فرهنگ پایداری (بازدید: 233)
شنبه 30/11/1389 - 1:15 -0 تشکر 285935
واکنش امام (ره) به راهپیمایی‌های غیرقانونی؛

می‌خواهند به اسم آزادی و با آشوب خیابانی، ایران عزیز را نابود کنند


بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران همیشه نسبت به اقدامات غیرقانونی و آشوب طلبانه از سوی گروه‌های سیاسی واکنش تندی نشان می‌دادند و از مردم می‌خواستند تا با این افراد برخورد کنند.


"اینان با نام آنکه در ایران قانونى نیست و در ایران حکومت جنگل پابرجاست و به نام آنکه تمام نهادهاى جمهورى، بر خلاف قوانین دنیا، به غارت اموال و اتلاف نفوس دست زده‏اند، مى‏خواهند راه را براى اربابان خود یا ابرقدرت شرق و بلوک کمونیست یا ابرقدرت غرب و بلوک سرمایه دارى باز کنند ."

بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران همیشه نسبت به اقدامات غیرقانونی و آشوب طلبانه از سوی گروه‌های سیاسی واکنش تندی نشان می‌دادند و از مردم می‌خواستند تا با این افراد برخورد کنند. به عنوان مثال، ایشان در سالگرد قیام تاریخی ۱۵ خرداد و در واکنش به برخی تحرکات‌ گروهک‌های سیاسی و اغتشاشگر، پیامی را خطاب به مردم منتشر و اعلام کردند: «اینک باز تفاله‏هاى رژیم خونخوار سابق در صددند که با کمک و همکارى‏ گروهکهاى واپسزده و قلمداران غرب و شرق‏زده، تجدید حیات کنند و با قلمهاى به ظاهر خلقى و زبانهاى فریبنده، در خارج و داخل، جمهورى اسلامى را متزلزل کنند و در جهان، جمهورى ما را رژیمى ظالمانه و بد‌تر از رژیم پهلوى معرفى کنند و افکار عمومى را مشوش و به ابرقدرت‌ها مشروعیت دخالت در امور کشور دهند.

اینان با نام آنکه در ایران، قانونى نیست و در ایران حکومت جنگل پابرجاست و به نام آنکه تمام نهادهاى جمهورى، بر خلاف قوانین دنیا، به غارت اموال و اتلاف نفوس دست زده‏اند، مى‏خواهند راه را براى اربابان خود یا ابرقدرت شرق و بلوک کمونیست یا ابرقدرت غرب و بلوک سرمایه دارى باز کنند و ایران عزیز را با اسم آزادى که مراد آنان بى‏بند و بارى است به لجن بکشند و ملت مسلمان را از صحنه خارج کنند.

اینان، آزادى مسلح بودن در مقابل حکومت اسلامى و آزادى در ایجاد اغتشاش را مى‏خواهند. اینان آزادى ژ- ۳ براى نابودى اسلام و جمهورى اسلامى را مى‏خواهند و این آزادى‌‌‌ همان است که پیامبران و اسلام و رهبران آن، در سرتاسر تاریخ با آن به جنگ برخاسته‏اند و خود را فدا کرده‏اند، و ما نیز به حکم پیروى از آنان در صحنه هستیم. و غربزدگان آزادى به شکل غرب که حتى آزادى جنسى به حد فجیع آن و آزادى مراکز فحشا را طالبند، اسلام و جمهورى اسلامى مخالف ایده‏هاى حیوانى آنان است.«

منبع: صحیفه امام، ج‏۱۴، ص: ۴۰۴


اي كه از باغ هاي سرخ شهادت ميايي
و بوي گل هاي نو شكفته ان ديار را در
پيرهن داري
اي كه قافله سالار كاروان اسيراني
مارا نيز در پي اين قافله
با خود ببر!

www.sokhane-ashena.com

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی