انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 1502)
پنج شنبه 18/11/1386 - 18:15 -0 تشکر 28952
قورباغه کر

  چند قورباغه از جنگلی عبور می‌کردند که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند. بقیه قورباغه‌ها در کنار گودال جمع شدند و و قتی دیدند که گودال چقدر عمیق است به دو قورباغه دیگر گفتند: دیگر چاره ایی نیست. شما به زودی خواهید مرد. دو قورباغه حرفهای آنها را نشنیده گرفتند و با تمام توانشان کوشیدند تا از گودال خارج شوند. اما قورباغه‌های دیگر دائما به آنها می‌گفتند که دست از تلاش بردارید چون نمی توانید از گودال خارج شوید .به زودی خواهید مرد. بالاخره یکی از قورباغه‌ها تسلیم گفته‌های دیگر قورباغه‌ها شد و دست از تلاش برداشت. او بی درنگ به ته گودال پرتاب شد و مرد. اما قورباغه دیگر با حداکثر توانش برای بیرون آمدن از گودال تلاش می‌کرد. بقیه قورباغه‌ها فریاد می‌زدند که دست از تلاش بردار ٬ اما او با توان بیشتری برای بیرون آمدن از گودال تلاش می‌کرد و بالاخره از گودال خارج شد.  وقتی از گودال بیرون آمد بقیه قورباغه‌ها از او پرسیدند: مگر تو حرفهای ما را نشنیدی ؟ معلوم شد که قورباغه ناشنوا است و در واقع او در تمام راه فکر می‌کرده که دیگران او را تشویق می‌کنند.

دوشنبه 22/11/1386 - 1:12 - 0 تشکر 29458

سلام

خوب من چی بگم؟ می تونم چیزی غیر از" عالی بود" رو هم به این مطلب بگم، خیلی خیلی زیبا بودف دستتون درد نکنه.

یاحق

مجتبی

در نگاه آنانکه پرواز را نمی فهمند،                                                                        
هرچه اوج بگیری، کوچکتر می شوی...                                         
دوشنبه 22/11/1386 - 16:18 - 0 تشکر 29541

سلام دوست عزیز اگر حرفی یا چیزی از من شنیدی فراموش کن ممنون می شم

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
شنبه 27/11/1386 - 21:41 - 0 تشکر 30331

سلام دوست خوبم

راستش نمی‌دونم چی می‌تونم جواب بدم.فقط بگم كه من اصلاً از شما ناراحت نیستم. خیلی هم از آدمهایی كه حرفهاشون را رك می‌زنند خوشم میاد.

به نظرم شما شخصیت جالبی باید داشته باشید. خیلی دوست دارم یه موقعیتی پیش بیاد كه سعادت دیدار با شما را نصیبم كنه. دوست دارم بیشتر با شما آشنا بشم

از پاسخهای شما به خصوص اون ضرب‌المثلهای جالبتون هم خیلی ممنونم

موفق باشید

راستی چطوری میشه یه جواب را حذف كرد. من شرمنده شما هستم .  

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.