انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 397)
سه شنبه 26/11/1389 - 8:13 -0 تشکر 284096
نمایش اوج اعتماد به نفس از فوزیه تا شهیاد!!

گناه امروز سران جریان فتنه به جهت بازی با آبروی تمام ملتهای مسلمان منطقه و تلاش برای تلخ کردن کام آنان سنگین تر از فتنه سال گذشته است و ابعاد پرونده آنان بین المللی نیز شده است.
به گزارش جهان 25 بهمن در حالی سپری شد که بر اساس مشاهدات خبرنگاران و مردم ساکن یا رهگذر در خیابانهای انقلاب و آزادی، تعداد شرکت کنندگان در به اصطلاح تظاهرات جریان نفاق از تعداد دعوت کنندگان به آن، یعنی مقامات و رسانه های آمریکایی و صهیونیستی بیشتر نبود؛ در نتیجه می توان گفت که اعلام مسیر چند ده کیلومتری برای این آبروریزی علاوه بر علامت نوکری چشم و گوش بسته سران فتنه، نشانه توهم مهندسی شده و بی سوادی فزاینده آنان بود.
پس از شکست خط تلاش آمریکایی - صهیونیستی برای حفظ حسنی مبارک در قدرت، مقامات غربی و اسرائیلی که سعی می کردند هرگونه ارتباط قیام ملتهای عرب به انقلاب اسلامی 32 سال قبل ایران را نفی کنند، با برنامه ریزی حرکت مذبوحانه 25 بهمن عملا نشان دادند که می خواهند انتقام سیلی انقلاب مصر را از مردم ایران بگیرند؛ خصوصا اینکه با دست قدرت الهی سقوط مبارک دیکتاتور مصر، دقیقا در یوم الله 22 بهمن رقم خورد تا نشانه ای بر عمق این ارتباط باشد.
نکته مهم دیگر اینکه تنها وجه تشابه 25 بهمن 89 با 25 خرداد 88 این است که در هر دو اتفاق تلاش شد تا ذائقه شیرین مردم پس از خلق یک حماسه تلخ شود. آن روز لکه دار کردن حضور 40 میلیونی مردم ایران در انتخابات و امروز تحت الشعاع قرار دادن حماسه بی نظیر 22 بهمن 89 جهان اسلام در ایران و مصر مدنظر جریان نفاق بود که با هشیاری و عدم استقبال مردم، ناکامی جدیدی در سیاهه مزدوران داخلی نظام سلطه ثبت گردید.
با این حساب پرواضح است که گناه امروز سران جریان فتنه به جهت بازی با آبروی تمام ملتهای مسلمان منطقه و تلاش برای تلخ کردن کام آنان سنگین تر از فتنه سال گذشته است و ابعاد پرونده آنان بین المللی نیز شده است.
گفتنی است فوزیه خواهر ملک فاروق پادشاه سابق مصر بود که نامش را پس از ازدواج با محمدرضا پهلوی و به جهت ارتباط عمیق دو رژیم مستبد منطقه روی یکی از میادین تهران گذاشته بودند.  ضمن اینکه در جریان فتنه 88 نیز رژیم نامبارک مصر و بازماندگان خاندان منحوس پهلوی در کنار هم جزء حامیان پر و پا قرص فتنه بودند.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

سه شنبه 26/11/1389 - 15:30 - 0 تشکر 284343

خیلی زود از شعار نه غزه نه لبنان (که خط مقدم مبارزه با اسرائیل هستند) به شعار حمایت از انقلاب مردم مصر (که غربی ها و به خصوص امریکا سعی در این دارن که اون رو انقلاب اقتصادی و ضد دیکتاتوری نشون بدن) رسیدن.
واقعا یا باید گفت
منفاقینی فراموشکاری هستند
یا خودباخته هایی بی هویت

مرگا به من که با پر طاووس عالمي

يک موي گربه ي وطنم را عوض کنم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی