دانش و فن آوری (بازدید: 435)
سه شنبه 12/11/1389 - 19:35 -0 تشکر 278821
دو هولوگرام کارمند فرودگاه شدند!


بخش خدمات رسانی به مسافران در فرودگاه منچستر انگلیس از هولوگرامهای دو کارمند خود را برای یادآوری مقررات مربوط به حمل مایعات به داخل هواپیما استفاده می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، "به فرودگاه منچستر خوش آمدید، یادآور می شویم که امکان بردن مایعات به داخل هواپیما وجود ندارد... ."

اینها جملاتی است که از این پس دو هولوگرام و یا چهره مجازی برای یادآوری مقررات مربوط به حمل مایعات به داخل هواپیما می گویند.

این هولوگرامها مربوط به دو کارمند این فرودگاه به نامهای "جان والش" و "جولی کاپر" هستند. درحقیقت علاوه بر مسئولت عادی که این دو کارمند انجام می دهند کالبدهای مجازی آنها نیز به ارائه خدمات به مشتریان می پردازند.

براساس گزارش تلگراف، هولوگرام این دو کارمند در ترمینال 1 فرودگاه منچستر در بخش امنیتی فرودگاه به مسافران توضیح می دهند که مایعات را به داخل هواپیما حمل نکنند و هنگام ورود به هواپیما کارت پرواز خود را آماده داشته باشند.

جولی آرمسترانگ، مدیر بخش خدمات رسانی این فرودگاه در این خصوص گفت: "ما همیشه به دنبال راههایی برای استفاده تجربیات جدیدی برای ارائه خدمات به مشتریان فرودگاه خود هستیم. در حقیقت پس از 4 سال که از اجرایی شدن قانون عدم امکان حمل مایعات به داخل هواپیما می گذرد هنوز بسیاری از مسافران این مسئله را فراموش می کنند. به هر حال ما نمی خواهیم که مایعات آنها را در زمان عبور از گیت های امنیتی بگیریم بنابراین تصمیم گرفتیم برای تقویت مقررات مربوط به مایعات از روشهای جدیدی استفاده کنیم."

وی افزود: "شاید استفاده از این هولوگرامها به ما کمک کند. جان و جولی دو تن از محبوب ترین کارمندان بخش خدمات به مشتریان هستند بنابراین امیدوارم که چهره مجازی آنها بتواند به ما در حل مشکل حمل مایعات کمک کنند."
 

 

 
 

 ما مي توانيم ....

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی