ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 421)
چهارشنبه 27/11/1389 - 19:48 -0 تشکر 285050
مکافی چگونه پاسخ گو است؟

همین الان با خبر شدم که شرکت مکافی در برخی نرم افزارهاش درب پشتی (Back door) وجود دارد. معلوم نیست که این شرکت در ادامه ی گاف های اخیرش اعم از حذف فایل سیستمی که بسیاری از کاربران را با بالا نیامدن ویندوزشان مواجه کرد چه پاسخی برای این موضوع خواهد داشت. درب پشتی یکی از باگ های هر سیستمی می باشد که به راحتی توسط هکرها برای نفوذ استفاده می گردد حالا فرض کنید این باگ در نرم افزار امنیتی موجود باشد. فکر می کنم در کورس رقابت با سیمانتک عقب بود ، عقب تر افتاد.

   

 
When the power of love replace with the love of power , world will be in peace.

   هر روز صبح در آفریقا آهویی از خواب بیدار می شود که می داند باید از شیر تندتر بدود تا خورده نشود و شیری که می داند باید از آهو تندتر بدود تا گرسنه نماند.مهم نیست شیر باشی یا آهو ، مهم این است که با طلوع آفتاب با تمام توان شروع به دویدن کنی.

چهارشنبه 27/11/1389 - 20:43 - 0 تشکر 285065

مکافی از قدیم خبرهایی از نفوذگرا بودنش شنیده میشد
و من هم بخاطر این همیشه از سیمانتک حمایت کردم

کلا زیاد از مکافی خوشم نمیاد

تا رفتم اومد ...

 َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی