انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 28774)
سه شنبه 16/11/1386 - 14:41 -0 تشکر 28553
سهم ما و شما از کمک به اسرائیل(حتما بخونید...)

آقا! خانم! سهم ما و شما از کمک به اسراییل چقدر است...؟!
فکر می‌کنید چرا اسرائیل بعد از گذشت نیم قرن هنوز به حیات نامبارک خویش ادامه می‌دهد؟ آیا بخاطر داشتن سومین ارتش منظم دنیاست؟ یا بخاطر داشتن صدها کلاهک هسته‌ای؟
برای پی‌بردن به جواب این سوال کمی به دور و بر خود نگاه کنید و سر و وضع خویش را نظاره‌گر باشید.


قریب به 60 سال از تأسیس رژیم غاصب صهیونیستی می‌گذرد؛ دهها و صدها کنفرانس و اجلاس و نشست و همایش در جهان اسلام! برگزار شده و هزارها قطعنامه و اعلامیه و بیانیه و طومار صادر گشته و خدا می‌داند چند بار رژیم اسرائیل محکوم شده است؛ اما... اما هنوز نام  این رژیم بر نقشه‌ها خودنمایی می‌کند و بر سر زبانها می‌چرخد و در کشورهای دنیا سفارتخانه و در سازمانهای جهانی حق رأی دارد و دائما در سازمان ملل قطعنامه صادر می‌کند و علیه این کشور و آن کشور موضع می‌گیرد و... و هر روز حلقه محاصره را بر ملت مظلوم فلسطین تنگتر و روز به روز نسل‌کشی مردمان ستمدیده این سرزمین را بیشتر و خانه‌هایشان را خراب و فرزندانشان را آواره می‌کند و... می‌دانید چرا؟

فکر می‌کنید چرا اسرائیل بعد از گذشت نیم قرن هنوز به حیات نامبارک خویش ادامه می‌دهد؟ آیا بخاطر داشتن سومین ارتش منظم دنیاست؟ یا بخاطر داشتن صدها کلاهک هسته‌ای؟...

برای پی‌بردن به جواب این سوال کمی به دور و بر خود نگاه کنید و سر و وضع خویش را نظاره‌گر باشید.

گوشی‌های "نوکیا" Nokia و "موتورولا" Motorola جیبهای ما را اشغال کرده است؛ موسیقی از ام‌پی‌تری پلیرهای "آی پود" IPod به گوش ما می‌رسد؛ سی‌پی‌یوهای "اینتل" Intel تجارت و اقتصاد و فرهنگ و سیاست ما را می‌گرداند و اطلاعات آنها را پردازش می‌کند؛ پرینترهای "اچ‌ پی" HP مطالب ما را به چاپ‌ می‌رساند؛ اوقات سرگرمی‌مان با فیلمهای هیجانی "هالیوود" Hollywood که در کمپانی بزرگ "فاکس قرن بیستم" Fox 20 Century  تولید شده، پر می‌شود و برای کودکانمان کارتون‌های معروف "والت دیزنی" Disney را با تلویزیونهای "پایونیر" Pioneer  نمایش می‌دهیم؛ در هنگام سفر این دوربین‌های "کوداک" Kodak  هستند که لحظات زیبای ما را ماندگار می‌کنند؛ این مجریان اخبار شبکه "سی‌ان‌ان" CNN و خبرنگاران مجله هفتگی "تایم" TIME هستند که اخبار دنیا را به گوش ما می‌رسانند؛ بچه‌هایمان با شیرخشک‌های خوشمزه‌ی "سرلاک" Cerelac بزرگ می‌شوند و شکلات‌های "مگی" Maggi و "کیت‌کت" KitKat و "اسمارتیز" Smarties می‌خورند؛ بعد از وعده‌های غذایی‌مان هیچ‌چیز به اندازه نوشابه‌های "کوکاکولا" Coca Cola و "پپسی" PEPSI و "فانتا" Fanta و "میریندا" Mirinda  نمی‌چسبد و آنچه که خستگی را بعد از یکروز کاری از تن آدم به‌در می‌کند یک "نسکافه"ی Nescafe  مخلوط با "کافی‌میت" Coffee Mate است. البته ناگفته نمی‌ماند که صورتهایمان را با "ژیلت" Gillette اصلاح می‌کنیم، مسواک‌هایمان "اورال بی" OralB است، سیگار "مارلبرو" Marlboro بر گوشه لبمان نشسته و خودکار "بیک" BIC و روان‌نویس "پارکر" Parker در جیبمان یافت می‌شود؛ و البته بگذریم از تیشرت‌های رنگ و وارنگ "باس" BOSS که گاهگاهی به تن می‌کنیم و بارانی‌های خوش‌دوخت "نایک" Nike که بدن ما را از برف و باران حفظ می‌‌کند و کفشهای خوش‌پای "تیمبرلند" Timberland  که در گرما و سرما همراه ماست و لباسهای ورزشی "چامپیون" Champion که ما را در افتخارات ملی و محلی همراهی می‌کند؛ و...دیگر نگوییم چرا شعار مرگ بر اسرائیل اثر ندارد! دیگر نگوییم چرا این همه اعلامیه و قطعنامه و تظاهرات به ثمر نمی‌نشیند؛ تا وقتی که مسئولین ما قراردادهای نفتی را با شرکت چند ملیتی "شل" Shell امضا می‌کنند و فروشگاه‌های زنجیره‌ای پوشاک "بنتون" Benton مد را به ما عرضه می‌دارند و محصولات غذایی "نستله" Nestle در یخچال‌های ما جاخوش کرده‌اند اوضاع همین است که هست.... شاید بگویید چرا؟به گواهی اسناد و مدارک، هر ریالی که بابت خرید و مصرف این محصولات می‌پردازیم گلوله‌ای می‌شود در قلب کودک فلسطینی، و بمبی بر سر خانه‌اش، و عاملی برای ویرانی سرزمین و آوارگی هموطنان او؛ و بگذریم از اینکه ریال‌های ما، بودجه سالانه دولت اسرائیل را افزایش و موجبات رفاه زندگی شهروندان آن را فراهم و روزگار را به کام مردم آن می‌گرداند.

این تازه اول قضایاست و اگر نگاهی به تورات و تلمود و قباله(کتابهای مقدس یهودیان) و  پروتکلهای 24 گانه صهیونیسم بیندازید خواهید فهمید که قضایا پیچیده‌تر از این حرفهاست و اسرائیل این پدیده شوم قرن بیستم نه تنها داعیه‌دار حکومت بر سرزمین فلسطین و بعد از آن کل منطقه خاورمیانه است، بلکه مدعی حکومت بر تمامی جهان می‌باشد. گلدامایر نخست‌وزیر اسبق رژیم صهیونیستی می‌گفت "هر جا که یک یهودی هست آنجا مرزهای اسرائیل بزرگ است".

در کتاب قبّاله می‌خوانیم "1 کشتن غیر یهودی و غصب کردن و دزدیدن مال او بر یهودی، در صورتیکه مقدور باشد، جائز، بلکه واجب است. 2 برای آنکه سلطنت و آقایی تنها برای یهودیان باقی بماند، لازم است هر فرد یهودی، تمام نیرو و امکاناتش را صرف بدست آوردن مال و ثروت، و منع دیگر ملتها از اندوختن زر و سیم و سیادت و آقایی نماید. 3 از آنجا که افراد یهودی در عزت الهی با هم شریک و مساوی هستند، پس دنیا و مظاهر آن مال آنهاست و حق بهره‌برداری از آنها را دارند و دزدیدن مال یهودی برای همکیشان او جائز نیست، ولی دزدیدن مال غیر یهودی مانعی ندارد بلکه اصلا نام دزدی نباید روی آن گذارد؛ این عمل در حقیقت استرداد مالی است که در دست دیگران است و دین آنرا برای یهودی مباح ساخته است؛ اموال غیر یهودی مانند اموال بی‌صاحب یا ریگهای کنار دریا است که هر کس زودتر دست روی آنها بگذارد، مالک آنها خواهد شد. بنی اسرائیل در مثل مانند زنی است که در خانه نشسته و شوهرش از راه کار و کوشش، مال و ثروت فراهم می‌کند و او بدون آنکه در رنج کارگری با او شریک باشد، با مرد سهیم است و حق بهره‌برداری از دست‌رنج او را دارد. 4 برای یهود سوگند دروغ خوردن مخصوصا هنگام معامله با دیگر ملتها جایز است، زیرا اصل سوگند برای از بین بردن نزاع قرار داده شده ولی درباره غیر یهودی که عبارت باشند از حیوانات ناطق این سوگند اعتبار ندارد!"...بگذارید دیگر اشاره‌ای به پروتکلهای صهیونیسم که مجموعه قوانین مصوب نزد علمای قوم یهود است نکنم، که هوش را از سرتان خواهد برد؛ بگذارید نگویم که رژیم خبیث صهیونیستی معتقد است غیر یهودی، اعم از مسلمان و مسیحی و زرتشتی، همگی حیوانات ناطقی هستند که خداوند برای بهره‌کشی قوم یهود از آنان، خلق کرده است و انسان برتر فقط و فقط یهودی‌ها هستند؛ بگذارید نگویم که غاصبان فلسطین جان و مال و ناموس غیر یهودی را بر خود مباح می‌دانند؛ و... (توصیه می‌کنم حتما پروتکلهای 24 گانه یهود را مطالعه بفرمایید)

نتیجه آنکه هر ریالی را که بابت خرید و مصرف کالاهای صهیونیستی پرداخت می‌کنیم، در واقع با دست خود گوری برای خویش کنده‌ایم... .

 

اللهم ‌ارزقنا توفیق‌الشهادة فی سبیلك تحت لواء ولیك

همراه شما در انجمن سیاسی anjoman.siasi@tebyan.org

و انجمن ورزش و تندرستی anjoman.varzesh@tebyan.org

پنج شنبه 18/11/1386 - 14:3 - 0 تشکر 28911

دلایل صهیونیستی بودن چندین کالای رایج!

شرکت: نستل Nestle

محصولات و شرکتهای وابسته:
انواع شوکولات، قهوه و نسکافه، محصولات لبنیاتی و ...
KitKat شوکولات
Maggi مواد غذایی
L’Oreal لوازم بهداشتی، آرایشی

این شرکت سوییسی ۱/۵۰ درصد از سهام شرکت مواد غذلیی اسرائیلی به نام Osem Investments را دارا می باشد. Nestle در دسامبر سال ۲۰۰۰، اعلام کرد که میلیونها دلار صرف راه اندازی مرکز تحقیق و توسعه ((R&D در اسرائیل خواهد کرد.
در سال ۱٩٩٨، آقای Peter BrabeckLetmathen در پی متقاعد کردن Nestle، جایزه ویژه (Jubilee) را از شخص نخست وزیر اسرائیل –نتانیاهو دریافت کرد. این بزرگترین جایزه ایست که تا کنون رژیم اسرائیل اعطا کرده است و تنها به اشخاص و یا سازمان هایی اختصاص می یابد که با سرمایه گذاری و مبادلاتشان، بیشترین تاثیر را در قدرتمند کردن اقتصاد اسرائیل داشته باشند.شرکت: تیمبرلند Timberland

محصولات:
انواع کفش: ورزشی، راحتی، پوتین، صندل و ...
لباس: کاپشن چرم، بادگیرهای ضد آب، کاپشن های سبک
کمربند، کلاه، کوله پشتی، چمدان، جوراب، عینک آفتابی، کیف پول و ساعت

تیمبرلند یک شرکت تولید کفش، البسه ١/١ میلیارد دلاری می باشد. Jeffry Swartz رئیس و مدیر اجرایی این شرکت، یک صهیونیست فعال است.
در یکی از جلسات «همبستگی اسرائیل» که اخیرا برپا شده بود، او پیشنهاداتی ارائه داد تا تبلیغات و ادعاهای اسرائیل در اجتماع آمریکا باورپذیرتر باشد. در مصاحبه ای به عنوان مدیر اجرائی شرکت، اظهاراتی مبنی بر فرستادن ۱۰۰ آدم کش به عنوان سفیر اسرائیل به آمریکا، داشت، تا این افراد یهودیان مقیم آمریکا را مجاب به کمک به اسرائیل کنند.
اگرچه تیمبرلند یک شرکت تجاری عمومی می باشد ولی Swartz و خانواده اش تقریبا ۴٧ درصد سهام و ٨١ درصد از قدرت رای شرکت را دارا می باشند.شرکت : کوکاکولا

شرکتهای وابسته:
فانتا
اسپرایت
کانادا درای
...

از سال ١٩٦٦ کوکالا تبدیل به یکی از ثابت قدمترین پشتیبانان اسرائیل شد.
در سال ١٩٩٧ هیئت دولتی اقتصادی اسرائیل در مهمانی شامی به افتخار کوکاکولا بخاطر ٣٠ سال پشتیبانی بی وقفه خود از اسرائیل و عدم توجه به تحریم کشورهای عرب، قدردانی کرد.
(در مقابل پپسی به تحریم اسرائیل که تا سال ١٩٩١ از سوی کشورهای عربی اعمال شده بود مقید ماند و از سال ١٩٩۲ تجارت خود را با اسرائیل از سر گرفت.)
در سال ۲٠٠١ اداره مرکزی کوکاکولا میزبان و حامی اصلی اتاق بازرگانی آمریکایی – اسرائیلی شد.
آشکار شده که کوکاکولا برنامه ای آموزشی برای کارگرانش بر پایه برخورد صهیونیسم عرب ترتیب داده. محتویات این دوره توسط دولت اسرائیل و یک آژانس یهودی تهیه و تنظیم شده است.
در فوریه ۲٠٠۲، کوکاکولا در کاری گروهی با سازمان «دوستان اسرائیل» و National Hillel پشتیبانی از مقاله Linda Gradstein خبرنگار بدنام صهیونیسم را در دانشگاه Minnesotaبه عهده گرفت.
در جولای ۲٠٠۲، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه کوکاکولا جهت صرفه جویی میلیون دلاری بخاطر معافیت مالیاتی, اقدام به ساخت کارخانه ای جدید در زمین های اشغال شده فلسطین (قیریات قط) کرد.
در اکتبر ۲۰۰۵، کوکاکولا میزان سرمایه گذاری خود را در اسرائیل افزاریش داد و ۵١ درصد از سهام کارخانه شراب سازی Tavor را خرید.

آیا هنوز هم کوکا می نوشید؟شرکت : صنایع دلتا گلیل Delta Galil Industries


شرکتهای وابسته:
Boss
Calvin Klein
GAP

«دلتا گلیل» بزرگترین تولید کننده و فروشنده در صنعت نساجی اسرائیل است و یکی از بزرگترین آرمهای تجاری تولید لباس در دنیا را دارا می باشد.
Dov Lautman موسس، رئیس و بزرگترین سهام دار این شرکت از وابستگان نزدیک رئیس جمهور اسرائیل، اهود باراک می باشد.
سازمان دیدبان حقوق بشر، دلتا گلیل را به استثمار کارگران عرب متهم ساخت.
از آنجایی که هزینه تولید محصول به حداقل ممکن برسد، بسیاری از محصولات این شرکت در کشورهای ترکیه، اردن و مصر تولید می شود. بدین صورت که مواد اولیه به اردن می رود، در آنجا دوخته می شود و دوباره به اسرائیل بر می گرردد، و از آنجا با برچسب «Made in Israel» به سراسر جهان فرستاده می شود.شرکت: والت دیزنی

محصولات و شرکت های وابسته:
دیزنی لند (شهرک بازی) Disneyland
یورو دیزنی EuroDisney
تولیدات دیزنی

شرکت « والت دیزنی» در نمایشگاه هزاره واقع در Epcot Center در ایالت فلوریدا، بیت المقدس را بعنوان پایتخت اسرائیل معرفی کرد. و از آنجایی که بیت المقدس به طور نا مشروع غصب شده و بنابر مصوبه سازمان ملل (٢٤٢،٢٣٧ و ۴۰۵)، هرگز این شهر نمی تواند بعنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت شناخته شود. از ٨ میلیون دلار هزینه این نمایشگاه، اسرائیل مبلغ ٨/١میلیون دلار سرمایه گذاری کرد و با دیزنی در گسترش این نمایشگاه شریک شد. این بخشی از مبارزه فیزیکی اسرائیل برای یهودیزه کردن بیت المقدس و مبارزه روانی برای پذیرفته شدن این ادعا در دیدگاه جهانی می باشد.
یکی از شیوخ عرب در عملی مبتکرانه طرحی را برای تحریم دیزنی ارائه کرد که متاسفانه در آخرین لحظات توسط یکی از شاهزادگان سعودی منتفی شد. ولید بن تلال که یکی از بزرگترین سهامداران «یورودیزنی» می باشد عنوان کرد: «درصورتی که دیزنی را تحریم کنیم برد با اسرائیل خواهد بود. زیرا در منفی شدن وجهه ی ما در آمریکا تاثیر خواهد داشت.» و این درحالی است که به طور میانگین سالانه ٢٠٠ هزار عرب از «دیزنی» بازدید می کنند و میزان مبادلات این شرکت با خاور میانه بیشتر از ١٠٠میلیون دلار در سال است.شرکت : اینتل Intel

محصولات:
پردازنده های سلرون، پنتیوم، ایتانیوم و ...
Processors Celeron, Pentium, Itanium, etc
Motherboards, Chipsets, Adapters, Controllers,
محصولات شبکه، بی سیم و ابزار ساخت نرم افزار.

بی تردید اینتل یکی از بزرگترین حامیان اسرائیل می باشد. یکی از اولین مراکز توسعه این شرکت خارج از آمریکا در منطقه حیفا در سال ۱٩٧٤ بازگشایی شد. و از آن موقع سرمایه گذاری در این رژیم ادامه داشته است. در سال ۲۰۰۰، آنها بیش از ٤۰۰۰ اسرائیلی را استخدام کردند و تنها از صادرات کارخانه واقع در LachishQiryat Gat اسرائیل (بازگشایی فوریه ٩٩) تا سقف ۳میلیون دلار در روز و به طور تقریبی یک میلیار دلار در سال درآمد دارد.
الاودا (ائتلاف راست فلسطین) عنوان می کند Qiryat Gat زمینی که کارخانه اینتل بر آن نهاده شده است در واقع منطقه روستایی بوده به نام «عراق المنشیا» که توسط اسرائیل غصب شده است. «عراق المنشیا» روستایی بوده با ۲۰۰۰ سکنه که در ۳۰۰ خانه زندگی می کردند با ۲ مسجد و یک مدرسه. ساکنان اصلی این روستا با تهدید و ارعاب رانده شده و تمتم زمین روستا ویران می شود تا Qiryat Gat برای سکونت شهروندان جدید اسرائیلی آماده شود. امروز جمعیت باقیمانده از «عراق المنشیا» هنوز اجازه برگشتن به سرزمین خود را ندارند. اقدامات قانونی بر ضد اینتل مبنی بر ساختن کارخانه در سرزمین غارت شده صورت گرفته است.

کارخانه اینتل بر روی زمین های اشغالی فلوجه
شرکت: نوکیا Nokia

محصولات:
محصولات الکترونیکی، گوشی همراه، ثابت، تلویزیون و ...

شرکت «نوکیا» اقدام به سرمایه گذاری سنگینی در اسرائیل نموده است.
Lars Wolf مدیر کل نوکیا در مصاحبه ای با روزنامه اورشلیم پست Jerusalem Post (٤ مارس ٢٠٠١) اظهار داشت: «از آنجایی که در پروژه ی داخلی ما به نام «پروژه اسرائیل»، شبکه اسرائیل یکی از اهداف ماست و همچنین سازمان اقتصادی و مرکز تحقیقات نوکیا نیز حساب ویژه ای برروی اسرائیل باز کرده، ما اسرائیل را به عنوان چشم انداز و دورنمای تمام اهداف نوکیا می دانیم.»
« شرکاء اقتصادی نوکیا (شاخه ای از سازمان اقتصادی نوکیا)» در ماه دسامبر ٢٠٠٠ سرمایه ای ۵۰۰ میلیون دلاری را به شرکتهای اسرائیلی اختصاص داد. مرکز تحقیقات نوکیا به دنبال بازار اسرائیل به هر وسیله ممکن می باشد.

اللهم ‌ارزقنا توفیق‌الشهادة فی سبیلك تحت لواء ولیك

همراه شما در انجمن سیاسی anjoman.siasi@tebyan.org

و انجمن ورزش و تندرستی anjoman.varzesh@tebyan.org

يکشنبه 18/1/1387 - 17:4 - 0 تشکر 35918

حدادعادل: جهان اسلام كالاهای كشورهای اهانت كننده به اسلام را تحریم كنند
- غلامعلی حدادعادل رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هر کشور و دولتی که اجازه توهین به مقدسات اسلامی را بدهد جهان اسلام باید از خرید کالاهای آنها خودداری کنند. ، غلامعلی حدادعادل در نطق پیش از دستور اولین جلسه علنی در سال جدید ضمن تبریک سال نو به همه ایرانیان گفت: امیدوارم این سال پر برکت خوبی، خوشی و خوش دلی و موفقیت و سرافرازی برای مردم ایران باشد. وی افزود: آنچه که بر مبارکی این سال افزود اعیاد ولادت پیامبر گرامی و امام جعفرصادق (ع) در آغاز سال بود که واجب است این اعیاد را هم خدمت همگان تبریک عرض کنم. حدادعادل با بیان اینکه در آغاز سال مقام معظم رهبری سال 87 را سال نوآوری و شکوفایی اعلام کردند، ادامه داد: این نام گذاری از چند جهت تناسب دارد: یکی از جهت اینکه ملت انقلابی اصولا برای نوآوری و شکوفایی انقلاب کرده است. نوآوری و شکوفایی هدف ملت ایران از انقلاب بوده و جزو لوازم ذاتی این انقلاب است. وی خاطرنشان کرد: ملت برای شکفته شدن و تحول انقلاب کرده و این تحول در همه شئون باید همیشه جاری و ساری باشد، خصوصا ملتی که با گذشت 30 سال از پیروزی انقلاب همچنان به انقلاب خود وفادار بوده و پشتیبانی می کند و حتی بیش از روز اول قدر انقلاب را می داند. رئیس مجلس به تناسب دیگری از نام گذاری امسال اشاره کرد و گفت: تناسب دیگر اینکه نوآوری و شکوفایی پیام آشکار بهار هم می باشد. بهار جلوه نوآوری و شکوفایی است. مقام معظم رهبری انی خصوصیت طبیعت را از ملت خواستند که همان نوسازی و طراوت و نشاط طبیعت را در اداره کشور مخصوصا مسئولان نشان دهند. وی با تاکید بر اینکه ما در همه امور باید برای نوآوری فکر کنیم گفت: ما هم در مجلس باید ببینیم چه کارهایی می توانیم انجام دهیم که بهتر از کارهایی است که تاکنون انجام می دادیم و شکوفایی باید در همه عرصه ها خصوصا در نسل جوان که استعداد شکوفایی بیش از همه دارند، باشد. حدادعادل ادامه داد: مقام معظم رهبری در پیام خود ضمن تحکیم نوآوری و شکوفایی بر ضرورت پرهیز از شتاب زدگی و خردورزی و خردمندی هم تاکید کرده اند. این نشان می دهد که نوآوری که شتاب زده و به دور از خردمندی باشد مضر است و ویران کردن سنت های پسندیده بنام نوآوری شتاب زده قطعا آن چیزی نیست که مقام معظم رهبری از ما می خواهند. نوآوری همراه با خردمندی است که انشاالله ما بتوانیم در عمل به این توصیه رهبری در سال 87 و همینطور در آینده موفق باشیم. حدادعادل همچنین به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در 24 اسفند 86 اشاره کرد و گفت: خوشبختانه ملت ایران با حضور پرشور و باشکوه خود یک برگ زرین دیگری بر افتخارات خود افزودند و یکبار دیگر جلوه معنوی و اسلامی مردم سالاری را به نمایش گذاشتند و این به رغم بدخواهان و دشمنان ملت بود که حضور مردم را نمی خواستند و علیه آن تبلیغ می کردند و حتی در بعضی از رسانه های بیگانه با التماس و خواهش از مردم درخواست می کردند که مردم در انتخابات شرکت نکنند، اما ملت ما بر سر همان عهدی که با امام عزیز خودشان و شهیدان و رهبری بسته اند پایدار بودند و با حضور در حوزه های انتخابات باعث عزت و اقتدار جمهوری اسلامی شدند. وی گفت: بنده بعنوان یک نماینده از مجلس شورای اسلامی از جانب مجلس از همه ملت ایران و مردم بزرگوار تهران و همینطور از مسئولان انتخابات و همه کسانی که برای انتخابات زحمت کشیدند تشکر می کنم و انشاالله مرحله دوم انتخابات هم که در پیش است به خوبی برگزار شود و ما شاهد یک مجلس موفقی در مجلس هشتم باشیم که بتواند در خدمت ملت باشد. رئیس مجلس در ادامه سخنان خود انتخابات 24 اسفند 86 را خوب و کم حاشیه توصیف کرد و گفت: ما تجزیه و تحلیل نتایج این انتخابات را به آینده موکول می کنیم. رئیس مجلس در گوشه ای از سخنان خود اقدام خصمانه و نابخردانه یکی از نمایندگان مجلس هلند در ساخت فیلمی در اهانت به مقدسات اسلامی را محکوم کرد و گفت: از این رفتارهای نابخردانه تعجب می کنیم و باید ببینیم چه شده که در سال های اخیر حملات غرب به مقدسات مسلمانان به این شکل خشن آشکار شده است. وی افزود: این کشورها با تهیه کتاب، فیلم، کاریکاتور و استفاده از همه امکانات رسانه ای برای تخریب و تضعیف اعتقادات و اهانت به مسلمانان استفاده می کنند. حدادعادل این رفتار غیر منطقی را نتیجه بیداری کشورهای اسلامی و وحشت از موج بیداری اسلامی دانست و گفت: از روزی که مسلمانان با امواج بیداری خود خواسته اند از غرب زدگی برگردند و جامعه خود را اسلامی اداره کنند و بازارهای خود را به دست استعمارگران ندهند، با حالت عصبی زشتی به مسلمانان اهانت می کنند. وی بهترین واکنش جهان اسلام را تحریم کالاهای کشورهایی دانست که اجازه توهین به مقدسات اسلامی را می دهند. وی اظهار داشت: این بهترین تنبیه کسانی است که به حقوق مسلمانان تجاوز می کنند، غربی ها بنده پول هستند وقتی اقتصاد خود را در خطر ببینند از این راهی که در پیش گرفته اند بازخواهند گشت. وی همچنین از نیروی انتظامی، وزارت راه و ترابری، وزارت بهداشت و درمان خصوصا مسئولان فوریت های پزشکی و اورژانس و مسئولان میراث فرهنگی و گردشگری تشکر کرد.

اللهم ‌ارزقنا توفیق‌الشهادة فی سبیلك تحت لواء ولیك

همراه شما در انجمن سیاسی anjoman.siasi@tebyan.org

و انجمن ورزش و تندرستی anjoman.varzesh@tebyan.org

سه شنبه 20/1/1387 - 8:10 - 0 تشکر 36061

اگر بخواهیم اینطور قضایا را تحلیل كنیم می توانیم همه چیز را به همدیگر ربط بدهیم . حتی شنیده میشود اسراییل نفت ایران را از طریق واسطه هایی در بنادر اروپا خریداری می كند چون معتقد است كیفیت نفت خام ایران بالا است . پس ما هم  بعله ... اینكه درست نیست .مثلا نمیشود گفت چون همسایه خانه بغلی ما كه با او سلام علیك داریم دیروز با ماشین تصادف كرد پس ما هم مقصریم . در عالم تجارت و بازرگانی این بحث ها معنی ندارد .

  برگ سبز

دوشنبه 16/10/1387 - 20:12 - 0 تشکر 81502

اللهم انت السّلام و منک السّلام

و لک السّلام و الیک یعود السّلام

ای ماه خدا! در تقویم دل ما خاطره هیچ ماهی به سرخی تو نیست!

 سلام خدا بر تو و بر ستارگانی که بر گردت حلقه زده‎اند!

سلاااااااااام

*******

به دستور وزیر صنایع و معادن
فعالیت شركت‌های مظنون به صهیونیستی بودن تعلیق شد

علی اكبر محرابیان وزیر صنایع و معادن در اقدامی جهت همبستگی با ملت مظلوم فلسطین و در پاسخ به جنایت صهیونیست‌ها علیه مردم بی‌دفاع غزه، دستور تعلیق فعالیت‌های كلیه شركت‌هایی كه ممكن است صهیونیست‌ها بخشی از سهام آن را در خارج از كشور در اختیار داشته باشند، صادر كرد.
محرابیان طی دستوری از واحدهای ذیربط در این وزارتخانه خواست تا اطلاع ثانوی كلیه فعالیت‌های تولیدی و توزیعی این دسته از شركت‌ها كه در مظان تعلق سهام آنها به صهیونیست‌‌ها قرار دارند، به حالت تعلیق در آید.
محرابیان در این دستور تاكید كرد: لازم است كلیه فعالیت‌های تولیدی و توزیعی اینگونه شركت‌ها، تا اطلاع ثانوی تعلیق شود تا پس از دریافت نظرات قطعی، ‌مراجع مربوط در این‌باره تصمیم نهایی را اتخاذ كنند.

اللهم عجل لولیک الفرج

ماندگار باشید

یا حق

اللهم ‌ارزقنا توفیق‌الشهادة فی سبیلك تحت لواء ولیك

همراه شما در انجمن سیاسی anjoman.siasi@tebyan.org

و انجمن ورزش و تندرستی anjoman.varzesh@tebyan.org

چهارشنبه 25/10/1387 - 0:22 - 0 تشکر 82741

لیست کالاهای اسرائیلی

پ.ن : boycott israel
پ.ن : امروز غزه در خون و آتش است ؛ امروز غزه عاشوراست...
پ.ن : تصویر با اینترنت باز می شود...

یا علی مدد

چهارشنبه 25/10/1387 - 8:33 - 0 تشکر 82747

به نام خالق مخلوقات 

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)

محرم آمد و وقت عزا شد 

من به عنوان یه مسلمان ممنونم که این ها رو معرفی کردید

اگه ما مسلماننان اتحاد داشتیم 

الان ورشکست شده بود 

این رژیم بی ریشه 

نه ؟؟؟؟

 
شيخ رجبعلي خياط فرمود: 

اگر ما به قدر ترسيدن از يک عقرب از عِقاب خدا بترسيم،

همه کارهاي عالم اصلاح ميشود
 
 
 
اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
 
چهارشنبه 25/10/1387 - 10:41 - 0 تشکر 82759

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

اسامی شرکتهای حامی سازمان فراماسونری (صهیونیسم بین الملل)
فورد موتورز                
فیات                               امی EMI      
موییل                       لیلاند                              اسکوئیب
بریتیش پترولیوم         اگزوگروپ                          رولن
آی.بی.ام                  فوته هوفنونگ شوتله         آبوت
اونی لور                    سیبا گایگی                    
گروندیک
جنرال الکتریک            کلگیت-پالمولیو                 اطلس کوپکو
کرایسلر                    براون                               وارتا
آی‏تی‏تی                   کنتیننتال                         آگا AGA
رنو                           جان دیر                           هوور
فیلیپس بوش                               گلاسکوهولدینگ
باسف                      شنایدر                            شبکه‏های تلویزیونی:

هوخست                  کوکاکولا                           CBC-ABC-NBC         
دایملر بنز                  بندیکس                          شرکتهای فیلمسازی:         
فولکس واگن              مسی فرگوسن                اونیورسال
بایر                          اونی رویال                        پارامونت   
زیمنس                     سینگر                            یونایتد آرتیست
آی سی آی               ب.اف.گودریچ                    برادران وارنر
نستله                      هنکل                             مترو گلدین مایر
پ.اند گمبل                فایزر                               کلمبیا
گودیر                        الکترولوکس                     فاکس قرن بیستم
آ.ا.گ AEG                  ساندوز                           کاترپیلار

ک.اچ.دی                    مانسمان                   آی ام اریکسون
پی یو کولمان             اولیّوتی

منبع: کتاب مبانی فراماسونری؛نوشته هارون یحی- ترجمه جعفر سعیدی و وبلاگ حکمت

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 25/10/1387 - 15:58 - 0 تشکر 82847

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

پوسترهای تبلیغاتی درزمینه تحریم شرکتهای صهیونیستی

اینم لیست کامل کالاهای تحریم شده اسرائیلی

چون حجمش زیاد بود اینجا نزاشتم، روی جمله ها کلیک کنین باز میشه

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 25/10/1387 - 18:23 - 0 تشکر 82884

وقتی این نامها رو می خونم واقعا نمی دونم ...

این کالاها پر کیفیت ترین کالاهای جهان هستند متاسفانه گزیته های جایگزین در کشورهای اسلامی وجود ندارد و این فقط به خاطر ضعف اسلام در جهان است و کاش دین را همانطور که در خودش توضح داده به روز می کردیم و اکتون در جهان تلفن همراهی عرضه می کردیم که نامی اسلامی داشته باشد که اسلام را تبلیغ کند و جهانیان را ترغیب به استفاده کند .

امیدوارم مبلغان دین دیدشان را تغییر دهند ، نوکیا که من اسمش را در اینجا می بینم پر کیفیت ترین گوشی همراه است و به هیچ وجه من این تلفن را نمی توانم کنار بگذارم ...

امیدوارم منظورم را درست متوجه شده باشید .

در پناه حق

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.