انجمن ها > انجمن موبایل > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
موبایل (بازدید: 1109)
سه شنبه 9/1/1390 - 10:58 -0 تشکر 302036
بزرگترین مسابقه در دنیای موبایل

 ایرانسلس ها بشتابید.....رویایی ترین مسابقه سال در ایرانسل...... برای شرکت کدT 47317202 بعد از حرف T با یک فاصله عدد را وارد کنید.... مسابقه المپیک پیامکی چیست؟

 برای اولین بار در ایران جذابترین و هیجان انگیزترین مسابقه پیامکی توسط بییپ و ایرانسل با نام " مسابقه المپیک پیامکی " برگزار می شود. مسابقه ای کاملا رقابتی و همانطور که از نام آن نیز مشخص است مانند المپیک می باشد و شرکت کنندگان برای گرفتن مدال بیشتر و بردن جایزه ویژه با هم رقابت می کنند. این مسابقه دارای 10 مرحله که در هر مرحله 30 سوال موجود است .

جوایز این مسابقه چیست؟

 جوایز ویژه :

 جایزه نفر اول : یک دستگاه خودرو مزدا3 جدید + 10000 لیتر بنزین رایگان

جایزه نفر دوم : تور اروپا به ارزش 6 میلیون تومان

جایزه نفر سوم : تور آسیا به ارزش 3 میلیون تومان

جایزه ویژه قرعه کشی در مرحه اول : "یک دستگاه پراید"

جوایز روزانه:

- یک دستگاه LED اسنوا به فردی که بیشترین امتیاز را در یک روز کسب کرده است.

 - 27 سینمای خانگی اسنوا

  - 1000 دقیقه مکالمه رایگان و 1000 عدد پیامک رایکان برای 1 نفر هر روز به قید قرعه

 - 45بسته 15 مگابایتیGPRS

 اسپانسر جوایز این دوره : اسنوا

 لازم به ذکر است افرادی که هر یک از جوایز روزانه را برنده شده اند، در روزهای دیگر جایزه ای به صورت روزانه نخواهد برد.

جایزه ویژه قرعه کشی در مرحله اول :

در مرحله اول بین افرادی که تا سوال پنجم پاسخ های صحیح داده اند، قرعه کشی انجام شده و به فرد خوش شانس یک دستگاه پراید اعطا می شود. برای افزایش شانس خود برای برنده شدن در سایت در قسمت ثبت نام کنید و شانس خود را 10 برابر کنید.

• جایزه بزرگ از آن چه کسی می شود ؟

برنده را قرعه کشی مشخص نمی کند.

 جایزه بزرگ از آن کسی می شود که در هر 10 مرحله مسابقه شرکت کرده و بیشترین تعداد مدال طلا را داشته باشد. دقیقا شبیه "المپیک" و به صورت کاملا رقابتی است. دریافت مدال طلا به این صورت است که، در پایان هر مرحله افراد بر اساس میزان امتیاز خود، به صورت رقابتی در مقایسه با دیگر شرکت کنندگان، یکی از مدال های طلا، نقره و برنز را دریافت می کنند و در آخرین مرحله ( مرحله دهم ) تعداد مدالهای طلای افراد شمارش می شود. برنده کسی است که در پایان دوره 45 روزه مسابقه بیشترین تعداد مدال طلا را دارد. میزان امتیاز هر شخص مجموع امتیاز پاسخ های صحیح و امتیاز جعبه شانس اوست.

به این نکته توجه کنید همان طور که در المپیک، کشوری اول می شود که بیشترین تعداد مدال طلا را داشته باشد، در مسابقه المپیک پیامکی هم شرکت کننده ای برنده اول و جایزه ویژه می شود که بیشترین تعداد مدال طلا را داشته باشد.به عبارتی تعداد مدالهای طلای او بیشتر باشد و نه میزان امتیاز او.

• این مسابقه چه تفاوتی با مسابقات دیگر برگزار شده توسط بییپ در ویترین ایرانسل دارد؟

شاید سوالی که در ذهن شما پیش بیاید این باشد: " این مسابقه چه تفاوتی با مسابقات دیگر برگزار شده توسط بییپ در ویترین ایرانسل دارد؟ " همان طور هم که از نام این مسابقه پیداست، این مسابقه تفاوتی اساسی با مسابقات دیگر دارد " این مسابقه شبیه به المپیک می باشد" به عبارتی مسابقه المپیک پیامکی فقط یک مرحله و یک سری سوال نیست. بلکه شامل 10 مرحله می باشد که هر مرحله از آن 30 سوال داردو به صورت رقابتی بین افراد می باشد.

• چگونه به مسابقه وارد شویم؟

برای ورود به مسابقه کافی است کد TOP را به 8282 ارسال کنید.
همان طور که گفته شد، این مسابقه شامل 10  مرحله است که هر مرحله از آن شامل 30 سوال می باشد. با ارسال کد TOP به 8282  سوال اول مسابقه برای شما ارسال می شود.
شما شماره گزینه ی مورد نظر خود را انتخاب و آن را به صورت زیر به 8282 ارسال کنید:

T 3
(T فاصله ،گزینه صحیح)

در صورتی که جواب شما صحیح بود، سوال بعدی برای شما ارسال می شود و شما بسته به این که در چه مرحله ای باشید، امتیاز می گیرید.
ولی در صورتی که جواب ارسال شده ی شما صحیح نبود،  سوال مجددا برای شما ارسال می شود و شما مجددا جواب آن را بایستی ارسال کنید. این جریان تا زمانی که جواب صحیح سوال را ارسال کنید، ادامه خواهد یافت.
در نظر بگیرید که هر پاسخ غلط به سوال، برای شما امتیاز منفی در پی دارد و با توجه به این که در چه مرحله ای هستید، امتیاز شما محاسبه و از کل امتیازات شما کسر خواهد شد.

• امتیاز هر سوال چقدر است؟

میزان امتیاز شما بستگی به مرحله ای که در آن حضور دارید دارد :

هر پاسخ صحیح :

 در مرحله اول : 10 امتیاز

 در مرحله دوم : 20 امتیاز

 در مرحله سوم : 30 امتیاز

در مرحله چهارم : 40 امتیاز

در مرحله پنجم : 50 امتیاز

 در مرحله ششم : 60 امتیاز

در مرحله هفتم : 70 امتیاز

 در مرحله هشتم : 80 امتیاز

 در مرحله نهم : 90 امتیاز

در مرحله دهم : 100 امتیاز

• آیا این مسابقه امتیاز منفی هم دارد؟

بله، هر پاسخ غلط به سوال امتیاز منفی در پی دارد و با توجه به این که در چه مرحله ای پاسخ ارسال می شود، امتیاز، از شما کسر خواهد شد ، هر پاسخ غلط به میزان زیر از شما امتیاز کسر خواهد کرد:

 در مرحله اول : 1 امتیاز

 در مرحله دوم : 2 امتیاز

در مرحله سوم : 3 امتیاز

در مرحله چهارم : 4 امتیاز

در مرحله پنجم : 5 امتیاز

در مرحله ششم : 6 امتیاز

در مرحله هفتم : 7 امتیاز

در مرحله هشتم : 8 امتیاز

در مرحله نهم : 9 امتیاز

در مرحله دهم : 10 امتیاز

به این نکته توجه کنید :

 در صورتی که شما در هر مرحله به گزینه ای غلط پاسخ دهید، می توانید مجددا گزینه ای دیگر را ارسال کنید بنابراین شما 3 بار می توانید جواب غلط ارسال کنید و چهارمین جواب شما مطمئننا صحیح می باشد. با یک حساب سر انگشتی اگر شما در مرحله 1 باشید، که پاسخ صحیح به هر سوال 10 امتیاز دارد و 3 بار پاسخ غلط بدهید، 3 امتیاز منفی از مجموع امتیازات شما کسر می شود و با ارسال پاسخ صحیح 10 امتیاز به امتیازات شما اضافه خواهد شد. به عبارتی کل امتیاز دریافتی شما 7 امتیاز خواهد بود ( 7= 3-10 )  

•چگونه از نتیجه برنده جایزه روزانه و قرعه کشی روزانه اطلاع یابیم؟
برای آگاهی از کد های زیر می توانید استفاده کنید: - کد زیر برای اطلاع از این که آیا شما در روز قبل جایزه ویزه " یک دستگاه LED " پاناسونیک را برده اید .
 T 222 (T، فاصله، 222) - کد زیر برای اطلاع پیدا کردن از نتیجه قرعه کشی روز قبل :
T 444 (T،فاصله،444)
- همچنین شما می توانید با ارسال کد زیر نام 5 نفر از افرادی که در روز قبل برنده ی جایزه LED شده اند را ببینید
 T 777 (T،فاصله،777)
 -کد زیر برای اطلاع از این که آیا شما در روز قبل جایزه ویژه " یک دستگاه LED " پاناسونیک را برده اید .
 T 222 (T، فاصله، 222)
 -کد زیر برای اطلاع پیدا کردن از نتیجه قرعه کشی روز قبل :
 T 444 (T،فاصله،444) 

• هزینه مسابقه به چه میزان است؟

 قیمت ارسال هر پیامک 75 تومان است، شرکت در تمام مسابقه با احتساب 300 سوال کل هزینه ی مسابقه ( 30 سوال در هر مرحله ) 20250 تومان خواهد بود.

• نحوه ی امتیاز دهی به چه صورت است

 اساس امتیاز دهی در مسابقه :

 1.تعداد پاسخ های صحیح

 2. تعداد سوالات پاسخ داده شده است

 3. امتیازات کسب شده در جعبه های شانس

• در هر روز چه اتفاقی می افتد؟

در هر روز به شخصی که بیشترین امتیاز را داشته باشد، یک دستگاه LED سنوا اعطا می شود و هر روز به قید قرعه به یک نفر یک پکیج ایرانسل شامل 1000 دقیقه مکالمه رایگان و 1000 عدد اس ام اس رایگان اعطا می شود.

1بسته 15 مگابایتیGPRS رایگان

• چگونه از میزان امتیاز خور به صورت روزانه آگاه شویم؟

شرکت کنندگان در هر لحظه با ارسال عبارت T 333 از طریق پیام کوتاه به شماره 8282 می توانند از رتبه و امتیاز خود در مراحل گذشته مطلع شوند.


به این نکته توجه کنید که در پایان روز 2 شرکت کننده امتیاز مساوی داشته باشند شرکت کننده ای به عنوان نفر برتر انتخاب می شود که تعداد پاسخ غلط کمتری داشته باشد در صورتی که دو شرکت کننده در تعداد پاسخ های غلط در آن روز با هم برابر باشند امتیاز حاصل از دعوت دوستان نیز محاسبه می شود و در صورتی که باز هم آن دو شرکت کننده با هم برابر بودند مدت زمان پاسخ گویی به سوالات برای آنها در نظر گرفته می شود بدین معنا که هر کس در مدت زمان کمتری این مقدار امتیاز را کسب کرده باشد به عنوان نفر برتر انتخاب می شود.

• چگونه از امتیاز خود در هر مرحله آگاه شویم؟

 شرکت کنندگان در هر لحظه با ارسال عبارت T 333 از طریق پیام کوتاه به شماره 8282 می توانند از رتبه خود در مراحل گذشته مطلع شوند.

یک نکته : ممکن است رتبه شما در هنگام به پایان رساندن یک مرحله رتبه اول باشد ولی بعد از شما شرکت کنند دیگری بهتر از شما به سوالات آن مرحله پاسخ داده و در نتیجه رتبه یک را از آن خود نماید و شما در رتبه دوم قرار بگیرید بنابراین همان طور که قبلا هم گفته شد شما در هر لحظه با ارسال عبارت T 333 به 8282 می توانید از آخرین وضعیت رتبه و امتیاز خود از مراحل گذشته مطلع شوید

چهارشنبه 7/2/1390 - 14:58 - 0 تشکر 312387

من که همراه اول دارم !!!!!!!!!!!1111در ضمن کمی مطلبتون را با تایپ بهتر برای سایت ارسال کنید و همین طور خلاصه تر چون آدم رغبت نمیکنه این همه را بخواند
(اطلاع رسانی موبایل)

___________________________________________________________________________________________________
یا امام حـــــــــــــین
مهدی جــــــــــــــان بیا
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی