انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 370)
پنج شنبه 18/11/1386 - 17:31 -0 تشکر 28942
دردهایمان را بر روی شن بنویسیم و...

 

دو دوست در بیابانی در حرکت بودند. در میانه راه بر سر موضوعی به مشاجره پرداختند. در این میان یکی از آن دو دوست بر صورت دیگری سیلی زد. انکه بر صورتش سیلی خورده بود ناراحت شد. اما چیزی نگفت تنها بر روی شن‌ها نوشت. "امروز بهترین دوستم بر صورتم سیلی زد" آنها به رفتن ادامه دادند. تا به یک واحه رسیدند وتصمیم گرفتند تنی به آب  بزنند. انکه صورتش سیلی خورده بود به درون آب  پرید. اما نزدیک بود که غرق شود. دوستش فوری خود را در آب  پرتاب کرد و او را نجات داد. وقتی از آب  بیرون آمدند. انکه نجات یافته بود. بر روی سنگی حک کرد. "امروز بهترین دوستم زندگی‌ام را نجات داد. دوستش از او پرسید: چرا وقتی تو را ناراحت کردم بر شن‌ها نوشتی اما این بار که زندگیت را نجات دادم بر سنگ؟ او در جواب گفت: وقتی کسی ما می‌رنجاند باید انرا بر شن نوشت تا بادهای بخشش و گذشت آن را پراکنده و پاک سازد. اما وقتی کسی کار نیکی برایمان انجام می‌دهد باید بر سنگی حک کنیم. تا هیچ بادی نتواند انرا پاک کند. یاد بگیریم دردهایمان را بر روی شن بنویسیم و شادیهایمان را بر سنگ حک کنیم.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی