انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 390)
پنج شنبه 12/12/1389 - 9:59 -0 تشکر 293450
سپاه کوفه در جماران!؟

عصرایران ؛ غلامعلی رجایی - روز دفن داماد امام - یک شنبه -حرفهایی از جناب سیدحسن خمینی درباره اهانتهای رکیک عده ای  اوباش  که خود را تا درب منزل هاشمی در جماران رسانده بودند و از آقا مجیدانصاری در همین مورد  شنیدم  که برایم تکان دهنده  بود.

 جناب سیدحسن می گفت وقتی عده ای از - مثلا - لباس شخصیها به جماران آمدند ؛ من درِ منزل ایستاده بودم و فحش های بسیار رکیکشان رابه آقای هاشمی می شنیدم. به گوش خود شنیدم آنها درکمال ... دباره همسر آقای هاشمی  هم الفاظ رکیک به کار می بردند.

آقای مجیدانصاری هم می گفت پس ازختم جلسه مجمع دو برادرلاریجانی- علی وصادق را - به کناری کشیده و با ذکر صحنه هایی که خود شاهد آنهابودم گفتم من شاهد فحش هایی که آن روز درجلوی منزل هاشمی به خانواده اش می دادند بودم.
بعدمثالی زدم وگفتم اگر شما شنیده باشید درهمسایگی شما رفتگری زندگی میکند وعده ای بیایند وبدترین فحشهای ناموسی را جلوی چشم همه به اوبدهند چه عکس العملی از خودنشان می دهید؟ وچه اقدامی می کنید؟ حالا فرض کنید این فرد که آنهمه به اوفحش رکیک جلوی همه داده اند هاشمی رییس مجمع و رییس مجلس خبرگان و معتمد امام  نیست.

فرد دیگری برایم تعریف می کرد که درجلسه ای درمسجد ارک که دوستان ...! درآنجا تشکیل جلسه می دهد وقتی بحث درباره عکسهای دختر متاهل یک چهره سیاسی معترض مطرح شد(که اخیراً در فضای وب منتشرش کردند) و من از یکی از این برادران! پرسیدم ماجرای این عکسها چیه؟ با صدای بلند وبدون توجه به حرمت خانه خدا داد زد: فلانی، عکسهای این ... رابیاور بهش بده بره باهاشون... کنه.
من نمی دانم اینهایی که این همه ادعای دینداری و ولایتمداری د ارند چرا به تعبیرسیدالشهداء(ع) لا اقل آزاده نیستند؟

گیرم اینها با هاشمی دشمن خونی اند، به همسر محترمه او چکار دارند؟ به شهادت تمام مقاتل، اهل کوفه که فاجعه کربلا را آفریدند تا امام زنده بود اهانتی به خانواده و حرم او نکردند اینها دیگر تولیدات کدام مذهب ومکتب هستند که از سپاه کوفه بدترمی کنند؟

سپاه کوفه در جماران چه می کند؟! آیا کسی که ذره ای مردانگی وغیرت دینی داشته باشد حق ندارد ازشنیدن این گونه خبرها ازغصه دق کند وبمیرد؟

 خوشا به حال شهدا که رفتند تا این روزهای سخت تر از مرگ را برای دوستداران انقلاب ندیدند.

این روزها به بعضی که از سر دلسوزی یا ./. مرا نصیحت می کنند که تند نروم می گویم احساس می کنم قلمی که دردست من است امانتی است که شهدا و بویژه دانشجوی شهید عظیم اسدی مشکال که درکنارمن درصبح سرد 9 فروردین سال 1357 در شهربانی دزفول در اثر شکنجه هایی که به ما دادند - وبه اوبیشترازما -  به شهادت رسید به من سپرده اند.

براین اساس، این نوشتنه ا حداقل کاری است که از من وامثال من برمی آید تا جلوی اتفاقی را که دارد می افتد - ومتاسفانه مثل اینکه از آن گریزی نیست -بگیریم والا من نیز رسم عافیت می دانم.

راست گفت آنکه گفت اگر خدا را از جامعه وطبیعت وهستی برداری دیگر انجام هرکاری جایز است.

آیا ایمان به خدا به این زودی از بعضی ها که داعیه اصولگرایی دارند رخت بربسته است؟

خدایا جرم ما چیست که  دشمن همدیگر شده ایم ؟ گناه ما چیست که ما را بحال خودمان رها  نموده ای؟

 خدایا ما همدیگر را نمی بخشیم اما از تو می خواهیم بر ما ببخشی و... .

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی