فرهنگ پایداری (بازدید: 357)
جمعه 6/12/1389 - 14:29 -0 تشکر 290310
دو رزم‌ناو ایرانی هیمنه صهیونیستی را شکستند

هیات مدیریت کانال سوئز اعلام کرد دو رزم‌ناو ایرانی دیروز سه‌شنبه وارد کانال سوئز شدند و به سمت دریای مدیترانه حرکت کردند تا به سوریه برسند. اجازۀ عبور این دو کشتی توسط مصر پس از سقوط دولت حسنی مبارک باعث ایجاد نگرانی برای رژیم صهیونیستی شده است. در همین راستا نخست وزیر رژیم غاصب قدس، بنیامین نتانیاهو گفته بود عبور کشتی‌های ایرانی از کانال سوئز به مدیترانه، نقشۀ ایران برای توسعۀ نفوذ در منطقه در سایۀ تغییرات منطقه است. لیبرمن وزیر خارجۀ این رژیم تروریستی قبلا گفته بود هر عمل تحریک آمیز فورا پاسخ داده خواهد شد. رژیم صهیونیستی که همواره در پی سرکوب ارادۀ ملت‌های منطقه است هیمنه و تسلط خود را در خطر می‌بیند و حداکثر تلاش خود را برای حفاظت از استبداد و ظلمت خود به کار می‌برد، اما این زمان بیداری ملت‌هاست و ۳۷ نظر منتشر شدۀ کاربران الجزیره وضعیت وخیم این رژیم را به خوبی نشان می‌دهد.

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

جمعه 6/12/1389 - 14:31 - 0 تشکر 290312

* محمد سعد محمد از مصر. آیا عبور کشتی‌های “اسرائیلی” از کانال سوئز مجاز است و برای سایرین مجاز نیست؟ حقیقتا مصر قبل از این تحت استثمار “اسرائیل” بود و اکنون راه آزادگی را آغاز کرده است، (…)

* ولید السید محمد محمد از شرقیه(سعودی) – من و برادرم علیه دشمن (ضرب المثل عربی)

* زکی عبدالجواد الهواری از مصر عربی آزاد – خدا را شکر که ارادۀ ما بر سرزمین‌مان تحقق گشت، که نظام مخلوع برای راضی‌کردن غرب و اسرائیل عبورشان را اجازه نمی‌داد.

* محمد ابوشعیرة – جرأتش را خواهیم دید – خواهیم دید که آیا “اسرائیل” جرأت دارد به این رزم‌ناو‌های ایرانی تعرض کند یا نه!!! چون لیبرمان هفتۀ پیش تصریح کرده بود که اگر مصر اجازۀ عبور بدهد، اسرائیل در دریای مدیترانه آنان را مورد هدف قرار می‌دهد. اما آیا پاسخ “اسرائیل” جدی خواهد بود؟ الآن توپ در سرزمین هارت و پورت های اسرائیل است. و خواهیم دانست چرت و پرت گوئی صهیونیستها و بزدلی‌شان چقدر است. از الجزیره خواهشمندم منتشر کند…

* ما جشن می‌گیریم و آنان در ترسند -مراکش – بر “اسرائیل” و دنیاست که بدانند که این رژیم صهیونیستی در مسیر سقوط است ((( شادمان باش ای امت من )))) که الله عز و جل اذن گشایش برای این امت را داده است. الله اکبر الله اکبر الله اکبر

* مصری عادی – قاهرۀ عزتمند – کانال سوئز موضوعی مصری است، و طبق قوانین منع کشتی‌ها برای مجاز نیست مگر آنکه دشمن مصر باشند یا ماده‌های مضر حمل کنند. و سوال این است که چطور ما اجازه می‌دهیم کشتی‌های آمریکا و غیره عبور کنند و کسی صحبت نمی کند تا تصور شود آمریکا ما را اجبار می‌کند تا کشتی‌هایش را مجوز عبور دهیم، آنچنانکه برخی جاهلان می‌گویند. اما به نظرم مسائل بر جهان واضح شد و دشمن نیز قبل از دوست دانست که مصر کیست، و مصر می‌تواند چه کند، علی الخصوص هنگامی که آینده را گرفتیم و به ملت سپردیم. و منتظریم سایر ملل نیز آزاد شوند.

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی