سينما و تلویزیون (بازدید: 459)
چهارشنبه 7/2/1390 - 19:50 -0 تشکر 312505
فیلم های سینمایی آخر هفته

 

 

شبکه یک

 فیلم سینمایی «آملیا» به کارگردانی میرا نانیر پنجشنبه 8 اردیبهشت ماه ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.
دراین فیلم با بازی هیلاری سوانگ و ریچارد گیر آمده: آملیا دختری اهل کانزاس سیتی آمریکا بوده که از نوجوانی سودای پرواز در سر داشته است. در جوانی، خلبان می‌شود و با حمایت همسرش، تبدیل به اولین زن خلبانی می‌شود که به تنهایی طول اقیانوس آتلانتیک را طی می‌کند.

فیلم سینمایی «آملیا» محصول سال 2009 در کشورهای کانادا و آمریکا ساخته شده است.

**************************************


فیلم تلویزیونی «مراسم آبرومندانه» به کارگردانی محمدرضا رستمی و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه جمعه 9 اردیبهشت ساعت 16 از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

در فیلم تلویزیونی «مراسم آبرومندانه»در ژانر خانوادگی ـ اجتماعی خواهید دید: مسعود جوانی است که سال قبل با فوت پدرش، تنها نان آور خانواده شده است. اوبه واسطه یک آشنا دریک کارگاه قالیشویی مشغول به کارشد. مدیر کارگاه «مهریزی» از دوستان پدر فقید مسعود است. چیزی به پایان سال نمانده و کارگاه روز پرکاری را پشت سر می‌گذارند. مائده خواهر مسعود دانشجو است که قرار است همکلاسی‌اش به خواستگاری او بیاید.

مهدی پاکدل، مهد ی صباغی، رحمان باقریان، سوسن مقصودلو، رویا دعوتی و فرشید صمدی پور در فیلم تلویزیونی «مراسم آبرومندانه» به ایفای نقش پرداختند.
 

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 7/2/1390 - 19:51 - 0 تشکر 312506

شبکه دو

فیلم سینمایی «پیتربل» جمعه 9 اردیبهشت ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی کوئینستن شرام، فرانش دی گروت و کاجا هربرس آمده: پیتر بِل» پسر بسیار پرانرژی و در عین حال بازیگوشی است که شیطنت‌های او گاهی اوقات باعث عصبانیت اهالی محل می‌شود. وی درمدرسه درکلاسی حضور دارد که خواهرش «مارتا» معلم آن است، اما درآنجا نیز گاه با شیطنت هایش کلاس را به هم می‌ریزد. در همسایگی آنها مردی به نام «آقای گیلمن» صاحب مغازه بقالی است و او نیز گه‌گاه از دست شیطنت‌های پیتر به تنگ می‌آید. آقای گیلمن پسربی دست و پا و ساده‌ای به نام «ژوزف» دارد که او نیز معلم مدرسه بوده و قرار است با مارتا ازدواج کند
.

فیلم سینمایی «پیتربل» به کارگردانی ماریا پیترس محصول کشور هلند و آلمان در سال 2002 ساخته شده است.


****************************************


فیلم سینمایی «بازی آخر» به کارگردانی اندی چنگ محصول سال 2006 در ژانر پلیسی جمعه 9 اردیبهشت ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی کوباگودینگ جی آر، جیمزوود و پیترگرین، محصول مشترک کشورهای آلمان، آمریکا و کانادا می‌بینیم: رئیس جمهور آمریکا که می‌خواهد در مراسم توزیع جوایز در دانشگاه شرکت کند، ترور می‌شود. خبرنگاری به نام کیت نیز می‌خواهد برای پی بردن به قصد ضارب، در مورد این ماجرا تحقیق کند.


آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 7/2/1390 - 19:52 - 0 تشکر 312507


شبکه سه


تکرار فیلم سینمایی «فلیکا» به کارگردانی مایکل مایرو با بازی آلیسون لومن و ماریا بلو محصول سال 2006 انگلیس و آمریکا، پنجشنبه 8 اردیبهشت ماه ساعت 11:30 از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.

***************************************


شبکه سه سیما، پنجشنبه 8 اردیبهشت ماه ساعت 24 فیلم سینمایی «قهرمان» را برای پخش در نظر گرفته است.

در خلاصه داستان فیلم آمده: یک مبارزگر چینی که دارای افکاری مشابه سامورایی‌های راستین است و نامی برای خود برنگزیده، تصمیم دارد در زندگی‌اش تمامی همتش را به کارگیرد تا از لحاظ روحی به درجات بالا برسد.


جت لی، تونی لنگ، ماگی چیونگ، زی ین چانگ، دامینگ چن و دانی ین در فیلم سینمایی «قهرمان» به کارگردانی ژانگ ییمو محصول سال 2002 کشورهای چین و هنگ کنگ در ژانر معناگرا بازی کرده‌اند.


*************************************


جمعه 9 اردیبهشت ماه ساعت 11:30 تکرار فیلم تلویزیونی «شیفت بعدی» به کارگردانی رژر هاشم‌پور و تهیه کنندگی مصطفی عزیزی از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

شراره دولت آبادی، پروین کلکی، آیدا کیخاهی و مهران نایل در این فیلم تلویزیونی در ژانر اجتماعی بازی کرده‌اند.


************************************


فیلم سینمایی «ارباب دزدان» محصول سال 2006 کشورهای انگلیس، آلمان و لوکزامبورگ جمعه 9 اردیبهشت ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم از این قرار است که: جوانی در شهر ونیز تحت نام ارباب دزدان به بچه‌های بی‌سرپرست کمک می‌کند و آنها را در سینمایی قدیمی پناه می‌دهد و در ادامه جوانی به همراه برادر کوچکش برای فرار از دست نامادری و ناپدری که آنها را آزار می‌دهند به شهر ونیز فرار می‌کند و در آنجا ارباب دزدان این دو برادر را به پناهگاه خود می‌برد. در ادامه پدر و مادر که از فرار آنها به شهر ونیز اطلاع پیدا می‌کنند به آنجا رفته و از کارآگاهی می‌خواهند هر طور شده این دو برادر را پیدا کنند.

فیلم سینمایی «ارباب دزدان» به کارگردانی ریچارد کلوس ساخته شده است.


آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 7/2/1390 - 19:53 - 0 تشکر 312508

شبکه چهار

پنجشنبه 8 اردیبهشت ماه ساعت 15:40، فیلم سینمایی «اهداء» به کارگردانی برنارد ایموند، بدون تحلیل از شبکه چهار سیما بازپخش می‌شود.

*************************************


فیلم سینمایی «قتل عام خشونت بار» به کارگردانی استیون منا جمعه 9 اردیبهشت ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما4» از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم سینمایی «قتل عام خشونت بار» در مورد هری کارگردان سینماست. او برای کارو فیلمنامه جدیدش به دنبال سرمایه‌گذار و جذب عوامل فنی و بازیگران شناخته شده است. آنها یک تیم اماتور و بی دست و پا هستند که تلاش می‌کنند با امکانات و پول اندکی که دارند فیلم خود را به خوبی بسازند.


دیوید ناقتون و برایان اوهلوران در فیلم سینمایی «قتل عام خشونت بار» محصول سال 2007 کشور آمریکا در ژانر کمدی به ایفای نقش پرداختند.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 7/2/1390 - 19:54 - 0 تشکر 312509

شبکه تهران

فیلم سینمایی «آشپز بزرگ 2» به کارگردانی بیك دانگ ـ هون محصول سال 2010 کشور کره جنوبی روز جمعه 9 اردیبهشت ساعت 13:30 ازشبکه تهران پخش می­شود.

در خلاصه داستان فیلم درژانرکمدی آمده: دو خواهر و برادر ناتنی كه مدتها از والدین خود دور بوده‌اند، به دیدن آنها می‌آیند. خواهر سرآشپزی ماهر و برادر دوافروشی زبردست است. خواهر قصد دارد رستوران سنتی مادرش را كه مادر واقعی‌اش است، خراب كند تا خاطرات بد گذشته‌اش را كه مربوط به بی‌پدریش بوده است را به فراموشی بسپارد، ولی برادرش كه هم پدر و هم مادرش ناتنی هستند، به خاطر مادر ناتنی‌اش می‌خواهد جلوی این كار را بگیرد.

كوجین، جیونگ اون كیم و جی هیو ونگ در فیلم سینمایی «آشپز بزرگ 2» بازی کرده‌اند.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 7/2/1390 - 19:57 - 0 تشکر 312510

سلام :

ممنون سلام زهرای عزیز

 

thank you for attention

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی