ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 403)
چهارشنبه 1/12/1386 - 1:46 -0 تشکر 30861
WIN32 NAHOS

به واقع این کرم پیشرفته که هر روز سیستم هزاران کاربر در دنیا را آلوده میکند چیست جدیدا نوع جدید این کرم از نوع ایرانی و بسیار پیشرفته هزاران کاربر را مورد آلودگی قرار دا این نوع جدید با قرار دادن متن ضد اجتماعی و سیاسی در بالای صفحه و چاپ پیاپی آنها از چاپگر ایجاد اختلال میکند که تا بحال هیچ یک از سیستم های امنیتی برای آن یک آنتی .... مناسب عرضه نکرده شایان ذکر است که با ایجاد یک پوشه به نام XPCODE  در پوشه پروگرام فایل شروع به فعالیت میکند .

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.