انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 359)
پنج شنبه 5/12/1389 - 22:3 -0 تشکر 290028
فتنه جدید فتنه گران (البته عجیب هم هست)

پدر حامد نورمحمدی دانشجوی متوفی دانشگاه شیراز تاکید کرد که علت فوت پسرش فقط تصادف رانندگی بوده و مسائلی که در رسانه های بیگانه در مورد علت مرگ حامد نورمحمدی مطرح شده را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر در شیراز، حامد نورمحمدی دانشجوی لرستانی سال دوم رشته زیست شناسی گرایش سلولی ملکولی دانشگاه شیراز مقارن یکم اسفند ماه براثرسانحه رانندگی درشیراز درگذشت که پدرش اعلام کرد که حامد فقط دراثرسانحه رانندگی فوت کرده است.

عزت الله نورمحمدی عصر سه شنبه در جریان نشست خبری با حضور خبرنگاران و نمایندگان تشکلهای دانشجویی گفت: حامد پسرم دانشجویی نمونه و در عرصه های علمی فعال بود و هیچوقت نیز فردی سیاسی نبود.

وی ادامه داد: زمانی که ما به سمت شیراز درحرکت بودیم برخی از سایتهای بیگانه اعلام کرده بودند که پدر و مادر حامد نورمحمدی به خوابگاه پسرشان رفته و وسایلش را جمع کرده اند درحالی که ما هنوز به شیرازنرسیده بودیم و حتی دراین سفر مادر حامد حضور نداشت و ما دیشب ساعت 22 وارد شیراز شده ایم.

پدر حامد نورمحمدی با اعلام اینکه پسرش فقط تصادف کرده است، گفت: سران فتنه دست از سر مردم بردارند که هم مردم و هم خودشان راحت می شوند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: به دانشجویان نیز توصیه می کنم که آلت دست سران فتنه نشوند چراکه امروز کشورما به علم جوانان و دانشجویان نیاز دارد.

نورمحمدی در پاسخ به این سئوال که" شاید گفته شود شما در فشار این سخنان را مطرح کرده اید" افزود: هیچکس ما را تحت فشار قرار نداده تا این سخنان را بگوییم.

جمعه 6/12/1389 - 0:56 - 0 تشکر 290119

این روزها اگه مرغ همسایه هم از قدقد بیفته باید گذاشت به حساب قربانیان سبز رنگ
دوستانی که قصد مردن دارن دست نگه دارن
اگه نه ...

مرگا به من که با پر طاووس عالمي

يک موي گربه ي وطنم را عوض کنم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی