فرهنگ پایداری (بازدید: 370)
سه شنبه 17/12/1389 - 23:0 -0 تشکر 295583
اسارت ۲۵ ساله زنان در فرقه رجوی

یکی از جداشدگان از فرقه رجوی با بیان اینکه «دموکراسی،حقوق بشر و زنان» ابزار موثری است که منافقین در اروپا از آن به وفور استفاده می‌کنند ابراز داشت: به جرات می‌توان گفت ۹۵ درصد از زنانی که هم اکنون در پادگان اشرف هستند به مدت 2/5ساعت طی ۲۵ سال گذشته در شهرها، پارک‌ها، اماکن عمومی و تفریحی عراق به تنهایی قدم نزده‌اند. *        به گزارش هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، یکی از افراد جداشده از گروهک منافقین با بیان این مطلب افزود: ۷۰ درصد از زنان منافقین مجرد بوده و تاکنون ازدواج نکرده‌اند و در مجموع ۱۰ درصد از زنان سازمان که متاهل بوده‌اند دارای فرزند هستند.*        وی اظهار داشت: از سال ۱۳۶۴ به بعد بچه‌دار شدن در تشکیلات منافقین ممنوع شده اما حاملگی‌های ناخواسته نیز وجود داشت و در ۲۵ سال گذشته از این مجموع کمتر از یک درصد در عراق یا اروپا بچه‌دار شده‌اند و مابقی مربوط به قبل از سال ۱۳۶۴ شمسی می‌باشد.*        وی با بیان اینکه گرایش زنان به فعالیت‌های مدنی و مطرح شدن در زیر مجموعه فمینیسم، بازاری است که در قرن حاضر به ناحق مورد سوءاستفاده سازمان‌ها و احزاب سیاسی قرار می‌گیرد ادامه داد: زنانی که در پادگان اشرف یا در اورسوراواز بایگانی شده‌اند از هر نوع آزادی اجتماعی به دور هستند زیرا این زنان در تشکیلات سازمان مجاهدین حق انتخاب همسر نداشتند و تا سال ۱۳۶۸ شمسی تشکیلات منافقین مشخص می‌کرد که کدام زن با کدام مرد ازدواج کند.
وی در ادامه گفت: از سال ۱۳۶۸ شمسی تاکنون حق ازدواج از زنان و مردان منافقین در عراق و سایر نقاط دنیا سلب شده و آنها حق زندگی خانوادگی و زناشویی ندارند ضمن اینکه فرزندان این افراد از آنها جدا شده و در اروپا نگهداری می‌شوند.
وی بیان داشت: ۲۰۰ دختر جوانی که گاها از آنها بعنوان صف مقدم تبلیغات در عکس‌های پادگان اشرف استفاده می‌شود، بین سال های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۳ میلادی از اروپا به پادگان اشرف اعزام شده‌اند و باید گفت ۹۹ درصد آنان همان فرزندان شیرخوار و کودکی بودند که از سال ۱۳۶۸ شمسی بزور از پدران و مادران خود جدا شده و به اروپا ارسال گردیدند.
این عضو جدا شده از منافقین به فضای خفقان و غیر انسانی حاکم بر اردوگاه تشکیلات منافقین اشاره کرده و می‌گوید: *        زنان سازمان مجاهدین همانند دختران و زنان در جامعه جهانی که می‌بایست از نعمت داشتن زندگی شخصی، عشق و عاطفه برخوردار باشند، نیستند و تشکیلات منافقین از آنان دختران و زنانی جنگی و بی عاطفه تولید کرده است که با ازدواج و قوانین زناشویی که در تمامی جوامع بشری مرسوم است بیگانه اند ضمن اینکه تشکیلات منافقین حق هیچ نوع انتخابی برای زندگی شخصی خود ندارند و حق تحصیل و استفاده از دانش نوین جامعه بشری را نیز ندارند.
وی با بیان اینکه منافقین دراروپا با ژست‌های حقوق بشری تلاش می‌کنند خود را جماعتی طرفدار حقوق بشر و حقوق زنان معرفی کنند گفت: منافقین در خارج از عراق و بطور خاص در اروپا از مساوات و آزادی زنان حرف می‌زنند، گروه‌ها و تشکل‌های بسیار زیادی بنام زنان ایجاد کرده و در گروه‌های حقوق بشری فعالیت می‌کنند و بنام زنان و دفاع از آزادی زنان ایران، کنفرانس و سمپوزیوم برگزار می‌کنند اما دریغ از آنکه خود ذره‌ای به آن اعتقاد و التزام عملی داشته باشند!

اي كه از باغ هاي سرخ شهادت ميايي
و بوي گل هاي نو شكفته ان ديار را در
پيرهن داري
اي كه قافله سالار كاروان اسيراني
مارا نيز در پي اين قافله
با خود ببر!

www.sokhane-ashena.com

چهارشنبه 18/12/1389 - 11:19 - 0 تشکر 295871

سلام

ممنون از شما......عجب حقوق بشری.....حقشونه....

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی