انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 367)
سه شنبه 3/12/1389 - 17:23 -0 تشکر 288545
من بیمار روانی هستم!

زن عموی ندا کوچولو: من بیمار روانی هستم!

«من بیمار روانی بوده و هستم اما هیچ وقت برای معالجه به روانپزشک مراجعه نکردم. به همین خاطر در لحظه‌هایی که عصبانی می‌شدم، نه تنها «ندا» بلکه شوهر و 2 فرزندم را نیز بشدت کتک می‌زدم و بعد هم گریه می‌کردم و کم کم آرام می‌گرفتم.»

این بخشی از گفته‌های زن عموی «ندا کوچولو» در آخرین جلسه بازجویی بود.

«فاطمه»- 30 ساله- که دیروز همراه وکیل مدافعش برای بازجویی به دادسرای ناحیه 6 تهران احضار شده بود، با اشاره به رفتارهای خشونت‌آمیزش در خانواده، به بازپرس عباس خوشکام گفت: قبل از این که «ندا کوچولو» برای زندگی به خانه ما بیاید، بیماری روحی- روانی داشتم و پیوسته بر سر هر موضوع کوچکی داد و فریاد راه می‌انداختم؛ به طوری که همسایه‌ها از شدت فریادهایم به خانه می‌آمدند و وقتی با چهره برافروخته و عصبانی‌ام روبه‌رو می‌شدند، از من می‌خواستند که به دکتر بروم و خودم را معالجه کنم اما هیچ گاه این کار را نکردم!

با این حال هیچ وقت تنها «ندا» را کتک نمی‌زدم، بلکه وقتی عصبانی می‌شدم، اعضای خانواده‌ام را کتک می‌زدم و بعد هم کلی گریه می‌کردم، آن وقت آرامش می‌یافتم.

وکیل مدافع متهم نیز در ادامه با اشاره به بیماری روانی فاطمه گفت: اعضای خانواده و همسایه‌های موکلم حاضرند شهادت دهند که وی بیمار روانی بوده است و قصد قتل «ندا» را نیز نداشته است، بلکه این موضوع فقط یک اتفاق بوده است، چرا که آن روز «فاطمه» عصبانی بود و «ندا» را هم داخل حمام انداخته بود که ناگهان سرش به دیوار خورد. حالا هم تقاضا دارم برای صحت گفته‌هایم، «فاطمه» معاینه روانی شود.

بدین ترتیب بازپرس پرونده پس از ختم این جلسه، از کارشناسان پزشکی قانونی خواست پس از انجام معاینات و بررسی‌های لازم،‌ نتایج تحقیقات را به دادسرا اعلام نمایند.

گفتنی است، پیکر نیمه جان «ندا کوچولو» روز دوشنبه 25 مرداد امسال به بیمارستانی در مرکز تهران منتقل شد. پزشکان با مشاهده آثار جراحت، سوختگی و ضرب و شتم شدید روی پیکر نیمه جان دخترک، موضوع را به پلیس اطلاع دادند.

همزمان با شروع تحقیقات قضایی، پلیسی در این باره، «ندا» پس از 18 روز جدال با مرگ، روی تخت بیمارستان جان سپرد. از سوی دیگر، زن عموی دختربچه که بازداشت شده بود، سرانجام بعد از 51 روز سکوت در بازجویی‌‌ها، لب به اعتراف گشود و ماجرای مرگ تلخ دختربچه بی‌گناه را فاش کرد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی