انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 254)
پنج شنبه 28/11/1389 - 15:31 -0 تشکر 285398
روایت سایت حامی دولت از مظلومیت احمدی نژاد

محرمانه نیوز نوشت: دولت اصولگرا و مکتبی محمود احمدی نژاد را به حق مظلوم ترین دولت بعد از انقلاب معرفی کرده اند و بدون شک وقتی کلمه مظلوم به کار می رود یعنی حقی از مظلوم سلب شده است و ظالمی وجود داشته است که در مورد دولت اسلامی نهم و دهم باید گفت حقی که از این دولت سلب شد همانا احترام به این دولت به عنوان منتخب مردم بود و ظالمی که در این میان وجود داشت همان گروهها و احزاب سیاسی بودند که هیچگاه قبول نمی کردند یک نفر خارج از حلقه آنها بتواند معادلاتشان را بر هم بزند و اعتماد مردم را جلب کند .

این گروهها و احزاب سیاسی از همان ابتدای روی کار آمدن دولت نهم با رسانه های متعدد در اختیارشان به تخریب ناشیانه دولت دست زدند این فضای تخریب از از قبل از تشکیل رسمی دولت نهم یعنی از بهار 84 و زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری نهم شروع شد که مخصوصا پس از راه یافتن دکتر احمدی نژاد به دور دوم و رقابت با آقای هاشمی رفسنجانی به اوج خود رسید که بی شرمانه ترین ادعاها علیه ایشان مطرح شد از ادعای دروغ و ساختگی زنانه مردانه کردن پیاده روها و اجباری کردن نقاب برای زنان گرفته تا انتقاد بر چهره و قیافه دکتر احمدی نژاد! جایی که حسین مرعشی برادر زن آقای هاشمی رفسنجانی در مناظره ای که با دکتر خوش چهره داشت اعلام کرد که قیافه دکتر احمدی نژاد به ریاست جمهوری نمی خورد که این حرف بی پایه ایشان بخوبی ملاک های این احزاب و گروههای سیاسی را برای فرد ریاست جمهور مشخص کرد و نشان داد که از نظر آنها داشتن تخصص ؛انقلابی بودن؛ساده زیست بود و عملگرا بودن و صفاتی از این دست اصلا لازم نیست بلکه ملاک چیزهای دیگری است و البته دکتر احمدی نژاد چه خوب جواب آنها را داد که گفت قیافه من به ریاست جمهوری نمی خورد ولی به نوکری مردم که می خورد . شاید بهترین تعبیر برای آن دوران پر از تخریب توصیفات خود دکتر احمدی نژاد بود که اعلام کرد به منطقه ممنوعه قدرت پای گذاشته ام و از زمین و آسمان آتش می بارد .شخص آقای احمدی نژاد در آن دوران فاقد هیچ گونه امکانات رسانه ای برای پاسخگویی به این دروغ ها بود و تنها منبع اتکای ایشان خود مردم بودند که بخوبی جواب تخریب ها را دادند و با حضور با شکوه خود حماسه 3 تیر را آفریدند.

پنج شنبه 28/11/1389 - 15:31 - 0 تشکر 285399

بعد از روی کار آمدن دولت اسلامی و زمانی که در ابتدای کار سنگین اجرایی بیش از هر زمان دیگری به فضای آرامش در کشور وجود داشت باز هم تخریب دولت در دستور کار دیکته شده احزاب سیاسی و رسانه های آنها قرار گرفت و این بار بهانه آنها موضوع انتخاب کابینه بود انگار نه انگار که انتخاب وزیر از اختیارات رئیس جمهور است و ایشان است که باید پاسخگوی مردم باشد و بر همین اساس حق دارد با توجه به برنامه های مورد نظر خود و نیز آگاهی که از توانایی های افراد مورد نظر دارد دست به انتخاب آنها بزند اما بر سر این حق و اختیار رئیس جمهوری انواع سنگ اندازی ها را انجام دادند و مجلس هفتم در حالیکه خود را اصولگرا می دانست به 4 وزیر پیشنهادی دکتر احمدی نژاد یعنی (اشعری،علی‌احمدی، سید مهدی هاشمی وعلی سعیدلو) رای اعتماد نداد .

دولت نهم در 4 سال فعالیت خود خدمات ارزنده ای را به نظام اسلامی و مردم ایران ارائه داد که بارها و بارها مورد تشویق مقام معظم رهبری قرار گرفت که شاه بیت این موفقیت ها سفرهای استانی متعدد هیئت دولت؛ سهمیه بندی بنزین و فراهم کردن ساختارها و زمینه های طرح بزرگ هدفمند کردن یارانه ها بود دولت نهم در 4 سال فعالیت خود در حوزه صنعتی جهشی چشمگیر را بوجود آورد در حوزه عمرانی ؛فعالیت عمرانی این دولت چندین برابر دولت های گذشته بود در زمینه ورزش هم افزایش چند برابری سرانه فعالیت های ورزشی را موجب شد و در زمینه های بهداشتی نیز بر طبق آمار مراکز جهانی بهداشت تمامی شاخص های بهداشتی ؛جمهوری اسلامی حرکتی روبه جلو داشت اما در این میان باز هم انواع و اقسام سنگ اندازی های متعدد توسط جریانات سیاسی صورت گرفت و کار به جایی کشید در یک مورد مشخص؛روزنامه مردمسالاری متعلق به مصطفی کواکبیان و حزب مردم سالاری و همچنین روزنامه کارگزاران که تریبون این حزب بود از مصاحبه منتشر نشده دکتر احمدی نژاد انتقاد کردند و اعلام کردند که در مصاحبه دیشب (که البته لغو شده بود) احمدی نژاد در مورد مشکلات اساسی کشور صحبت نکرده است!! که این دروغ و گاف بزرگ حتی واکنش شخص ریاست جمهور را در پی داشت که از منتقدین خود دعوت به نقد درست کرد و نه دروغ و تخریب.

در زمان انتخابات ریاست جمهوری دهم هم این رویه ادامه داشت و جریانات سیاسی پشت سر بعضی کاندیداها بجای اینکه به نقد عملکرد دولت در زمینه های مختلف بپردازند بطور کاملا هماهنگ با کلیشه گویی و دروغی تحت عنوان کشور در خطر است فقط به تخریب رئیس جمهوری مبادرت ورزیدند که نقطه اوج این تخریب ها برنامه ای بود که تحت عنوان 90 سیاسی ساخته شد و با خرجی میلیاردی و در تیراژی میلیونی در کشور پخش شد که در این سی دی اوج سیاه نمایی و عقده گشایی ها علیه دولت دیده می شود که البته با جواب محکم مردم هم مواجه شدند و رای بی سابقه 25 میلیونی بخوبی پایگاه آرای گسترده تفکر اصولگرای حاکم بر دولت را نشان داد.

پنج شنبه 28/11/1389 - 15:32 - 0 تشکر 285400

بعد از روی کار آمدن دولت دهم و شروع کار به کار آن باز هم تخریبات ادامه یافت و حتی شدت یافت با این تفاوت که این بار رنگ اصولگرایانه تر بخود گرفت و عده ای که اصولگرایی و شعارهای آن را محدود به خود می دانند همه روزه در حال ایجاد مانع در راه خدمت رسانی دولت دهم هستند که تلاش های وسیع صورت گرفته برای خطر آفرین دانستن اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها و تلاش براری طولانی کردن انجام این طرح تورم زا در مجلس گوشه هایی از این اقدامات هستند . بحث سیاسی و غیر علمی سلب اختیار انتخاب رئیس بانک مرکزی به عنوان بازوی پولی دولت از رئیس جمهور و استیضاح غیر قانونی وزیر راه و ترابری هم آخرین موردات این رویه ناجوانمردانه علیه دولت دهم است .
در دولت قبل که به ادعای رئیس آن هر 9 روز با یک بحران مواجه می شد به دو علت کاملا این بحران ها به نفع دولت بود که دلیل اول اتاق فکر پشت سر آقای خاتمی بود که بارها و بارها با ایجاد بحران های خطرناک دولت را مظلوم نشان می دادند و و سعی کردند اینجوری به اذهان القا کنند که دستهایی مانع از خدمت رسانی دولت می شود که بحران های 18 تیر ؛ لایحه مطبوعات ؛لایحه افزایش اختیارات رئیس جمهری نمونه هایی از این بحرانات خودساخته هستند که نقش کسانی چون سعید حجاریان؛حسین بشیریه؛علوی تبارو.. کاملا مشهود و مشخص است و دلیل دوم هم تیم رسانه ای فوق العاده قوی بود که پشت سر دولت قرار داشت و با مطرح شدن هر گونه انتقاد شخص منتقد را به نفهمیدن پیام دوم خرداد متهم می کردند و در رسانه های زنجیره ای خود به ترور شخصیت شخص منتقد می پرداختند .

دولت اصولگرای دهم نشان داده است که همواره با آغوش باز از نقد استقبال کرده است و البته بارها و بارها هم هتاکی ها و تخریب ها را به جان خریده است برای مثال هیچ کس ا ز یاد نخواهد برد که در اوایل دولت نهم در دانشگاه امیر کبیر عده محدودی از دانشجونماها چه برخوردی با شخص ریاست جمهوری داشتند و در جلوی چشم ایشان و در حالی که دکتر احمدی نژاد مشغول جواب دادن به سوالات آنها بود عکس ایشان را آتش زدند اما دکتر احمدی نژاد با سعه صدر اعلام کرد دشمنی با احمدی نژاد برای این است که احمدی نژاد برخاسته از دانشگاه است و مردمی می ماند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی