انجمن ها > انجمن مهدویت > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
مهدویت (بازدید: 1226)
جمعه 8/11/1389 - 23:13 -0 تشکر 277896
منار رمی جمرات در مشهد مقدس !!!

با سلام خدمت دوستان عزیز

متن زیر، پیشنهادی است كه توسط استاد رائفی پور(محقق عرصه مهدویت، صهیونیسم و فراماسونری) ارائه شده،،

توصیه می كنم شما هم اونو بخونید:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

منار رمی جمرات در مشهد مقدس !!!

 

فَلَمْ تَقْتُلُوهُمْ وَ لكِنَّ اللَّهَ قَتَلَهُمْ وَ ما رَمَیْتَ إِذْ رَمَیْتَ وَ لكِنَّ اللَّهَ رَمى‏ وَ لِیُبْلِیَ الْمُؤْمِنینَ مِنْهُ بَلاءً حَسَناً إِنَّ اللَّهَ سَمیعٌ عَلی (1)

ترجمه: شما نبودید كه آنها را كشتید بلكه (اراده) خدا آنها را كشت و تو (سنگ یا شن )نیانداختى آن دم كه انداختى بلكه خدا انداخت  تا مؤمنان را از جانب خویش با آزمایشی نیکو بیازماید كه خدا شنوا و دانا است.

هیچ پیامبری نتوانست پرستش بعل را متوقف سازد جز پیامبر اسلام که درود خدا بر او واهل بیت گرامیش باد.

آبلیسک

آنچنان که از متن تورات بر می آیدهیچکدام از پیامبران بنی اسرائیل نتوانستند پرستش بعل را براندازند و حتی در کمال بی شرمی در تورات تحریف شده بیان شده است که خود حضرت سلیمان در اواخر عمرش به منظور جلب نظر همسران بت پرستش به ساخت بتهایی من جمله بعل پرداخت!!!

  "و سلیمان پادشاه سوای دختر فرعون زنان غریب بسیاری را از موآبیان و عمونیان و ادومیان و صیدونیان و حتیان دوست می‏داشت. از امتهائی كه خداوند در باره ایشان بنی اسرائیل را فرموده بود كه شما به (به ازدواج) ایشان در نیائید و ایشان به (به ازدواج) شما در نیایند مبادا دل شما را به پیروی خدایان خود مایل گردانند و سلیمان با اینها به محبت ملصق شد  و او را هفتصد زن و سیصد متعه بود و زنانش دل او را برگردانیدند  و در وقت پیری سلیمان واقع شد كه زنانش دل او را به پیروی خدایان غریب مایل ساختند و دل او مثل دل پدرش داوود با یهوه خدایش كامل نبود پس سلیمان در عقب عشتورت خدای صیدونیان و در عقب ملكوم رجس عمونیان رفت و سلیمان در نظر خداوند شرارت ورزیده مثل پدر خود  داود خداوند را پیروی كامل ننمود آنگاه سلیمان در كوهی كه روبروی اورشلیم است مكانی بلند به جهت كموش كه رجس موآبیان است و به جهت مولك رجس بنی عمون بنا كرد و همچنین به جهت همه زنان غریب خود كه برای خدایان خویش بخور می‏سوزانیدند و قربانی‏ها می‏گذرانیدند عمل نمود  پس خشم خداوند بر سلیمان افروخته شد از آن جهت كه دلش از یهوه خدای اسرائیل منحرف گشت كه دو مرتبه بر او ظاهر شده او را در همین باب امر فرموده بود كه پیروی خدایان غیر را ننماید اما آنچه خداوند به او امر فرموده بود به جا نیاورد پس خداوند به سلیمان گفت چون كه این عمل را نمودی و عهد و فرایض مرا كه به تو امر فرمودم نگاه نداشتی البته سلطنت را از تو پاره كرده آن را به بنده‏ات خواهم داد لیكن در ایام تو این را به خاطر پدرت داوود نخواهم كرد اما از دست پسرت آن را پاره خواهم كرد.(2)

در جایی  دیگر حضرت الیاس می فرماید:

 "پس الان بفرست و تمام اسرائیل را نزد من بر كوه كرمل جمع كن و انبیای بعل را نیز چهار صد و پنجاه نفر و انبیای اشیریم را چهار صد نفر كه بر سفره ایزابل می‏خورند پس اخآب نزد جمیع بنی اسرائیل فرستاده انبیا را بر كوه كرمل جمع كرد و ایلیا (الیاس) به تمامی قوم نزدیك آمده گفت تا به كی در میان دو فرقه می‏لنگید اگر یهوه خدا است او را پیروی نمائید و اگر بعل است وی را پیروی نمایید اما قوم در جواب او هیچ نگفتند پس ایلیا به قوم گفت من تنها نبی یهوه باقی مانده‏ام و انبیای بعل چهار صد و پنجاه نفرند"(3)

نکته عجیب این است که حضرت الیاس (ع) تنها پیامبر الهی بنی اسرائیل درآن زمان است و عجیب اینکه تنها  بت بعل  برای خودش چهارصدو پنجاه پیامبر دارد!

البته این نکته در قرآن نیز تایید شده است:

أَ تَدْعُونَ بَعْلاً وَ تَذَرُونَ أَحْسَنَ الْخالِقینَ (4)

ترجمه : آیا بت" بعل" را مى‏خوانید و بهترین خالقان را وامى‏گذارید؟

در قرن 17 و 18 میلادی با اینکه در عهد بیزانس بت بعل در میان مسیحیان نماد پرستش شیطان بود و آبلیسک های (بت بعل) شکسته نماد سرنگونی امپراطوری بیزانس گشت اما اندکی بعد در اثر نفوذ جریان ایلو میناتی در کلیسا رقابتی عجیب بین پاپهای وقت بر سر آوردن و نصب آبلیسک(بت بعل و نماد شیطان) از مصر به واتیکان صورت می گیرد!(براستی چه چیز با عث می شود مروجان دین – پاپهای مسیحی - به مبلغین شیطان بدل گردند)

اولین ناجی ابلیسكها،كاردینال مانتوتو (Cardinal Montalto) و پاپ سیكستوس پنجم(sixtus 5) بودند  كه تصمیم به انتقال ابلیسكی 331 تنی گرفتند ، این آبلیسک ،قبلا در سال 37 میلادی به روم آورده شده بود.

پاپ سیكستوس پنجم این ابلیسك را كه قبلا شكسته شده بود تعمیر وسپس دستور داد آن را در واتیكان، مركز مسیحیان كاتولیك جهان ،درمقابل  كلیسای سنت پیر(saint peter) نصب كنند!!!

وظیفه نصب و تزیین ابلیسك بانشان رسمی پاپ  یعنی كوه وستاره بر عهده دومِنیکو فونتانا( Domenico Fontana)  معمار ومجسمه ساز معروف ایتالیایی قرار گرفت.

 

آبلیسک دومنیکو فونتانو

(نقشه های مربوط به آبلیسک پاپ سیكستوس پنجم  که توسط فونتانو طراحی شد)

پاپ سیكتوس پنجم در سه سال متوالی بعد سه ابلیسك دیگر را نیز تعمیر و در میدان های روم قرار داد ،پس از او پاپ پیوس ششم (Pope Pius VI) نیز سه ابلیسك را در سالهای 1748،1786 و1789 در میدان های روم نصب كرد. دركلیسای تِرِنیت دِآی مانتی (Trinità dei Monti )او نشان رسمی خود یعنی زنبق وستاره را بر بالای  ابلیسك قرار داد.

از پاپ های دیگر می توان پاپ اینوسِنتیوس دهم (Pope Innocentius X) ، پاپ آلِكسَندِر هفتم  (pope Alexander VII) ، پاپ كِلِمِنس یازدهم (Pope ClemensXI) وپاپ پایوس هفتم(Pope Pius VII) را نام برد كه به ترتیب در سالهای 1649 ،1667 ،1711 و1822 ابلیسك هایی به ابلیسك های روم افزوده اند.ازبین معماران و مجسمه سازانی كه وظیفه نصب و تزیین ابلیسك را بر عهده داشته اند می توان به مجسمه ساز معروف بِرنینی ( Gian Lorenzo Bernini)اشاره نمود كه در سال1649 برای پاپ پاپ اینوسِنتیوس دهم  تندیس پرنده ای را بر روی ابلیسكی قرار داد.او چند سال بعد در سال   1667 برای پاپ آلِكسَندِر هفتم نیز ابلیسك كوچكی را بر بالای مجسمه یك فیل نصب نمود .(5)

آبلیسک

بدین ترتیب همانگونه که مستحضر هستید آبلیسک به نمادی برای جولان دادن ابلیس در میان ادیان ابراهیمی بدل گشت ، اما تنها جایی که در دنیا به ابلیسک توهین می گشت ،آبلیسک مربوط به منار رمی جمرات بود و اسلام از این حیث در امان ماند تا اینکه در چند سال اخیر جریان نفوذی و صهیونیستی وهابیت تصمیم به حذف آن گرفتند تا دیگر کسی به شیطان توهینی نکند، و در عوض آن اقدام به ساخت دیواری نمودند و  بدین ترتیب سعی به تقدس بخشیدن به آبلیسک در اسلام نیز نفوذ نمود.

آبلیسک منار رمی جمرات

(تخریب بت بعل از سوی صهیونیستها قدری عجیب به نظر می رسد کما اینکه در این تصویر هوایی مشخص می شود که وهابیون ابلیسک رمی جمذات را تخریب نکرده اند بلکه برای آن توسط دیواری محافظ و گارد ساخته اند)

و اکنون تنها نقطه باقی مانده که شیطان هنوز قدرت جولان دادن نیافته است ، تشیع است .

لذا این حقیر سرو پا تقصیر پیشنهاد می نمایم از آنجا که بیشترین آمار  تجمع بشری در جهان از آن شیعیان است (اربعین امسال 15 میلیون نفر در کربلا حضور یافتند) و در ایران عزیز حرم مطهر علی ابن موسی الرضا(ع) با جمعیتی بالغ بر (ده تا دوازده ملیون نفر در بیست و هشتم صفر هرسال ) رکورد دار این تجمع  پاک بشری است . و از آنجا که  زیارت بارگاه مطهر امام رضا (ع) در روایات حج فقرا نامیده شده است ، پیشنهاد می نمایم  همچون دیگر موارد ایران عزیز طلایه داری مبارزه با شیطان را بدست گیرد و در حرکتی نمادین در یکی از صحن های مطهر حرم رضوی آبلیسکی شبیه به منار رمی جمرات ساخته شود و ترتیبی اتخاذ شود تا مردم  همچون زیارت خانه خدا به سوی این پیکر منحوس نا مانوس سنگ پرتاب کنند تا توانسته باشیم دو پیغام را به دو سو برسانیم.

نخست به خداوند متعال که ما ایرانیان کماکان برسر عهد خود مبنی بر یاری حجت آخرین او هستیم و ایشان را تا به درک واصل نمودن شیطان و برپایی حکومت عدل الهی  تا آخرین قطره خون یاری خواهیم نمود.

و پیغامی دیگر به سران شیطان پرست و مستکبران جهانی که بدانند عرصه مبارزه با آن ملعون رانده شده خالی نگشته بلکه وارد مرحله ای جدید گشته که سراسر آگاهی و تعقل است واین همانی است که ابلیس از آن بیمناک است (قدرت اندیشه و عقلانیت دینی)

لذا از تمامی عزیزان درخواست مینمایم در صورت تمایل این پیشنهاد را رسانه ای کنند و تولیت آستان مطهر حضرت رضا (ع) را وادار به انجام این عمل نمایند ، نباید بگذاریم جهان از عرصه مبارزه با شیطان تهی شود.و قطعا عزیزان آگاهند که نمادگرایی چقدر برای این جریان شیطانی اهمیت دارد لذا می بایست از این زاویه نیز با آنها وارد نبرد شویم.

در این مسیر قطعا یاران داخلی جریان سلطه با این مسئله مبارزه خواهند نمود و با بهانه هایی با این تصمیم مخالفت خواهند نمود، نمی دانم شاید بگویند مارا متهم به این خواهند کرد که در مقابل کعبه در ایران کعبه ای دیگر بنا کرده ایم و...

اما تمامی این موارد بهانه هایی بیش نیست.

سنگ هایتان را در دست بگیرید . یا علی ...

به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت صاحب الزمان (ع) که صد البته نزدیک است.

علی اکبر رائفی پور  masafnews.com

پینوشت:

1-      انفال آیه 18

2-      اول پادشاهان باب یازده آیات 1 تا 12

3-      اول پادشاهان باب هجده آیات 19 تا 22

4-      صافات 125

5-      http://www.pbs.org/wgbh/nova/egypt/raising/world.html

 

 

لینك منبع:

http://www.antidevil.net/site/articles.php?article_id=33

 

   این غزه همان یوسف كنعانی ماست

                       با دست برادران به چاه افتادست!

يکشنبه 1/12/1389 - 16:34 - 0 تشکر 287246

خیلی خیلی موافقم

دوشنبه 2/12/1389 - 12:29 - 0 تشکر 287655

سلام   بانو سپید

عیدتون مبارک

خیلی خوش اومدینننن

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی