فرهنگ پایداری (بازدید: 302)
سه شنبه 3/12/1389 - 17:37 -0 تشکر 288578
سیدحسن نصرالله: حمله كنید، اسرائیل را تصرف می كنیم


در واكنش به تهدیدات رژیم صهیونیستی:


سیدحسن نصرالله: حمله كنید، اسرائیل را تصرف می كنیمدبیركل حزب الله لبنان گفت: در صورت حمله جدید رژیم صهیونیستی به لبنان سرزمین های اشغالی به تصرف رزمندگان مقاومت درخواهد آمد.
سیدحسن نصرالله در سخنرانی خود به مناسبت سالروز شهادت سرداران شهید مقاومت خطاب به رزمندگان تاكید كرد، آماده روزی باشید كه اگر جنگی بر لبنان تحمیل شود شاید فرماندهان مقاومت از شما بخواهند كه بر مناطق جلیل (فلسطین اشغالی) مسلط شده و آنجا را به تصرف خود درآورید.
دبیركل حزب الله گفت، 20 سال پیش كسی از مقامات رژیم صهیونیستی باور نمی كرد كه حزب الله و مقاومت بتواند جنوب لبنان را از اسرائیل پس بگیرد و بزرگترین دستاورد مقاومت این است كه امكان اشغال لبنان توسط رژیم صهیونیستی را سخت كرده و امروز بحث جدی صهیونیست ها این است كه آیا مقاومت می تواند منطقه الجلیل را به تصرف خود درآورد.
وی افزود: فرمانده جدید یگان ارتش رژیم صهیونیستی برای اطمینان بر این امر دست به كار شده و به همراه «ایهود باراك» وزیر جنگ این رژیم منطقه مرزی با لبنان را مورد بازدید قرار داده است.
نصرالله همچنین اظهار داشت: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز تاكید كرده است كه منطقه در مقابل چشمان ما در حال تغییر است «وگابی اشكنازی» رئیس سابق ستاد مشترك ارتش اسرائیل نیز اعتراف كرده كه میدان های جنگ گسترش یافته است. دبیركل حزب الله گفت: مقامات رژیم صهیونیستی اخیرا بارها در سخنان خود به حمله مجدد به لبنان اشاره داشته اند ولی به آنها می گوییم كه در صورت گستاخی جدید سرزمین های اشغالی به تصرف رزمندگان حزب الله درخواهند آمد.
نصرالله خطاب به مقامات اسرائیلی تاكید كرد: تحول در مصر و سقوط «حسنی مبارك» برای شما درس عبرت باشد كه روزی خواهد رسید و تمام پایگاه های صهیونیستی از كشورهای منطقه برچیده خواهد شد.
دبیركل حزب الله تصریح كرد: بیشترین ضرر كننده از تحولات كنونی در منطقه آمریكا و رژیم صهیونیستی هستند. از سوی دیگر «میشل سلیمان» رئیس جمهور لبنان در واكنش به تهدیدهای رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله به لبنان تاكید كرد: ارتش، مردم و مقاومت برای مقابله با هرگونه تجاوز اسرائیل آماده هستند.
وی افزود: سخنان اخیر وزیر جنگ رژیم صهیونیستی برای حمله به لبنان، تنها در چارچوب افزایش سطح قدرت روحی سربازان اسرائیلی و حمایت از رئیس جدید ستاد مشترك ارتش اسرائیل است.
سلیمان گفت: چنانچه باراك می پندارد كه می تواند نسبت به شرایط كنونی لبنان و روند تشكیل دولت سوءاستفاده كند و با توجه به این شرایط حمله جدیدی را آغاز كند، باید بداند كه این اقدام به مثابه حماقتی است كه به خود اسرائیل بازمی گردد.
رئیس جمهور لبنان افزود: وحدت و همبستگی مردم لبنان و دوری گزیدن از منافع شخصی بسیار مهم است، باید با همكاری یكدیگر از موانع عبور كرده و دولتی تشكیل دهیم تا در برابر چالش ها آماده باشیم.اي كه از باغ هاي سرخ شهادت ميايي
و بوي گل هاي نو شكفته ان ديار را در
پيرهن داري
اي كه قافله سالار كاروان اسيراني
مارا نيز در پي اين قافله
با خود ببر!

www.sokhane-ashena.com

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی