقه كه چشم و دل به ایران اسلامی دوخته اند، آیا برادر عزیز و بزرگوارمان جناب آقای دكتر احمدی نژاد، احتمال نمی دهند ماجرای اخیر، توطئه ای - اگرچه با چند واسطه- تحمیل شده به ایشان باشد؟! رئیس جمهور محترم بارها نشان داده و همین دیروز نیز با صراحت بر این باور قلبی خود، تاكید ورزیده است كه پیرو بی چون و چرای ولی فقیه است. بنابراین، ماجرای پلشت چند روز گذشته را چه كسانی رقم زده اند؟!
حسین شریعتمداری
http://www.kayhannews.ir/900212/2.htm#other200

همیشه دلیل شادی کسی باش نه قسمتی از شادی او
و همیشه قسمتی از غم کسی باش نه دلیل غم او
دوشنبه 12/2/1390 - 23:51 - 0 تشکر 314145

رهبر انقلاب از برخی نامردی‌ها آزرده دل است

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران در شیراز گفت: رهبری انقلاب از برخی نامردی‌‌ها آزرده دل است اما شأن رهبری ایجاب می‌کند که وحدت اسلامی را بالاتر از دل آزرده خود بدانند.
به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از ایسنا، «حسین صفار هرندی» مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران در مراسم نکوداشت شهدای دانشجوی استان فارس به ویژگی‌‌ها و سیره زندگانی حضرت زهرا (س) در صدر اسلام اشاره کرد و گفت: وقتی نام حضرت زهرا (س) به عنوان پیشانی‌بند رزمندگان انتخاب می‌شد، خداوند را به غربت حضرت زهرا (س) قسم می‌دادیم که راهنمای ما در دنیایی باشد که همه علیه اسلام قیام کرده بودند.

وی با بیان اینکه شاخصی از حضرت زهرا(س) برجسته‌تر در دفاع از ولایت پیدا نمی‌کنیم، فاطمه زهرا (س) را شاخص و نمونه مثالی زدن از ولایت پذیری معرفی کرد و ادامه داد: فاطمه به عنوان شهروند جامعه اسلامی برای دفاع از ولی خود قیام کرد و شهید شد.

صفار هرندی اظهار کرد: رزمندگان دفاع مقدس با انتخاب پیشانی‌بند «یا زهرا» می‌خواستند شرمندگی خود را از غربت زهرا (س) در برابر پیامبر کم کنند.

وی با بیان اینکه حادثه عاشورا استیضاح تاریخ است که در برابر امامت خاموش شده بود‌، اضافه کرد: خداوند امامت و ولایت را برای نظامندی شدن فرهنگ قرار داد؛ برای اینکه هر کس مکتبی راه نیندازد و در دین خدا انحراف ایجاد کند.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: فرهنگ عمومی باید مبتنی بر نگرش ولایت در جامعه حاکم شود بنابراین هر کس بخواهد حرف‌های من درآوردی طرح کند، خودش را در مکتب امامت و ولایت تعریف نکند .

وی با تشریح ولایت پذیری رزمندگان در طول ۸ سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: تا ۳ روز قبل از پذیرش آتش بس امام راحل می‌فرمود تا آخرین نفس در مقابل دشمن ایستاده‌ایم اما پس از آتش بس دل‌های رزمندگان از چگونگی پایان جنگ خون بود ولی به دستور رهبر خود سرگذاشتند.

مشاور فرمانده کل سپاه با بیان اینکه اوج تبعیت از ولایت را در رفتار امام علی (ع) نسبت به رسول اسلام (ص) می‌بینیم، ادامه داد:‌ جامعه تشت و متفرق طعمه‌ای برای نیش دشمنان است؛‌ نباید هرکس از گوشه‌ای علمی بلند کرده و جامعه مسلمین را شقه شقه کند.

وی با اشاره به تبعیت امام حسین (ع) در زمان امامت امام حسن (ع) اضافه کرد: ای کاش بزرگانی که وقتی جماعتی را پشت سر خود می‌بینند، یادشان باشد که رابطه امام حسین (ع) با برادر و امام خود چگونه بود!

صفار هرندی اضافه کرد: حضرت آقا با وجود تمام ناملایماتی که دل اهل ولا را به درد می‌آورد، جامعه را به سکوت فرا می‌خوانند و اجازه نمی‌دهند پیش روی چشم‌های نامحرم حاکمیت دوگانه به نمایش گذارده شود.

وی ابراز کرد: رهبری انقلاب از برخی نامردی‌‌ها آزرده دل است اما شأن رهبری ایجاب می‌کند که وحدت اسلامی را بالاتر از دل آزرده خود بدانند.


عضو سابق دولت با اشاره به جریان بنی صدر در اوائل انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد:‌بنی صدر همیشه به گونه‌ای رفتار می‌کرد که گویی امام خمینی (ره) طرف او را گرفته در حالی که امام راحل در جلسات خصوصی بنی صدر را تهدید می‌کرد.

وی ادامه داد: ‌بازی روانی که بنی صدر می‌کرد، گاهی مواقع باعث ناراحتی برخی بزرگان مثل شهید بهشتی می‌شد و آنها را مجبور می‌کرد تا به امام نامه بنویسند در حالی که امام خمینی همگان را مخاطب قرار می‌داد.
صفار هرندی با بیان اینکه آیت الله خامنه‌ای تنها کسی بود که هیچ گاه به امام خمینی گلایه نکرد، تأکید کرد: اطاعت از رهبر وسیله‌ای برای شکست نفاق و چند دستگی است بنابراین در چنین فضایی کسی نمی‌تواند قهر کند و برای خود دکان جدیدی راه بیندازد.

وی ضعف و فقدان رهبری را مهم‌‌ترین عامل تأخیر در پیروزی مردم یمن و بحرین دانست و گفت: برخی پشت ولایت سنگر گرفته تا اسلام را هدف بگیرند و برخی از حاشیه نشینان بزرگان از جاهای دیگری پیام می‌گیرند تا علیه ولایت فقیه حرف بزنند.
وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه بزرگان کشور مراقب حاشیه‌های خود باشند، ادامه داد: بزرگان بدانند اگر کسی روزی از آنان در برابر و تقابل با مرکزیت نظام تعریف کند، شیطان مجسم است.

صفار هرندی علامت و رمز سلامت ولایت پذیری را در تبعیت از نظرات رهبری دانست و افزود: کسانی که خودشان را به ولایت منتسب می‌کنند، باید در برابر حرف‌های رهبر کوتاه بیایند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی