سينما و تلویزیون (بازدید: 417)
چهارشنبه 31/1/1390 - 14:53 -0 تشکر 309876
فیلم های سینمایی آخر هفته

شبکه یک 

 فیلم سینمایی " فرار از آلکاتراز" به کارگردانی دونالد سیگل پنجشنبه 1 اردیبهشت ماه ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می شود.
دراین فیلم با بازی کلینت استوود آمده :"فرانک لی موریس" که ازچندین زندان فرار کرده است به آلکاترازمنتقل می شود. او ازهمان ابتدا مورد خشم یکی اززندانیان قرارمی گیرد و زد و خوردهای متوالی بین آنها، رئیس زندان را نسبت به او حساس می کند .
فیلم سینمایی "فرار از آلکاتراز" محصول سال 1979 کشورآمریکا در ژانر حادثه ای ساخته شده است .

********************************

 فیلم تلویزیونی "بی کسی" به کارگردانی آرش قادری وتهیه کنندگی حامد بختیاری جمعه 2 اردیبهشت ماه ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش می شود.
داستان فیلم ازاین قراراست که : " سایه " زنی است که به همراه پسرشش ساله اش " فریاد " به تنهایی زندگی می کند، همزمان با متولد شدن فریاد،" سایه " ازهمسرش جدا شده ، برای این که خودش پسرش را بزرگ کند، مهریه خود را می بخشد. وی برای گذراندن عمر، ازبیماران سالمند پرستاری می کند ولی با وجود سختی های بسیار، از زندگی اش راضی است.
کامبیزدیرباز، بیتا سحرخیز، فرخ نعمتی و شیوا خنیانگربه عنوان بازیگران اصلی درفیلم تلویزیونی "بی کسی" در ژانر خانوادگی بازی کرده انـد .********************************

 

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 31/1/1390 - 15:5 - 0 تشکر 309882


شـبـکـه دو
فیلم سینمایی "نجات از جزیره مه آلود" جمعه 2 اردیبهشت ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : توماس قطارمهربانی است که به تازگی دیزل را از افتادن در دره نجات داده است. رئیس هم برای تشکر از او می خواهد تا برای دیدن شهربه آنجا برود ، اما کشتی به اندازه کافی جا ندارد. درنتیجه توماس را با یک یدک کش به کشتی متصل می کنند. این درحالی است که یدک کش در راه ازکشتی جدا شده و توماس گم می شود.
فیلم سینمایی "نجات ازجزیره مه آلود" به کارگردانی گرگ تارنان و تهیه کنندگی نیکل استین محصول کشورانگلستان درسال 2010 ساخته شده است .

********************************

فیلم سینمایی "همه خوب هستند" به کارگردانی کرگ جونز وتهیه کنندگی ویتوریوسچی گوری جمعه 2 اردیبهشت ساعت 23 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .
دراین فیلم با بازی رابرت دنیرو و کیت بکینسال می بینیم : فرانک مرد میانسالی است که بعد ازمرگ همسرش با چهار فرزندش که هر کدام درشهردیگری هستند، تنها ازطریق تلفن یا نامه درارتباط است. او تصمیم می گیرد تا یک مهمانی ترتیب داده و آنها را دورهم جمع کند، ولی هرکدام بهانه ای می آورند تا به آن مهمانی نیایند.
فیلم سینمایی " همه خوب هستند" محصول سال 2009 کشورهای ایتالیا و آمریکا است


********************************

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 31/1/1390 - 15:19 - 0 تشکر 309884

شـبـکـه سـه

تکرار فیلم سینمایی "برف های خونین " محصول سال 1960کشورهای فرانسه ، ایتالیا و انگلیس پنجشنبه 1 اردیبهشت ساعت 11:30 ازشبکه سه سیما روی آنتن می رود.

********************************

پنجشنبه 1 اردیبهشت ماه ساعت 18 تکرار فیلم سینمایی "به من نگو دزد" ازشبکه سه سیما پخش می شود .
فیلم سینمایی "به من نگو دزد" مضمونی کمدی دارد و داستان آن حول محوراختراع یک قرص توسط خانم (بختیاری) می گذرد. این قرص بعد ازاختراع به یک سارق زندانی شده داده می شود تا بلکه تحولی در زندگی او ایجاد کند .
شهرام قائدی ، بهنوش بختیاری ، رابعه اسکویی ، رامین ناصرنصیر، کیانوش گرامی ، امیر نوری ، سانازسماواتی و اکرم بردسیری به کارگردانی عباس مرادیان وتهیه کنندگی علی عزیزی درفیلم سینمایی بازی کرده اند .
شایان ذکر است این فیلم جمعه 26 فروردین ماه ساعت 14:15پخش شد .

********************************

پنجشنبه 1 اردیبهشت ماه ساعت 20 فیلم تلویزیونی "شیفت بعدی" به کارگردانی رژرهاشم پور و تهیه کنندگی مصطفی عزیزی ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم درباره لیلا زنی است پنجاه ساله که دریک بیمارستان پرستاراست . او با مادر پیرش،ماهی خانم و دخترش زندگی می کند.ماهی خانم دچار فراموشی و آلزایمراست و احتیاج به مراقبت تمام وقت دارد.این هفته قراراست مریم ازطرف مدرسه به اردو برود ولیلا هم مجبوراست برای یک سفر یک روزه به شیرازبرود و نمی تواند مادرش را با خود ببرد.
شراره دولت آبادی ، پروین کلکی ،آیدا کیخاهی ومهران نائل درفیلم تلویزیونی "شیفت بعدی" در ژانراجتماعی بازی کرده اند .

********************************
فیلم سینمایی "فلیکا" به کارگردانی مایکل مایر پنجشنبه 1 اردیبهشت ماه ساعت 24 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.
دراین فیلم خواهید دید: دختری جوان روزی به هنگام اسب سواری به اسبی سرکش بر می خورد. او به این اسب علاقمند می شود و می خواهد که او را خودش پرورش دهد. خانواده او با این موضوع بسیارمخالف هستند. ولی او پنهانی و دورازچشم خانواده اش به کارهای این اسب رسیدگی می کند. اوبرای نزدیک شدن به اسب سرکش و رام کردن آن تدابیرجالبی به کارمی برد، ولی با این حال اسب سرکش بارها و بارها او را به سختی به زمین می زند و مصدوم می کند.
آلیسون لومن و ماریا بلو درفیلم سینمایی "فلیکا" محصول سال 2006 انگلیس و آمریکا بازی کرده اند .

********************************

فیلم سینمایی "دو قهرمان شائولین" به کارگردانی چه چانگمحصول سال 1974 کشورهنگ کنگ جمعه 2 اردیبهشت ماه ساعت 11:30 ازشبکه سه سیما پخش می شود.
دراین فیلم خواهید دید : منچوری ها معبدشائولین را به آتش می کشند و همه استادها و شاگردان آن را از بین می برند .اما یکی از آنها به نام هنگ شی کوان موفق به فرارمی شود. فانک شو از قهرمانان سابق شائولین بدون اطلاع از هویت هنگ او را درمبارزه ای شکست می دهد و باعث دستگیریش می شود، اما وقتی به هویت هونگ پی می برد ، پشیمان شده سعی می کند او را نجات دهد و با هم به مبارزه می پردازند .
کوان تای چن در فیلم سینمایی "دو قهرمان شائولین" در ژانر رزمی بازی کرده اند .

*******************************
فیلم سینمایی "الو" محصول سال 2008 کشورهند ، جمعه 2 اردیبهشت ساعت14:15 از شبکه سه سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان این فیلم آمده : : شام (شرمان جوشی) ، واروم (سهیل خان) ، ایشا (ایشا کوپیکار) ،پریانکا (گل پانگ) ، رادیکا(آمریکا آرورا) و عمو (شارات ساکسنا) شش کارمند یک مرکزخدمات تلفنی دریک شب بارانی درگیر مشکلات شخصی و کاری خود هستند که اتفاقاتی روی می دهد.
فیلم سینمایی "الو" به کارگردانی آتول آگنی هوتری و تهیه کنندگی آتول آگنی هوتری وپاول پارما در ژانر خانوادگی ساخته شده است .

********************************

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 31/1/1390 - 15:20 - 0 تشکر 309885

شـبـکـه چـهـار
تکرار فیلم سینمایی "علیه تراست" به کارگردانی پیتر هاویت پنجشنبه 1 اردیبهشت ماه ساعت 15:30 ازشبکه چهارسیما پخش می شود .

********************************

فیلم سینمایی " اهداء" به کارگردانی برنارد ایموند محصول سال 2009 کشور کانادا جمعه 2 اردیبهشت ماه ساعت 20:30 از شبکه چهارسیما پخش می شود .
داستان فیلم سینمایی "اهداء" ازاین قراراست که : پزشکی در آستانه بازنشستگی دریک منطقه دورافتاده درکانادا درخواست پزشک دستیار و جانشین می کند او که سال ها پیش برخلاف میل خودش به اینجا آمده است. اکنون علاقه شدیدی به این منطقه پیدا کرده است، دستیار جانشین یک زن است و به اصرار کارش را شروع می کند، اما او هیچ علاقه ای به این منطقه دور افتاده ندارد.
الیز گیلبالت و جاگزگودین درفیلم سینمایی " اهداء" درژانرخانوادگی واجتماعی به ایفای نقش پرد اختند .

********************************

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 31/1/1390 - 15:22 - 0 تشکر 309886

شـبـکـه تـهــران
تکرار فیلم سینمایی"مشوق من رفته" به کارگردانی لی ون ما محصول سال 2002 کشورچین30 دقیقه بامداد روز جمعه 2 اردیبهشت ماه ازشبکه تهران پخش می شود .
شایان ذکر است این فیلم با بازی سو ینگ هوانگ و گائووا سیکوین شنبه 27 فروردین ماه از این شبکه پخش شد.

********************************


شبکه تهران جمعه 2اردیبهشت ماه ساعت 13:30فیلم سینمایی "گاز مرگ آور" به کارگردانی هیتوشی ایواموتو را برای پخش درنظرگرفته است.
درخلاصه داستان فیلم آمده : درپی آزمایشات هماهنگ ارتش آمریکا و ژاپن درجزیره ای در ژاپن تمام افراد جزیره کشته می شوند وعده ای نیزتوسط سربازان با اسلحه کشته می شوند . دراین میان دو پسربچه که با هم برادرند زنده می مانند که خاطرات این دوران را در طی سالیان با خود همراه دارند.
هیروشی تاماکی و تاکایوکی یامادا درفیلم سینمایی "گازمرگ آور" محصول سال 2009 کشور ژاپن در ژانرخانوادگی به عنوان بازیگران اصلی حضوردارند.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 31/1/1390 - 17:9 - 0 تشکر 309921


ممنون سلام زهرای عزیز / پایدار باشی

 

thank you for attention

چهارشنبه 31/1/1390 - 17:18 - 0 تشکر 309924

ممنون و متشکرم
موفق باشید

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی