انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 4542)
چهارشنبه 17/11/1386 - 16:6 -0 تشکر 28739
مثلث برمودا

 نمیدانم تا حالش نامشو شنیدید یا نه 

گفتم یه ذره اطلاعات بذارم تا اشنا بشیم 

 

مثلث برمودا واقعاً یک مثلث نیست، بلکه شباهت بیشتری به یک بیضی (و شاید هم دایره‌ای بزرگ) دارد که در روی بخشی از اقیانوس اطلس در سواحل جنوب شرقی آمریکا واقع است. راس آن نزدیک برمودا و قسمت انحنای آن از سمت پایین فلوریدا گسترش یافته و از پورتوریکو گذشته ، به طرف جنوب و شرق منحرف شده و از میان دریای سارگاسو عبور کرده و دوباره به طرف برمودا برگشته است. طول جغرافیایی در قسمت غرب مثلث برمودا ۸۰ درجه است، بر روی خطی که شمال حقیقی و شمال مغناطیسی بر یکدیگر منطبق می‌گردند. در این نقطه هیچ انحرافی در قطب نما محاسبه نمی‌شود.وینسنت گادیس که مثلث برمودا را نامگذاری کرده، آن را به صورت زیر توصیف می‌کند: « یک خط از فلوریدا تا برمودا ، دیگری از برمودا تا پورتویکو می‌گذرد و سومین خط از میان باهاما به فلوریدا بر می‌گردد. »این محل فتنه‌انگیز و تقریبا باور نکردنی اسرار غیر قابل توصیف جهان را به خود اختصاص داده است. مثلث برمودا نامش را در نتیجه ناپدید شدن ۶ هواپیمای نیروی دریایی همراه با تمام سرنشینان آنها در پنجم دسامبر ۱۹۴۵ کسب کرد. ۵ فروند از این هواپیماها به دنبال اجرای ماموریتی عادی و آموزشی ، در منطقه مثلث ، پرواز می‌کردند که با ارسال پیامهایی عجیبی درخواست کمک کردند. هواپیمای ششم برای انجام عملیات نجات ، به هوا برخاست که هر شش هواپیما به طرز فوق‌العاده مشکوکی مفقود شدند.

چه جالب نظرتون چیه دربارش حتما بگید

اگه بخواید بازم اطلاعات بذارم

ادامه دارد.....

قربونتون

عسل

یا حق

چهارشنبه 17/11/1386 - 17:24 - 0 تشکر 28764

سلام

مطلب در مورش خوندم آخرین کتابی که خوندم از اون به نام جزیره خضرا نام برده وادعا شده امام زمان اونجا زندگی می کنه نظر شما چیه؟

چهارشنبه 17/11/1386 - 20:46 - 0 تشکر 28804

سلام عسل جان

ممنون میشم اگه اطلاعاتمون رو در مورد این منطقه تكمیل كنی.

چهارشنبه 17/11/1386 - 23:46 - 0 تشکر 28826

ranginkamoon ممنون از اطلاعات زیبا ومفیدتون

اگه ادامش بدین که خیلی خوب میشه ؟؟؟

اما خودمونیم عجب مثلثی ِ ها این مثلث اسرار

در کجاي اين فضاي تنگ بي آواز من کبوترهاي شعرم را دهم پرواز
چهارشنبه 17/11/1386 - 23:49 - 0 تشکر 28828

مرسی جالب بود

پنج شنبه 18/11/1386 - 0:19 - 0 تشکر 28834

بعد از سلام باید بگم بحثت حسابی منو گرفت و رفتم یه کتاب راجع بهش پیدا کردم.حوادثش واقعا حیرت آوره.حالا یه سوالی دارم و امیدوارم اطلاعاتت آپدیت باشه...می شه اطلاعات مربوط به آخرین حادثه رو بیان کنی؟
متشکرم

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
پنج شنبه 18/11/1386 - 14:20 - 0 تشکر 28914

سلام

ممنون از زحمتی که بابت این مطلب کشیدید ولی این راز تقریبا" کشف شده .

علت اینکه هواپیماها به سمت این مثلث کشیده میشن اینه که در سه گوشه ی این منطقه خاصیت مغناطیسیه زیادی وجود داره که هواپیماهارو به سمت خودش جذب میکنه و اگه به اظهاراتی که خلبان همین سه هواپیما در هنگام کمک خواستن گفته بودن توجه کنین , (که البته تو مطلب شما ذکر نشده) گفته بودن که قطب نما هاشون به سرعت دور خودشون میچرخن و همین میتونه دلیلی باشه بر درستی فرضیه ای که ذکر کردم .

پنج شنبه 18/11/1386 - 15:24 - 0 تشکر 28922

با نام  حق

سلام

برهمه

 خوشحالم که از این بحث خوشتون اومده

واما میریم سراغ دوستان

مطلب در مورش خوندم آخرین کتابی که خوندم از اون به نام جزیره خضرا نام برده وادعا شده امام زمان اونجا زندگی می کنه نظر شما چیه؟

راستش فک نمیکنم نه نه هیچ کس نمیدومنه امام زمان کجان و هیچ کس حق یه همچین ادعایی ندارم ما همه میدونیم امام زمان در همه جا حضور دارن و جای ثابتی نیستند نه من این ادعارو قبول ندارم چون هیچ مدرکو سندی براش وجود نداره

سلام عسل جان ممنون میشم اگه اطلاعاتمون رو در مورد این منطقه تكمیل كنی

ranginkamoon ممنون از اطلاعات زیبا ومفیدتون

اگه ادامش بدین که خیلی خوب میشه ؟؟؟

اما خودمونیم عجب مثلثی ِ ها این مثلث اسرار

مرسی جالب بود

 ممنونماز همگیتون

باشه حتما ادامه ی مطلبو میذارم

بعد از سلام باید بگم بحثت حسابی منو گرفت و رفتم یه کتاب راجع بهش پیدا کردم.حوادثش واقعا حیرت آوره.حالا یه سوالی دارم و امیدوارم اطلاعاتت آپدیت باشه...می شه اطلاعات مربوط به آخرین حادثه رو بیان کنی؟

متشکرم

راستش باید بگم که

اخرین حادثه..... براتون پیدا میکنم

وقرارش میدم

ادامه ی مطلب

در بیشتر اتفاقات مثلث برمودا ، اکثر هواپیماها در حالی ناپدید شده‌اند که تماس رادیویی خود را با ایستگاههای مبدا و مقصدشان تا آخرین لحظه حفظ کرده‌اند و یا برخی دیگر در لحظات آخر پیامهای غیر عادی مخابره کرده‌اند که حاکی از عدم کنترل آنان بر روی دستگاه و ابزارها بوده است و یا چرخش عقربه‌های قطب نما به دور خود و تغییر رنگ آسمان اطراف به زردی و مه آلودی ، آن هم در روز صاف و آفتابی و یا تغییراتی غیر عادی در آبها که تا لحظاتی قبل آرام بوده‌اند، بدون بیان هیچ دلیل روشنی از چگونگی این وقایع.

این پیامها رفته رفته ضعیف‌تر و غیرقابل تشخیص‌تر شده و یا سریعا قطع شده‌اند. دقیقا مثل اینکه چیزی ارتباط رادیویی را قطع کرده باشد و یا چنانچه اظهار عقیده شده، در حال دور شدن و عقب رفتن از فضا و زمان بوده و دورتر و دورتر شده‌اند. در برخی موارد گزارشها حاکی از آن بود که نوری ناشناخته و غیر قابل تشریح روئیت شده است. همچنین توده سیاه و تاریکی در سطح دریا که پس از مدتی ناپدید شده ، در جریان اتفاقات مزبور گزارش شده است.در مواردی هم گزارش شده که نقطه تاریک بزرگی در میان ستارگان در آسمان دیده شده که نوری متحرک از طرف زمین به آن قسمت وارد شده و سپس هر دو ناپدید شده‌اند. در تمام مدت دیده شدن تاریکی ، دستگاهها و سایر ابزارهای قایق‌های ناظر از کار افتاده بودند که پس از رفع تاریکی آسمان ، دوباره شروع بکار کرده‌اند.در یک مورد هم پیامی عجیب از یک کشتی باری ژاپنی بدین مضمون دریافت گردید. "خطری همانند یک خنجر هم اکنون ... به سرعت می‌آید ... ما نمی‌توانیم فرار کنیم ..." در هر حال بدون اینکه مشخص شود خنجر چه بود

ادامه ی دارد.....

قربونتون

عسل

یا حق

جمعه 19/11/1386 - 19:14 - 0 تشکر 29075

سلام عسل جون...

ممنونم از این كه این بحث رو راه انداختی...

من فكر می كنم ماجرای اسم "جزیره ی خضرا" و زندگی امام زمان در اون جا سخن مهملی بیش نیست...

من فكر می كنم این پدیده مربوط به ویژگی های كره ی زمین دراون نقطه ، میدان گرانشی كه به واسطه ی این ویژگی ها به وجود می آد و رفتار گراویتون ها ( ذرات مبادله كننده ی نیروی گرانشی) مربوط میشه...   

مرسی....

 

 

جمعه 19/11/1386 - 19:43 - 0 تشکر 29081

سلام.
خیلی سریع این شبهه رو رد میکنم که آقا بقیه الله(عج) در مثلث برمودا نیستند و میرم.
اگر شخصی مهربان باشه؛فرد کریمی باشه آیا ممکنه که وقتی ما بریم داخل باغش؛ما رو پرت کنه بیرون؟
اگر شخصی مهربان باشه میگه بفرمائید بخورید از میوه های باغ من نه این که پرتمون کنه بیرون.آقا معصوم هستند و بری هستند از این که بخوان شخصی رو که داخل محدودشون شده بکشند! آیا امکان داره امام زمان(عج) کسی رو فقط به خاطر داخل شدن به حریمشون بکشند؟
پس این شبهه کاملا باطله.
راستی خانم عسل خیلی مطالب خوبی بود اما توصیه میکنم کتاب های هاوکینگ رو در مورد برمودا بخونید.
یا علی.


 

 

دوشنبه 22/11/1386 - 7:24 - 0 تشکر 29493

سلام فرمانده

خوبی؟

یه نکته ای رو اشاره کنم.

آقای شجاعتی کدوم یکی از دوستان گفتن که امام زمان قاتل اون هواپیماها بوده که شما این دلیل رو آوردین؟

فقط اسم بیار. بگو فلان کاربر.

راستی عسل جان عرض کنم که منم در مورد حضور امام زمان و زندگی ایشان در این محل بسیار شنیده ام.

شخصی که به دیدار امام زمان مشرف میشه (کامل میشه یا نه رو کاری نداریم) ولی اون شخصی که همچین ادعایی کرده گفته که سواحل کنار مثث برمودا (شاید فلوریدا) شبیه به همان سواحلی بود که او از آنجا سوار کشتی شد و به سوی امام زمان حرکت کرد!

نه من می تونم نظر شخصی و سلیقه ایم رو روی این مطلب بدم نه م.شجاعتی و نه هیچ یک از دوستان دیگه. یعنی اینکه بهتره نظر شخصی ندیم.

هر سلام خداحافظي اي هم دارد.

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.