انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 1152)
سه شنبه 3/12/1389 - 17:21 -0 تشکر 288538
احضار برادر و خواهر به اتهام کتک زدن پدر و مادر

خواهر و برادری با شکایت پدر خود به دادسرا احضار شدند.

مردی میانسال به دادسرای منیریه آمد و با طرح شکایتی گفت: من یک پسر 30 ساله و دختری 25 ساله دارم که هر دو از مدتی قبل به شیشه اعتیاد پیدا کرده‌اند.

هر چه آنها را نصیحت می‌کنم که دست از خلاف بردارند و به راه راست برگردند فایده‌ای نکرده و تمام فکر و ذکر آنها شیشه شده است.

اما اتفاقی که چند وقتی است من وهمسرم با آن روبه‌رو شده‌ایم پرخاشگری شدید این دو فرزندمان پس از مصرف شیشه است.

آنها چند روز قبل وقتی من در منزل نبودم سر یک موضوع کوچک به مادرشان حمله کرده و وی را به شدت کتک زده‌اند طوری که با پادرمیانی همسایه‌ها این غائله ختم شد.اما این رفتارهای زشت همین جا پایان نیافت و از دست دعوا و مرافعه‌های دختر و پسرم دیگر وسیله سالم در خانه نداریم.

یک روز شیشه‌های خانه را می‌شکنند یک‌روز ظرف و ظروف آشپزخانه را خرد و خاکشیر می‌کنند و روز دیگر به جان وسایل الکتریکی افتاده و وسیله برقی سالم در منزل نمی‌گذارند.

آقای قاضی! آدمیزاد شیر خام خورده است. همین چند روز پیش دست‌شان روی من هم بلند شد و مرا به باد کتک گرفتند.

من و همسرم هر چه با آنها مدارا کرده و مقابل‌شان کوتاه آمدیم فایده نکرد. حال آمده‌ام تا قبل از آنکه همسایه‌ها به خاطر جیغ و داد مداومی که از خانه مان می‌آید از ما شکایت کنند خودم شکایتی علیه دختر و پسرم طرح کنم تا بیشتر از این جلوی در و همسایه‌ آبروریزی نشود.

به دستور قاضی پسر و دختر این مرد به دادسرا احضار ولی مدعی شدند چنین چیزی صحت ندارد اما قاضی پرونده دستور داد این خواهر و برادر تحت بازداشت موقت باشند تا تحقیقات پلیسی لازم در این باره صورت گیرد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی