انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 733)
جمعه 12/11/1386 - 17:31 -0 تشکر 27827
یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا

بسمه تعالی 

   Lیا ایها المسلمون اتحدوا  اتحدواK

 بیانیه پایگاههای مقاومت بسیج( فجر و شهدای کوشک)در محکوم کردن جنایات اسرائیل غاصب

یکبار دیگر دست خون آشام رژیم منحوس و جعلی صهیونیستی از زیر لباس تروریسم دولتی و از آستین جنایت علیه بشریت بیرون آمد و نشان دادند که هنوز هم دشمنی و خصومت دیرینه خود را با جامعه بشری خصوصاً جهان اسلام فراموش نکرده اند. سرآغاز این حرکت وقیحانه با سفر رئیس جمهور آمریکا به خاورمیانه و نشان دادن چراغ سبز جهت حمله به نوار غزه برای سرکوب مقاومت آغاز شد. به طوریکه اسرائیل جنایت کار با محاصره نوار غزه اوضاع منطقه را چنان در حالت بحرانی قرار داد که بسیاری از آن به عنوان بزرگترین زندان روباز جهان نام برده، و در طول تاریخ بشریت آن را بی سابقه دانستند. وبا یورشی وحشیانه به جان مردم بی دفاع و مظلوم فلسطینی افتادند.

 هان! ای سران عرب! مگر فراموش کرده اید که پیامبر(ص) فرمود: هرکس از برادر مسلمان خود حمایت نکند مسلمان نیست؟ آیا وقت آن نرسیده، تساهل و تسامح با این رژیم و حامیان آن را کنار بگذارید؟ اگر قرار بود از دل مذاكرات، چیزی بیرون بیاید تاكنون باید شاهد بازگشت فلسطینیان به دیارشان می بودیم. و ای امّت اسلامی بدانید تا وقتی که سیاست، اقتصاد و اقتدارمان وابسته به بیگانگان باشد، مردم فلسطین چگونه می توانند انتظار داشته باشند که علیه رژیم صهیونیستی اعتراض نمایید و بار دیگر آن ها را به سرزمین شان که همان قدس شریف  (قبله اول مسلمین)است بازگردانید؟ اینک وقت آن رسیده که این جمله گهربار امام راحل مان را تحقق بخشیم که فرمودند اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود و این عمل سر انجام نخواهد داشت مگر با اتحاد و انسجام کشورهای اسلامی.  

بدینوسیله ما جمعی از بسیجیان این حرکت وقیحانه و مذبوحانه رژیم اشغالگر قدس و همچنین سکوت مجامع بین المللی و سران عرب را شدیداً محکوم می نماییم و خواستار محاکمه سردمداران رژیم صهیونیستی و دیگر حامیان این رژیم در دادگاه های صالحه بین المللی می باشیم.

                                                                        والسلام  علیکم و رحمه ا... و برکاه

 

امور سیاسی پایگاههای مقاومت بسیج (فجر و شهدای کوشک) بهمن ماه 1386سبزوار

چهارشنبه 17/11/1386 - 18:37 - 0 تشکر 28776

انتظار پاسخ نیست امّا جهت مطالعه هرچه بیشتر به دوستانتان توصیه نمایید.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.