• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن نصف جهان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
نصف جهان (بازدید: 4522)
دوشنبه 22/11/1386 - 5:59 -0 تشکر 29486
حواشیه همایش اصفهان!

با سلام خدمت کاربرای عزیز نصف جهان و همینطور هموطنان عزیز

(حواشی نه حواشیه)

توی این تاپیک می خوایم از حاشیه های همایش صحبت کنیم. چه چیزی واستون جالب بود و چه اتفاق هایی افتاد که توی ذهن زیباتون ماندگار شد و ...

یا علی. بسم الله

البته دوستان می دونن که منظور من انتقاد هم هست.

خدا رو شکر همایش به صورت خوبی برگزار شد و خیلی چیز ها دستمون اومد و ... ، و اینکه خوشحال شدیم که قدم بزرگی واسه برنامه های احتمالی آینده (خدا داند) برداشته شد.

این شما و صحنه هایی که از چشمانتان فرار نکردند :

 یه تبریک ویژه هم به مریم خانوم. کاربر برگزیده ی انجمن نصف جهان. در مورد شیرینی گرفتن از ایشون هم در پایین توضیحاتی ارایه شده که توجهتون رو بهش جلب می کنم :

هر سلام خداحافظي اي هم دارد.

 

دوشنبه 22/11/1386 - 6:14 - 0 تشکر 29487

قبل از همه چیز از زحمات جناب مهندس حکمت و دکتر نوری و بقیه مسوولین ، سپاسگزاری می کنیم وخدمتشون خسته نباشید عرض می کنیم.

همین طور از دوستان عزیزی که همکاری کردند واسه برگزاری همایش. کاربران محترم کویر تشنه و هوخشتره و گل نیلوفر آبی و دکی اینکالج و حیات طیبه (دفعه اولیه که اسمشو درست نوشتم) و ... و همه ی دوستان دیگه ، به این دوستان هم یه خسته نباشید می عرضیم. خیلی زحمت کشیدن. دست گلشون درد نکنه!

شاید اولین مورد ، غیبت خانم گلریز بود که واسه یه تعدادی دیگه عادی شده! امیدواریم در ادامه شاهد حضورتان در جلسه های تبیان نیز باشیم.

نکته ای که واسه خیلی ها جالب بود ، این می تونست باشه که جلوی در ورودی ، سیستمی طراحی شده بود و اسم اعضا رو چک می کردن تا نکنه کسی غیر از ثبت نام کرده ها بیاد تو! و اگه میومد بهش پکیج نمی دادن! پذیرایی هم نمیشد ازش.

نکته بعدی

به خاطر دلایلی ، همایش با تاخیری در حدود 45 دقیقه آغاز شد و این اتفاق تاثیرات مهم و نامناسبی داشت که در ادامه عرض می کنم.

یکی از مهمترین تاثیرات نامناسبش حذف برنامه (قسمت) پرسش و پاسخ بود. که مطمئنا خیلی از دوستان کلی صحبت و سوال آماده کرده بودن واسه پرسیدن و رفع ابهام و ... که نشد دیگه.(به دلیل کمبود و ذیق وقت)

هر سلام خداحافظي اي هم دارد.

 

دوشنبه 22/11/1386 - 6:27 - 0 تشکر 29488

همونطور که از قبل هم میشد حدس زد محتوای این همایش خیلی بیشتر و بهتر از ظاهرش بود. سخنرانیهای پر بار و نسبتا طولانی که برای بعضیا خمیازه هایی نیز بوجود میاورد و تعداد کم دیگری از دوستان هم به خاطر ترس از شکار شدن توسط دوربین (دوربین ظالم! حال خیلی ها رو گرفت.) مجبور بودن به سخنرانیها گوش بدهند و ...

و البته عده قابل توجهی نیز متوجه محتوای سخنرانیها شدن و فقط و فقط گوش میدادن. (احتمالا) خوشا به سعادتشان.

و پس از معنویت ابتدایی ، همایش وارد عصر جدیدی شد و اندک زمان پایانی به حرکات موزون (به قول قاری قرآن) اختصاص یافت و کمی از معنویت بالای همایش کاسته شد و حواس دوستان سر جا اومد.

هر سلام خداحافظي اي هم دارد.

 

دوشنبه 22/11/1386 - 6:37 - 0 تشکر 29489

شاید جالب ترین بخش برنامه واسه کاربران فعال و نیمه فعال ، انتخاب فعال ترین کاربر انجمن بود. همونطور که میشد حدس زد ، دوست عزیز تبیانیمون خانم کویر تشنه انتخاب شدند و رفتند اون بالا و لیسانس و به اضافه ی 110سکه طلا منهای 109 تا سکه گرفتن و کلی خوشحالمون کردند. احتمالا اگه قرار بود یه آقا هم انتخاب می کردند رفیق شفیقمون هیاط طیبه انتخاب میشد!!!

ولی من انتظار داشتم که از زحمات آقای حاج آقا مهدی هم قدردانی بشه. که در خفا شد.

خلاصه اینکه با شایستگی تمام مریم خانوم انتخاب شدن و شیرینی  رو قرار شد که جلسه ی بعدی که تبیان میذاره بیارن. حتما همگی تشریف بیارین. حتی اگه دعوتتون نکردن! این شیرینی خوردن داره.

دوستان منتظر حضورتون هستیم. ادامش با شما :

انتقاد و پیشنهاد و نظر و خاطره و ... :

(گرچه روی 3 مورد اولی نباید حساب باز کنیم. چون ممکنه توجهی نشه بهش)

هر سلام خداحافظي اي هم دارد.

 

دوشنبه 22/11/1386 - 7:45 - 0 تشکر 29495

سلام

با تشكر از شما به خاط این تاپیك

من خیلی دوست داشتم كه توی همایش شركت كنم ولی متأسفانه به دلیل عدم حضور در اصفهان در زمان برگزاری همایش موفق به این كار نشدم ولی خوشحالم كه از طریق این تاپیك تا حدودی توی جو همایش قرار گرفتم.

با تشكر از شما

دوشنبه 22/11/1386 - 8:48 - 0 تشکر 29502

سلام

مثل اینكه خیلی بتون خوش گذشته ؟!

اول به كویر تشنه عزیز ، مریم خانوم نمونه شدنشونو تبریك میگم .

بعدش اینكه تاخیر تو شروع همایش نباشه كه مزه نمیده ! تهران كه ازاین بیشتره !

ولی اون قسمتی كه گفتین كاربرا رو چك می كردن حقیقت داره ؟ جل الخالق ! بعد بگید اصوانیها خسیس نیستن !

منتظر گزارشات تكمیلی شما هستیم . همچنین عكسهایی كه سایت میذاره كه امیدوارم عكسهای واضحی باشن و شما دوستان هم توش باشین .

موفق باشید

-:- می خواهم آب شوم در گستره افق ، آنجا كه دریا به آخر می رسد و آسمان آغاز می گردد -:-  
دوشنبه 22/11/1386 - 13:11 - 0 تشکر 29531

سلام
امیدوارم به شما هم مثل من توی همایش خوش گذشته باشه
فكر كنم اكثر كاربرا از ساعت 1به بعد اونجا بودن ولی من از ساعت 10صبح رفتم اونجا
برای بخش نرم افزار كه یه شكایت درست وحسابی هم برای همین موضوع به آقایان مسئول دارم
ولی خوب انصافا خیلی زحمت كشیدن ...
حالا می ریم سراغ قسمت جذابش.....من واقعا دلم می خواست بچه های برسا وبچه های انجمن جدید رو ببینم   كه بالاخره این اتفاق توی این همایش افتاد
اول می ریم سراغ آقای آبی بیكران كه من حقیقتا باورم نمی شد ایشون باشن...(امیدوارم درست دیده باشم)
بعدم نسیم نجفی وشقایق صحرایی وكویر تشنه وهوخشتره ومرجان كاراته وگل نیلوفر آبی و....كه واقعا افتخاری بود دیدنشون doki_inkalej عزیز  هم  كه همین جا ازشون تشكر می كنم كه واقعا خیلی زحمت كشیدن
حالا دوستای گل تهرانی كه فكر شو نمی كردم بیان
دوستای خوبم مكلارن گل ،دوستدارu،ومجنون صفت كه این دوتای آخری كمتر فعالیت می كنن
توی انجمن جدید....
یه چیزی برای من خیلی جالب بود
مكلارن كه اینقدر با نوشته های جذابش غوغا می كنه توی انجمن چرا اینقدر ساكت بود؟؟
نمی دونم شایدم من اینجوری حس كردم
راستی به مریم خانوم هم تبریك می گم
به هر حال خیلی خوش گذشت....با اینكه خیلی جاها ضدحال خوردیم
با اینكه هیچ كس منو نمی شناخت
ولی دركل خوب بود...مگه نه؟
تا دیدار بعد

دعا میكنم كه خداازتو بگیرد،هرآنچه كه خداراازتو گرفت...دكترعلی شریعتی

    

 

دوشنبه 22/11/1386 - 15:25 - 0 تشکر 29536

به نام خدا .همایش خیلی خوب بود خیلی خوش گشت.ما یعنی 2khtarironi ،پنجره خیال ،doki_inkalej ،كویر تشنه،هوخشتره از روز قبل از همایش در دفتر تبیان بودیم.شما كه نبودید دلتون بسوزهشوخی كردمروز برپایی همایش از صبح اونجا بودم قابل توجه آنهایی كه به خاطر 45 دقیقه شلوغ كردند.در این روز افتخار آشنایی با خیلی از بچه ها مك لارن دوستدار u ، مجنون صفت از تهران اومده بودندdikiinkalej ،كویر تشنه،هوخشتره،گل نیلوفر آبی و آبی بیكران و نسیم نجفی ،شقایق صحرایی و 000 رو داشتم.همایش خوب بود بماند كه سخنرانی ها زیاد بود و به قول آبی بیكران خمیازه خیلی ها رو در آورد.حضور خانم ها اونجا خیلی چشمگیر بوداسفند دود كنید چشم نخوریم من هم یكی از خانم های بودم كه پشت سیستم ایستاه بودم و هیچكس هم من رو نمی شناخت آخی!و نرم افزار مشكات  رو توضیح می دادم .سیستم هایی كه یا هیچكس طرفش نمی یومد یا یه دفعه معجزه می شد و هوارتا دورمون رو احاطه می كردند. dikiinkalej هم برای فروش بازی ها كمك كردندقصدم تبلیغ نیست ولی نرم افزار مشكات خیلی عالی و فكر كنم حاوی 8 cd بود كه صوتهای قرآنی از قاری های مختلف ،تفسیر های مختلف،شناسنامه ی سوره ها،تعدادوشماره ی آنها،نزول آنها،مدرسه ی مشكات برای گروه های سنی مختلف و....وسی دی هایی كه حداقل ده كتاب مفید قرآنی رادرخودجای داده بود.حتما استفاده كنید.فكر كنم هنوزدردفتر تبیان سی دی ها موجود باشدخیلی حیف شد كه جلسه ی پرسش وپاسخ لغو شدمطمئنا اگه بود.......برنامه ی جالب وجذابی می شد
درپایان از آقای حكمت ،آقای نوری و....تشكر می كنم
همشون خیلی زحمت كشیدن..خیلی خسته شدن...دستشون درد نكنه

کاش در اين رمضان لايق ديدار شويم

سحري بانظرلطف توبيدار شويم

کاش منت بگذاري به سرم مهدي جان

تا که همسفره تو  لحظه ي ديدار شويم

 

دوشنبه 22/11/1386 - 20:31 - 0 تشکر 29581

دست همتون درد نکنه خیلی خوش گذشت.

ghasedak

سه شنبه 23/11/1386 - 0:59 - 0 تشکر 29601

  بسم رب النور
با سلام :
در ابتدا باید تشكر كنم از مسئولین برگزاری همایش .همایش خوب بود البته اگر از تاخیر اغاز برنامه چشم پوشی كنیم( كه باعث تغییراتی در برنامه شد) خیلی خوب بود.
وجود چنین برنامه هایی كه كاربران را از محیط مجازی به محیط حقیقی میاره باعث علاقه مندی بیشتر اعضا به سایت خودشون یعنی تبیان میشه.
            با آرزوی سعادت وكمال برای همه دوستان

 

.....................................................................................................

روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران 

تا از دلم بشویی غم های روزگاران

http://img.tebyan.net/Big/1388/11/36222359111523534249227329396975323285.jpg

سه شنبه 23/11/1386 - 9:27 - 0 تشکر 29619

به نام خدا

سلام به همه ی دوستان نصف جهانی

دست مریزاد ، خسته نباشید ، واقعا گل کاشتید.

چه قدر جای من خالی بوده اونجا از اظهار لطف آقای آبی بیکران ممنونم ولی باور کنید من برای کمک در همایش اعلام آمادگی کرده بودم یعنی زنگ زده بودم به آقای نوری ولی اصلا اون موقع فکرش را هم نمی کردم که روز همایش به خاطر یک موضوعی نتونم بیام حتی آقای نوری برای جلسه هماهنگی لطف کردند و به من زنگ زدند و من هم گفتم می تونم برای جلسه هماهنگی بیام ولی فایده ای نداره چون روز همایش برام مشکلی پیش اومده که نمی تونم شرکت کنم باور کنید برای خودم هم غیر منتظره بود .

در هر صورت قسمت نبود من توی این همایش شرکت کنم ( علی رقم میل باطنی ) . ولی باز هم از همه دوستان تشکر می کنم و به مریم خانم هم تبریک می گم بابت هدیه ای که گرفتند ( من هم شیرینی می خوام ) .

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.