سينما و تلویزیون (بازدید: 509)
پنج شنبه 12/12/1389 - 12:24 -0 تشکر 293668
فیلم های سینمایی آخر هفته در تلویزیون

شبکه یک

فیلم سینمایی «مسافران» به کارگردانی رودریگو گارسیا محصول سال 2008 کشورهای کانادا و آمریکا پنجشنبه 12 اسفند ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آن هاتاوی می‌بینیم: پس از آن که یک هواپیمای مسافربری سقوط می‌کند، یک روانشناس به نام کِلِر مامور می‌شود تا مشاوره پنج تن ازنجات یافتگان این سانحه را به عهده بگیرد.

**********************************

فیلم تلویزیونی «خواب بد» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی محمد نشاط جمعه 13 اسفند ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی لیلا اوتادی، امیر آقایی، مهدی صبایی، سارا کریمی و مژگان بیتا می‌بینیم: سحر و پوریا که هر دو مهندس هستند در زندگی شخصی خود بسیار پر مشغله می‌باشند. این مسئله آنها را از هم دور کرده و سبب اختلافات زیادی شده است و آنها مجبور به طلاق می‌شوند. چند روز قبل از طلاق، سحر به یک مسافرت کاری می‌رود و پوریا برای مراقبت از دختر کوچکش پرستاری به نام ستاره را استخدام می‌کند.

این فیلم تلویزیونی به سفارش گروه فیلم‌های تلویزیونی شبکه یک سیما در سال جاری تولید شده است.


**********************************

شبکه دوفیلم سینمایی «قطار فراری» به کارگردانی و تهیه کنندگی فیل برانسوم جمعه 13 اسفند ماه ساعت 18:30 از شبکه دو سیما روی آنتن ­می­رود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده: جرمیه 62 ساله که سالها خدمت صادقانه در راه آهن انجام داده با خرید سهام راه آهن توسط بریت بنر از پدرش، توسط او از کارش اخراج می‌شود. جرمی که سالها بروی راه آهن زندگی کرده و به آن خو پیدا کرده است بعد از از این اتفاق افسرده می‌شود. از طرفی بین جاستین پسر 9 ساله بریت و توماس نوه بزرگ جرمی بر سر توانایی جرمی و اخراجش از اداره درگیری پیش می‌آید و جاستین در ازای گرو گرفتن دایناسور مورد علاقه توماس از او می‌خواهد تا ادعای بلد بودن هدایت لوکوموتیو را به او ثابت کند.

«قطار فراری» بابازی جاناتان هال و مایکل بیسانز محصول سال 2008 کشورآمریکا است.

*********************************

فیلم سینمایی «آواز گنجشک ها» به کارگردانی و تهیه کنندگی مجید مجیدی جمعه 13 اسفند ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما روی آنتن ­می­رود.

فیلم سینمایی «آواز گنجشک ها» به داستان مرد ساده و میانسالی به نام کریم می‌پردازد، وی در یک مزرعه پرورش حیوانات کار می کند و شیفته شترمرغ هاست و ارتباط روانی و عاطفی با آنها برقرار کرده است، برحسب اتفاق یکی ازشترمرغها از مزرعه فرار می کند، کریم چند روزی به دنبالش می‌گردد، اما موفق به یافتن آن نمی‌شود و در نتیجه از کار اخراج می‌شود، این بهانه‌ای می‌شود که برای اولین بار به شهر برود و در شهر از طریق مسافرکشی با موتور سیکلت امرار معاش کند.

فیلم سینمایی «آواز گنجشک ها» با بازی رضا ناجی، کامران دهقان و حامد آغازی درسال 1386 ساخته شده است.

*********************************

شبکه سهفیلم سینمایی «جزیره» به کارگردانی مایکل بی پنجشنبه 12 اسفند ماه ساعت 10:30 ازشبکه سه روی آنتن می‌­رود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: درسال 2019 مردی به نام لینکلن اکوشش ساکن محله یی دریایی ومرموزاست که به شدت محافظت می‌شود. او نیز مانند سایرساکنین آرزو دارد به جزیره که مشهوراست به آخرین نقطه آلوده نشده زمین برود. او به زودی پی می‌برد که او و سایرساکنین این منطقه افراد بازسازی شده هستند که به سفارش شخصیتهای مختلف از روی آنها بازسازی شده‌اند تا درمواقع لزوم به کار آیند.

اوان مک گرگورو اسکارلت جوها نسون درفیلم سینمایی «جزیره» محصول سال2005 آمریکا به ایفای نقش پرداختند.

***********************************

فیلم سینمایی «تیرانداز» به کارگردانی آنتونی فوکوا پنجشنبه 12 اسفند ­ماه ساعت 16 ازشبکه سه سیما پخش می‌­شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: یک تیراندازقدیمی که به اجباربازنشسته شده است. بار دیگراستخدام می‌شود تا احتمال ترور رئیس جمهور را درسه شهرمختلف بررسی کند که ظاهراً برای حفاظت از رئیس جمهوراست، ولی درنهایت به رئیس جمهورسوء قصد می‌شود و وی تحت تعقیب قرارمی گیرد، ولی فرارمی کند.

مارک والبرگ، مایکل نپا و دنی گلووردرفیلم سینمایی «تیرانداز» محصول سال 2007 آمریکا بازی کرده‌اند.

***********************************

فیلم سینمایی «دوازده لوح زرین» به کارگردانی کانگ چینگ و با بازی چینگ ونگ و جیمز تیم پنجشنبه 12 اسفند ماه ساعت 20 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

دراین فیلم خواهید دید: دوازده لوح زرین نشانه قدرت حاکم است و هرکس صاحب این الواح شود، از قدرت فزاینده‌ای برخوردارشده و قادربه انجام هرکاری می‌شود. با ربوده شدن لوح به وسیله مردانی بد سرشت، لونگ که قهرمان ورزش‌های رزمی است تصمیم می‌گیرد آن را بازگرداند.

فیلم سینمایی «دوازده لوح زرین» محصول سال 1970 کشور هنگ کنگ است.

***********************************

فیلم سینمایی «قهرمان تحت تعقیب» به کارگردانی برایان اسمروز و با بازی کوبا کودنیگ جوئیور، ری لیوتا و کیم کواش 30 دقیقه بامداد روزجمعه 13 اسفند ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

 درخلاصه داستان فیلم آمده: یک رفتگربه نام «لیام کیس» به همراه دوستش «سواین» در رستوران نشسته‌اند که ماشینی تصادف می‌کند و لیام دراقدامی شجاعانه دختر کوچکی به نام «مارلی» را نجات می‌دهد ودر نظرمردم به قهرمان تبدیل می‌شود. لیام که قبلاً همسرش را در تصادف از دست داده و تقریباً زندگی به هم ریخته‌ای دارد بعد از این حرکت قهرمانانه تغییری در زندگیش ایجاد می‌کند.

 فیلم سینمایی «قهرمان تحت تعقیب» محصول سال 2007 آمریکا است.

***********************************

فیلم سینمایی «تعقیب 3000» به کارگردانی گرگوری جی لینزی محصول سال 2010 آمریکا، جمعه 13 اسفند ماه ساعت 10:30 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم سینمایی «تعقیب 3000»، خاطرات کودکی دو برادر به نام‌های "راجر" و " میکی" است که به تیم بیسبال شهرشان علاقه بسیاردارند و تمام بازی‌های بازیکن معروف آن را ازنزدیک دنبال می‌کنند. ماجرا زمانی آغازمی شود که بیماری "راجر" شدت گرفته و مادرشان تصمیم می‌گیرد به شهربسیار دوری نقل مکان کند. " راجر" و " میکی " نمی‌توانند خود را با شرایط و شهر جدید تطبیق دهند.

رای لیوتا، روی کولکین وتانیا راموند درفیلم سینمایی «تعقیب 3000» به ایفای نقش پرداختند.

***********************************

فیلم سینمایی «قهرمان سونگ» به کارگردانی چیییانگ شن محصول سال 1973 هنگ کنگ، جمعه 13 اسفند ماه ساعت 14:15ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم با بازی سوشین لی لو آمده: دو استاد شمشیربازی که درخدمت خاندان سانگ هستند به سه شاگرد خود ماموریت می‌دهند که مهرسلطنتی را به برادرکوچکتر شاهزاده برسانند تا به نیابت از اوحکم رانی کند. فیلم داستان حوادثی است که برای این 3 شاگرد در راه رساندن مهرسلطنتی به برادرکوچک شاهزاده اتفاق می‌افتد.

***********************************

شبکه چهارفیلم سینمایی «استخوان زمستان» به کارگردانی دبرا گرانیک پنجشنبه 12 اسفند ماه ساعت30/15 ازشبکه چهارسیما پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: " ری " دختری نوجوان است که ازمادر بیمار، خواهر و برادر کوچکتر خود به سختی نگهداری می‌کند. پدر" ری " تا یک هفته آینده باید برای شهادت در یک پرونده علیه یک گاودارخلافکار خود را به دادگاه معرفی کند، درغیراین صورت خانه و زمین او توسط دادگاه درقبال بدهکاری او مصادره می‌شود.

فیلم سینمایی «استخوان زمستان» محصول سال 2010 درکشورآمریکا با بازی جنیفرلارنس و جان هاوکس ساخته شده است.

***********************************

فیلم سینمایی «نگارش مرگ» به کارگردانی مایکل کانل جمعه 13 اسفند ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه " سینما 4 " ازشبکه چهارسیما پخش می‌شود.

داستان درمورد جید هاپر زن نویسنده‌ای است که هنوزخاطرات گذشته او را آزار می‌دهند. او در نوجوانی به دلیل علاقه‌ای که به یک اسب داشته و به دلیل کشته شدن این اسب وحشی توسط پدرش، هنوز از پدر دلگیر و دور است، بخصوص که پدر او و آن اسب را در حادثه‌ای که منجر به مرگ مادرشده است مقصرمی داند.

راشل هاینز و جوان سوئیب درفیلم سینمایی «نگارش مرگ» محصول سال 2007 کشورآمریکا بازی کرده‌اند.

***********************************


شبکه تهرانفیلم سینمایی «کاوش در کهکشان» به کارگردانی دین پریست 30 دقیقه بامداد روزجمعه 13 اسفند ­ماه ازشبکه تهران پخش می‌­شود.

«کاوش در کهکشان» داستان گروهی بازیگراست که اتفاقی به سفینه‌ای درکهکشان رفته وازآنها خواسته می‌شود که باسیاره‌ای که باآنها دشمن هستند، مبارزه کنند.

فیلم سینمایی «کاوش درکهکشان» محصول سال 1999 کشورآمریکا در ژانرعلمی تخیلی، کمدی و ماجراجویی ساخته شده است.

************************************

فیلم سینمایی «حبس شدگان» به کارگردانی داگ كمپل روزجمعه 13 اسفند ماه ساعت 13:30 ازشبکه تهران پخش می­شود.

«حبس شدگان» داستان عده‌ای کوهنورد واسکی بازاست که دراثربهمن شدیددریک پناهگاه گیرمی افتندوگروه امداد درصدد نجات دادن آنهاست.

جك وگنر، گابریل كارتریز و اوبری دولار درفیلم سینمایی «حبس شدگان» محصول سال 2002کشورهای آمریكا و کانادا در ژانر حادثه ای و هیجانی به ایفای نقش پرداختند.

 

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

پنج شنبه 12/12/1389 - 13:43 - 0 تشکر 293772

ممنون سلام زهرای گرامی
پایدار باشی

 

thank you for attention

پنج شنبه 12/12/1389 - 17:48 - 0 تشکر 293881

سلام

خیلی ممنون...آواز گنجشكها رو خیلی دوست دارم ببینم

حق یارتون

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

پنج شنبه 12/12/1389 - 20:25 - 0 تشکر 293947

سلام
خواهش می کنم اتاق عمل عزیز ، امیدوارم که سلامت باشید .

**********************************************

dehkade2010 عزیز من هم فیلم آواز گنجشک ها رو خیلی دوست دارم و چند دفعه هم تا حالا این فیلم رو دیدم .

موفق باشید و سربلند

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

جمعه 13/12/1389 - 17:56 - 0 تشکر 294168

آواز گنجشکها بهترین فیلمی بوده که من تاحالا دیدم واقعا زیباست من که لذت می برم هر موقع می بینم

 

thank you for attention

شنبه 14/12/1389 - 19:6 - 0 تشکر 294391


فیلم خواب بد خیلی جالب بود. کلا من کارهای آقای هادی رو میپسندم.

خدا در همین نزدیکی است
شنبه 14/12/1389 - 19:49 - 0 تشکر 294397

سلام

هم خواب بد و هم آواز گنجشك ها زیبا بود....آواز گنجشك ها خیلی عالی بود...من ندیده بودم...ولی ازون فیلمهاییه كه هرچند بار هم كه ببینی خسته نمیشی...چون فیلمیه تو بطن جامعه

ممنون...موفق باشین

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

يکشنبه 15/12/1389 - 12:35 - 0 تشکر 294612

ممنون سلام زهرای گرامی
منم بازم آواز گنجشک ها رو دیدم و بازم مثل بار اولی که دیدم از دیدنش لذت بردم . ای کاهش همه فیلم ها اینجوری باشه ، نه بازیگر بسیار مطرحی داشت ، نه موضوع خیلی خاصی ولی ایقدر زیبا بود . مرسی از اطلاع رسانیت

 

thank you for attention

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی