سينما و تلویزیون (بازدید: 1111)
پنج شنبه 19/12/1389 - 10:26 -0 تشکر 296483
فیلم های سینمایی و تلویزیونی آخر هفته

 شبکه یک

فیلم سینمایی "بروبیکر" به کارگردانی استوارت روزنبرگ محصول سال 1980 آمریکا پنجشنبه 19 اسفند ماه ساعت 22 ازشبکه یک سیما روی آنتن می رود .
درخلاصه داستان فیلم با بازی رابرت ردفورد می بینیم : مردی بنام "بروبیکر" که بازرس زندان است ،متوجه خلافکاری، رشوه خواری و سوء مدیریت در یکی از زندانهای آمریکا می شود. او به صورت مخفی و در هیئت یک زندانی وارد زندان شده و مسئولین خاطی را شناسایی می کند. وقتی بروبیکر قصد مجازات آنان را می کند، مسئولان زندان که موقعیت خود را در مخاطره می بینند. تلاش می کنند، برای او پا پوش بسازند.

******************************
فیلم سینمایی " اورست" به کارگردانی جرمی کمپل جمعه 20 اسفند ماه ساعت 16 ازشبکـه یک سیما پخش می شــود .
درخلاصه داستان فیلم آمـده : اولین گروه کوهنوردان کانادایی طی مراسمی برای فتح بلندترین قله جهان (اورست) انتخاب می شوند. آنها راهی منطقه تبت شده و با عده ای از افراد محلی و راهنما عازم فتح قله می شوند. این سفر که مشکلات و مصائب خاص خود را دارد، کم کم باعث خستگی و بروز اختلافات در گروه می شود.
فیلم سینمایی "اورست" محصول سال 2007 کانادا است .

******************************
شـبـکـه دو


فیلم سینمایی "قهرمان راه آهن" به کارگردانی گرگ تیرنان و تهیه کنندگی نیکول استین جمعه 20 اسفند ماه ساعت 17:30 ازشبکـه دو سیما روی آنتن می رود.
درخلاصه داستان این فیلم آمده : قطار جدیدی به اسم اسپنسر، وارد ایستگاه شهر می شود، او برای حمل مصالح مورد نیاز ساخت ویلای فرماندار آورده شده است. اسپنسر قطار بی ادب و خود خواهی است و مدام بقیه قطار ها را مسخره می کند.برای همین، توماس که بهترین قطار شهر است ،با او قرار مسابقه می گذارد.
انیمیشن " قهرمان راه آهن" محصول سال2009 کشورهای کانادا، انگلیس و آمریکااست.

******************************
فیلم سینمایی "تنها درجنگل" به کارگردانی جان چوچ وتهیه کنندگی اندرواستیونز جمعه 20 اسفند ماه ساعت 23 ازشبکـه دو سیما روی آنتن می رود.
دراین فیلم خواهید دید: جاستین پسر بازیگوشی است که همراه با خواهر بزرگتر و خانواده برای تعطیلات به جنگل می رود. در آنجا اشتباهاً سوار ماشینی شبیه ماشین پدرش شده و ناخواسته با دو آدم ربا مواجه می شود. او متوجه می شود دختری به نام چلسی توسط آنها ربوده شده است. جاستین خود را به والدینش رسانده ولی آنها حرف او را باور نمی کنند و جاستین مجبور می شود خود به تنهایی دختر را نجات دهد.
فیلم سینمایی "تنها درجنگل" با بازی استفان سی بردبوری و لارین نیومن محصول سال1996 آمریکا است .

******************************
شـبـکـه ســهفیلم سینمایی " قهرمان سونگ" به کارگردانی چیییانگ شن محصول سال 1973 هنگ کنگ ، پنجشنبه 19 اسفند ماه ساعت 10:30ازشبکه سه سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی سوشین لی لو آمده : دو استاد شمشیربازی که درخدمت خاندان سانگ هستند به سه شاگرد خود ماموریت می دهند که مهرسلطنتی را به برادرکوچکتر شاهزاده برسانند تا به نیابت از اوحکم رانی کند . فیلم داستان حوادثی است که برای این 3 شاگرد در راه رساندن مهرسلطنتی به برادرکوچک شاهزاده اتفاق می افتد .

*****************************

فیلم سینمایی "قهرمان تحت تعقیب" به کارگردانی برایان اسمروز و با بازی کوبا کودنیگ جوئیور، ری لیوتا و کیم کواش ، پنجشنبه 19 اسفند ماه ساعت 16ازشبکه سه سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: یک رفتگربه نام "لیام کیس" به همراه دوستش "سواین " در رستوران نشسته اند که ماشینی تصادف می کند و لیام دراقدامی شجاعانه دختر کوچکی به نام "مارلی" را نجات می دهد ودر نظرمردم به قهرمان تبدیل می شود . لیام که قبلاً همسرش را در تصادف از دست داده و تقریباً زندگی به هم ریخته ای دارد. بعد از این حرکت قهرمانانه تغییری در زندگیش ایجاد می کند.
فیلم سینمایی " قهرمان تحت تعقیب " محصول کشورآمریکا در سال 2007ساخته شده است.

******************************
فیلم سینمایی " عقاب نیمه شب" به کارگردانی ایزورو ناروشیما پنجشنبه 19 اسفند ماه ساعت 20 ازشبکـه سه روی آنتن می رود .
درخلاصه داستان فیلم آمده :یک عکاس جنگی منزوی و خسته از صحنه های قبل که همسرش را از دست داده و از پسرش دور است ودر کوهها زندگی می کند به نام سینپای شاهد سقوط یک هواپیماست و از آن عکس می گیرد. او با اویچائی یک خبرنگار دیگر تماس می گیرد و او عکس را برای خواهر همسر مرده سینپای که در روزنامه کار می کند می فرستد و خود با سینپای برای کشف حقیقت به دل کوه می زند .
تاشویا فوجی ،کن آیشی گوروو نانو اوموری درفیلم سینمایی " عقاب نیمه شب" محصول سال2007 ژاپن به ایفای نقش پرداختند .

*****************************
فیلم سینمایی "بلوک 16" به کارگردانی ریچارد دانر 30 دقیقه بامداد روزجمعه 20 اسفند ماه ازشبکـه سه سیما پخش می شــود .
فیلم سینمایی "بلوک 16" ماجرای پلیس وظیفه شناس در حال بازنشستگی است که قرار شده یک شاهد سیاه پوست را به دادگاه ببرد . ساختمانش فقط 16 بلوک تا اداره پلیس فاصله دارد. اما همکارانش در اداره پلیس نیویورک از این شاهد دل خوشی ندارد و گویا قرار است بخشی از خلافکاریهایشان توسط او در دادگاه افشاء شود.
بروس ویلیس، موس دف و دیوید مورس درفیلم سینمایی "بلوک 16 "محصول کشور آمریکا بازی کرده اند.

*****************************
فیلم سینمایی "دوازده لوح زرین " به کارگردانی کانگ چینگ و با بازی چینگ ونگ و جیمز تیم جمعه 20 اسفند ماه ساعت 10:30 ازشبکه سه سیما پخش می شود.
دراین فیلم خواهید دید : دوازده لوح زرین نشانه قدرت حاکم است و هرکس صاحب این الواح شود ،از قدرت فزاینده ای برخوردارشده و قادربه انجام هرکاری می شود.با ربوده شدن لوح به وسیله مردانی بد سرشت ، لونگ که قهرمان ورزش های رزمی است تصمیم می گیرد آن را بازگرداند.
فیلم سینمایی " دوازده لوح زرین " محصول سال 1970 کشور هنگ کنگ است .

******************************

فیلم سینمایی "جیروویرو " به کارگردانی پونیت سیرا محصول سال 2009هند ، جمعه 20 اسفند ماه ساعت 14:15 ازشبکه سه سیما پخش می شود.
داستـــان فیلم با بازی فردین خان ازاین قراراست که : جی مأمور مخفی پلیس است که قصد دارد . به یک باند تبهکار قاچاق موادمخدر که سرکرده آنها فردی به نام تجپال است ، نفوذ کند. به همین منظور با یکی از اعضای این گروه که پسری به نام ویرو است طرح دوستی می‌ریزد. ویرو پسری است که از راه دزدی ماشین‌های لوکس و گران قیمت امرا معاش می‌کند.

******************************
شـبـکـه چـهــار


فیلم سینمایی "نگارش مرگ " به کارگردانی مایکل کانل پنجشنبه 19 اسفند ماه ساعت 15:30 ازشبکه چهارسیما پخش می شود .
داستان درمورد جید هاپر زن نویسنده ای است که هنوزخاطرات گذشته او را آزار می دهند. او در نوجوانی به دلیل علاقه ای که به یک اسب داشته و به دلیل کشته شدن این اسب وحشی توسط پدرش، هنوز از پدر دلگیر و دور است، بخصوص که پدر او و آن اسب را در حادثه ای که منجر به مرگ مادرشده است، مقصرمی داند.
راشل هاینز و جوان سوئیب درفیلم سینمایی "نگارش مرگ" محصول سال 2007 کشورآمریکا بازی کرده اند.

*******************************
فیلم تلویزیونی " غبارزمان" به کارگردانی خسرو معصومی وتهیه کنندگی حسین مروی جمعه 20 اسفند ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه " سینما 4 " ازشبکه چهارسیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم آمده : وجدانی به عنوان قدیمی ترین کارمند ایرانی انتخاب می شود. در گذشته او می بینیم که وجدانی موظف به واکسن زدن به گوسفندان شاه شده است ،اما فتحعلیزاده که مسئول گوسفندان است، طی حادثه ای دو تن از چوپان های جوان به نام های جعفر و حسن را می کشد و عنوان می کند که آنها قصد کشتن گوسفندان شاه را داشته اند.
فیلم تلویزیونی "غبارزمان" ازتولیدات گروه نمایش و فیلم شبکه چهارسیما درسال 1388 ساخته شده است .

********************************
شـبـکـه تـهـران


فیلم سینمایی "سربازسایبرگ" به کارگردانی جان استید 30 دقیقه بامداد روزجمعه 20 اسفند ماه ازشبکـه تهران پخش می شــود .
داستان فیلم سینمایی "سربازسایبرگ" در مورد سربازی است که در یک پروژه مخفی توسط آمریکاییان از لحاظ ژنتیکی روی مغز آن دستکاری شده و او را از حالت طبیعی خارج نموده و حالا او فراری است و قصد دارد با آنها مبارزه کند.
فیلم سینمایی "سربازسایبرگ" محصول سال 2008 کشورآمریکا و کانادا در ژانر حادثه‌ای و تخیلی ساخته شده است.

****************************
فیلم سینمایی " ایچی " به کارگردانی فامیهیکوسوری روزجمعه 20 اسفند ماه ساعت 13:30 ازشبکه تهـران پخش می شـود .
ایچی دختری ازطایفه گوزه است که تمام دخترانش نابینا هستندوپس ازمدتی بایدازقبیله جداشوند وازطریق نوازندگی دراطراف شهرودوره گردی خرج زندگیشان رادربیاورند. تااینکه ایچی مورد حمله گروهی ازاشرار به نام بانگی هاقرارمی گیردوباتومانوجی هیراآشنا می شود.
هاروکاآیاسی، شیدو ناکامورا و یوسوکی کابوزوکودر فیلم سینمایی "ایچی "محصول سال 2008کشورژاپن در ژانر اکشن به ایفای نقش پرداختند .

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

پنج شنبه 19/12/1389 - 19:4 - 0 تشکر 296726

ممنون ، سلام زهرای عزیز
سلامت باشید .

 

thank you for attention

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی