انجمن ها > انجمن امور تربیتی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
امور تربیتی (بازدید: 610)
شنبه 9/11/1389 - 18:34 -0 تشکر 278068
مسئو لیت در خانواده

با نوان محترم ! مسئو لید همه ، مسئو لید همه شما ، مسئول تربیت اولاد هستید . شما مسئو لید که در دامن های خود تان اولاد متقی بار بیاورید ، تربیت کنید به جامعه تحویل بدهید . همه مسئول هستیم که اولاد را تربیت کنیم ، لکن در دامن شما بهتر تربیت میشوند . دامن مادر بهترین مکتبی ست از برای اولاد ، مسئو لیت دارید نسبت به فرزندان خود ، مسئو لیت دارید نسبت به کشور خود تان و شما میتوانید بچه هایی تربیت کنید که یک کشور را آباد کنند . شما میتوانید بچه هایی را تربیت کنید که حفاظت از انبیا را بکنند ، حفاظت از آ مال انبیا بکنند ، شما هم خود حافظ باید باشید و هم نگهبان درست کنید ، نگهبان او لاد شما هستند ، آ نها را تربیت کنید ، خانه های شما باید خانه ی تربیت اولاد باشد . ( صحیفه ی امام ، ج7 ، ص 504 ) زن انسان است ، آن هم یک انسان بزرگ . زن مربی جامعه است ، از دامن زن انسان ها پیدا میشوند .زن با تربیت صحیح خویش ، انسان درست میکند ، و با تربیت صحیح کشور را آباد میکند ... زن مبدا همه سعادت ها باید باشد . ( صحیفه ی امام ، ج 7 ، ص 339 ) امام راحل ( ره ) بر این باورند که نقش زن در اجتماع حساس تر از نقش مرد است . چرا که زنان تربیت قشر مهم و فعال جامعه را به عهده دارند ، علاوه بر آنکه خود آنان بخش مهم و فعالی از جامعه را در همه عرصه ها تشکیل میدهند . نقش زن در امر تربیت به بیان حضرت امام مانند نقش قرآن کریم سازنده است .( خا نواده و امام خمینی ، حسنعلی میرزا بیگی )    

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی