انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1284)
يکشنبه 3/11/1389 - 17:28 -0 تشکر 276748
هاشمی:هنوز هم به آنچه در آخرین خطبه نمازجمعه ام گفته ام عقیده دارم

 تفرقه را در شرایط فعلی کشور به صلاح نمی‌دانم و به همین دلیل تلاش می‌کنم تا به دور از جنجال‌های سیاسی، پیگیر مواضع خود باشم.

به گزارش ایلنا  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: در خصوص مسائل کشور مواضع خود را به صورت مشخص در آخرین حضورم در نماز جمعه تهران اعلام کردم و اکنون نیز به آن معتقدم.تفرقه را در شرایط فعلی کشور به صلاح نمی‌دانم و به همین دلیل تلاش می‌کنم تا به دور از جنجال‌های سیاسی، پیگیر مواضع خود باشم.
وی در دیدار شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان در جواب سؤال یکی از حاضران گفت: در خصوص مسائل کشور مواضع خود را به صورت مشخص در آخرین حضورم در نماز جمعه تهران اعلام کردم و اکنون نیز به آن معتقدم.
وی افزود: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص نحوه مواجهه با فضای تهاجم علیه خانواده خود گفت: این فضا برای من موضوع تازه‌ای نیست و همواره به دلایل مختلف با آن روبرو بوده‌ام. در ابتدای انقلاب از سوی سازمان منافقین، سپس از سوی دشمنان خارجی، در دوران ریاست جمهوری از سوی جناح راست افراطی و پس از آن از سوی جناح چپ افراطی و امروز نیز از سوی گروهی که اهدافشان برای من مشخص است.
وی افزود: گروه اخیر که در پوشش دفاع از اصول اخلاقی و اسلامی اتهامات کذب خود را مطرح می‌کند، عملاً شاهدیم حتی حاضر به تمکین در مقابل قانون نیز نیستند و نخواهند بود.
هاشمی رفسنجانی در پاسخ به سؤال یکی از حاضران، مهمترین عنصر در حفاظت از انقلاب اسلامی را رضایت مردم عنوان کرد و گفت: اگر همراه مردم که صاحبان اصلی این انقلاب هستند، حرکت کنیم، دشمنان داخلی و خارجی نخواهند توانست گزندی به نظام جمهوری اسلامی وارد کنند.
وی افزود: رهبری از وضع جامعه مطلّع هستند و گزارش‌ها و نامه‌های فراوانی از سوی افراد و گروه‌های مختلف به ایشان می‌رسد که بعضاً متضاد نیز هست و قضاوت کردن در این موارد آسان نیست.
هاشمی رفسنجانی در پاسخ به سؤال دیگری گفت: وقوع انقلاب اسلامی در ایران و تشکیل حکومتی براساس مکتب اهل بیت علیهم‌السلام کار بزرگی بود که به همت و با حضور امام، روحانیت و مردم از طبقات مختلف شکل گرفت.
وی افزود: موانع و مشکلات در مسیر انقلاب همواره وجود داشته و پس از رهایی از جنگ، گام‌های بسیاری برای توسعه زیرساخت‌ها و بالا بردن توان علمی کشور برداشته شد. اکنون نیز با توجه به زحماتی که در گذشته صورت گرفت و همچنین قیمت بالای نفت و با حرکت در مسیر برنامه‌ها به ویژه سند چشم‌انداز و سیاست‌های کلی می‌توانیم به جایگاه‌ بالاتری برسیم.
وی آگاهی را مهمترین عنصر در تحول هر جامعه‌ای عنوان کرد و افزود: جامعه آگاه، دیر یا زود وضعیت خود را اصلاح می‌کند.
وی با اشاره به حوادث اخیر در کشور تونس و برخی کشورهای دیگر عربی و آفریقایی تأکید کرد: این حوادث بیانگر این است که جهان سوم از خواب قدیمی خود بیدار شده و به سمت صحیحی در حرکت است.
هاشمی‌رفسنجانی در پاسخ به سؤالی در خصوص رسالت دانشجویان،تأکید کرد: مهمترین وظیفه دانشجو، تحصیل علم است و همواره باید با درک شرایط، فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی خود را به نحوی به انجام برساند که خللی به این موضوع وارد نشود.
وی افزود: تحصیل علم بالاترین آرمان یک دانشجوست و باید برای ساختن آینده‌ای درخشان و رو به پیشرفت خود را آماده سازد.

(خبرآنلاین)

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 4/11/1389 - 20:24 - 0 تشکر 277167

یكی نیست بگه مهمترین عنصر در حفاظت از انقلاب رهبرمونه نه رضایت مردم.......آقای رفسنجانی باش ، بر همون عقایدت باقی بمون ....

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

چهارشنبه 6/11/1389 - 18:40 - 0 تشکر 277565

مطمئن باشید که رهبر معظم هم همان رضایت مردم و اعتقاد آنان را مهم ترین عنصر حفاظت انقلاب می دانن ، اگر مردم نبودند این انقلاب هم به وجود نمی آمد .

پنج شنبه 7/11/1389 - 14:36 - 0 تشکر 277735

عقبگرد تازه هاشمی ، لندن نشینان را سر ذوق آورد

کیهان نوشت :آخرین اظهارات هاشمی رفسنجانی با استقبال و تحلیل های جالب محافل ضدانقلاب مواجه شد كه معتقدند این سخنان بازی در زمین اصلاح طلبان و ادامه مواضع اخیر محمد خاتمی است.
هاشمی رفسنجانی یكشنبه در دیدار با اعضای انجمن اسلامی دانشگاه گیلان گفته بود «همچنان به مواضع خودم در آخرین نمازجمعه (۶ تیر۸۸) معتقدم.» به دنبال انتشار این سخنان كه متضمن القای تردید در سلامت انتخابات و حمایت از آشوبگران بازداشتی (بعضا وابسته به گروهك های محارب) بود، شبكه زنجیره ای عنكبوت (شامل كلمه، بی بی سی، سحام نیوز، رادیو فردا، صدای آمریكا، روزآن لاین، گویانیوز، جرس و دهها سایت و شبكه ماهواره ای مشابه) به استقبال رفتند.
شبكه دولتی بی بی سی انگلیس در این باره نوشت: دور تازه اصلاح طلبان در شرایطی دنبال می شود كه اكبر هاشمی رفسنجانی می كوشد همچنان موقعیت خود را در نظام سیاسی حفظ كند. او در بیانیه ای دوباره اطاعت خود را از رهبری یادآوری كرد. این تحول و تحولات مشابه آن چنان باور به تلاش هاشمی رفسنجانی برای مصالحه با حاكمیت را در میان جناح هایی از معترضان تقویت كرد كه این چهره میانه رو ناگزیر شد طی سخنانی بگوید كه به آنچه در نمازجمعه پس از انتخابات در حمایت از معترضان گفته بود، همچنان باور دارد.
بی بی سی افزود: «اخبار پشت پرده هرچه باشد به نظر می رسد اقدام آقای هاشمی رفسنجانی در تاكید دوباره بر خواسته های پس از انتخابات به طور تلویحی نوعی حمایت از شرایط اعلام شده از سوی آقای خاتمی است. سایت خبری كلمه از تاكید هاشمی رفسنجانی بر مواضع خود در آخرین نمازجمعه اش استقبال كرده و آن را زنده كننده خاطرات دلسوزانه برای عبور از بحران توصیف كرده است.»
رسانه دولتی انگلیس تحركات اخیر كسانی چون خاتمی را «تلاش اصلاح طلبان برای ماندن در قدرت» ارزیابی كرده و از قول یكی از اعضای فراكسیون اقلیت مجلس می نویسد: نظام باید برای اصلاح طلبان فرش قرمز پهن كند.
ارگان حلقه لندن (جرس) نیز كه توسط تیم مهاجرانی- كدیور اداره می شود و ارتباطاتی را با برخی عناصر تندرو كارگزارانی نظیر مهدی هاشمی دارد، به بهانه تاكید هاشمی رفسنجانی بر مواضع سال گذشته خود، به بازخوانی و شرح و تفسیر! اظهارات وی در آخرین نمازجمعه پرداخت و تصریح كرد: هاشمی رفسنجانی همچنان بر مواضع سال گذشته خود پا می فشارد و در هر مناسبتی بر آن تاكید می كند. او در آن خطبه شرایط كشور را برخلاف نظر حاكمیت و رهبری بحرانی خواند و صراحتا بر عدم درستی نتیجه انتخابات تاكید كرد. او همچنین می گوید اعتماد عمومی به نظام از دست رفته است. خطبه هاشمی به خوبی به بحران مشروعیت اشاره دارد.
«جرس» بدون اینكه یادآور شود فتنه گران سال گذشته شعار جمهوری ایرانی می دادند و روی اسلام خط كشیده بودند، می نویسد: تا كی می توان شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را از تریبون ها پخش نكرد]!![. به هرحال هاشمی مواضعش را صریح بیان كرده است.
رادیو فردا ارگان رسمی سازمان سیا هم به نقل از یكی از عناصر ضدانقلاب مقیم آمریكا، از هاشمی خواست كه از مواضع خود عقب نشینی نكند و افزود: اگر هاشمی عقب نشینی كند حتما تعادل به ضرر وی و سران جنبش سبز به هم خواهد خورد.
رادیو فردا در عین حال نوشت: هاشمی تلاش می كند رهبری را از گرایش تندروی حاكم جدا كند. این توهم، آسیبش برای جنبش سبز بیشتر از منفعت آن است و رهبری مسئله اصلی جنبش سبز است و او معمار اصلی حركت ها علیه این جریان بوده است.
یادآور می شود اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینكه همچنان به مواضع خود در تیرماه ۸۸ معتقد است، در تناقض با دیگر اظهارات وی مبنی بر اطاعت از رهبری به عنوان حجت شرعی و عقلی قرار دارد. از سوی دیگر ۱۹ ماه پس از آغاز فتنه بزرگ، اكنون معلوم شده كه مسئله فتنه گران نه انتخابات و پیروزی این نامزد یا آن نامزد بلكه «ستیزه جویی با اسلام و حذف آن از حاكمیت، معارضه و فحاشی علیه حضرت امام خمینی و میراث بزرگ ولایت فقیه و قانون اساسی، تخطئه انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی، و میدانداری به نفع آمریكا و رژیم صهیونیستی» بود و نهایتا نیز به رسوایی و حرمت شكنی بزرگ در عاشورای سال ۸۸ منجر شد و تودهنی لازم را از ملت بصیر ایران دریافت كرد. با این اوصاف تاكید آقای هاشمی رفسنجانی بر اینكه همچنان در تیرماه ۸۸ (یك ماه پس از انتخابات) متوقف مانده و حوادث روشنگر و عبرت آموز «۷ماهه» و «۱۸ماهه» پس از آن را نمی بیند، بسیار سؤال برانگیز به نظر می رسد و از این واقعیت حكایت می كند كه جریان ترتیب دهنده فتنه به عنوان جریان در حال غرق شدن و نابودی، در تلاش است آقای هاشمی را نیز با خود هم سرنوشت كند یا با قربانی كردن وی، موقتا فرصتی برای نجات از نابودی پیدا كند.
یادآور می شود هفته گذشته نیز خبری در رسانه ها مبنی بر ملاقات خاتمی با آقای هاشمی رفسنجانی منتشر شد كه از سوی طرفین تكذیب نشد.این در حالی است كه روز گذشته احمد حكیمی پور از ملاقات قریب الوقوع اعضای جبهه اصلاحات با هاشمی خبر داده و در عین حال اظهارات خاتمی را كف خواسته اصلاح طلبان توصیف كرده است!

جهان نیوز

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

پنج شنبه 7/11/1389 - 19:19 - 0 تشکر 277783

سلام

وقتی اقای هاشمی این طور موضع می گیره خیلی ها رو امیدوار می کنه ...

لینک تحلیلی رو میذارم که مربوط به تحلیل اتفلقات و خود اون خطبه هست

لینک تحلیل : تاکید بر خطبه‌های خبرساز 26 تیرماه 88

شنبه 16/11/1389 - 23:12 - 0 تشکر 279956

نامه سرگشاده اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان كشور خطاب به آقای هاشمی رفسنجانی
مواضع شما چه کسانی را به تحسین واداشت؟!

در پی تاكید آقای هاشمی رفسنجانی بر مواضع قبلی خود، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان كشور با صدور نامه‌ای سرگشاده‌ با طرح چند سؤال، خواستار پاسخگویی وی شدند.

به گزارش گروه سیاسی «خبرگزاری دانشجو»، متن نامه سرگشاده اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان كشور به هاشمی به شرح زیر است:

در حالی که بیش از سه دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی می‌گذرد، طی این سال‌ها هر از چندگاهی نسیم یا تندبادهایی وزید و درخت تنومند نظام اسلامی ایران را لرزاند که البته نه تنها آسیبی به این شجره طیبه نرسید، بلکه موجب شد برخی برگ‌های زرد و شاخه‌های خشکیده و آفت زده این درخت که زیبایی آن را بر هم زده و مانع رشد سریع‌تر آن شده بود ریزش کرده و راه انقلاب هموارتر شود.

اما آن‌چه ناراحت کننده است برخی حرکات و رفتارهای عناصری است که خود در ریشه دواندن این انقلاب و نظام نقش بسزایی داشته‌اند، زندان‌ها رفته‌اند و هزینه‌ها پرداخت کرده‌اند.

اوج فتنه‌های دهه اخیر که جمع تمامی کینه ها، دشمنی ها، توطئه ها، نفاق و دورویی‌ها بود را در سال قبل شاهد بودیم؛ جایی که ماهیت فتنه خیلی سریع آشکار شد؛ هر چند عده‌ای هنوز هم از به کار بردن واژه «فتنه» استنکاف می‌کنند.

آزمون بزرگ و میدانی سخت برای سنجش عیار مدعیان در بستر حوادث فتنه 88 شکل گرفت که در آن برخی خواص نمره قبولی نگرفتند و از توده‌ها (که به زعم آن‌ها با بی شرمی تمام بی سواد و به دور از تمدن معرفی می‌شوند!) عقب ماندند و با اصرار خود در حالی که به خوبی می‌دانستند ماجرا از چه قرار است و در کجای پازل دشمن ایستاده‌اند، خود را از آغوش ملت جدا، و به دامان دشمن پرتاب کردند.

بحث افراد معلوم الحالی مثل موسوی، خاتمی یا کروبی و غیره نیست؛ عملکرد این‌ها قابل پیش بینی و محرز بود، اما درد ما آن‌هایی بودند که برای انقلاب خون دل‌ها خوردند، برای خمینی، عزیز بودند و برای سیدناالخامنه‌ای همسنگر!

صحبت‌های اخیر شما در جمع دانشجویان گیلانی ما را بر آن داشت تا چند سؤال و نکته را به عرضتان برسانیم:

1. آقای هاشمی! آیه 14 سوره تغابن را حتما خوانده‌اید! نسبت به تاریخ هم از ما بهتر آگاهید. عبد‌ا... بن زبیرها بودند که موجب شدند سیف الاسلام‌ها در جمل‌های تاریخ علیه ولایت خروج كنند. پس مراقب اطرافیان خود باشید.

2. آقای هاشمی! قریب یک میلیون رأی خبرگان شما رأی امت حزب ‌ا... و متدینین است؛ نه سبزها و نه حامیان غربزده موسوی! بنابراین انتظار مردم این بود که قدرشناس این آرا باشید و به شعار «هاشمی هاشمی سکوت کنی خائنی» جماعتی که نه تنها به شما رأی ندادند، بلکه از اساس مخالف ولایت فقیه، خبرگان و تمام ارکان نظام بودند، اعتنا نکنید و به آن دلخوش نباشید.

3. بعد از مواضع شما در نماز جمعه 88 که همراه بود با کلکسیونی از هتک حرمت‌ها علیه فریضه مقدس نماز جمعه توسط جمع اندکی از سبزها که خم به ابروی شما نیاورد، چه کسانی راضی به خانه برگشتند؟! مواضع شما چه کسانی را به تحسین واداشت؟

4. اردوکشی خیابانی، هتک حرمت مقدسات دینی، کشتن بسیجیان، اتهام تقلب به نظام، اتهام تجاوز جنسی در زندان‌های نظام، توهین به عاشورای حسینی(ع)، بیانیه‌های کاملا همسو با آمریکا و رژیم صهیونیستی و از این قبیل اتفاقاتی بود که فقط یکی از آن‌ها برای جدا شدن راه شما و اتخاذ موضع شفاف نسبت به موسوی و منافقین همراهش کافی بود! اما امروز شما نه تنها مرزها و خطوط خود را همچنان با این فرقه منحرف روشن نکرده‌اید، بلکه شنیده شده موسوی که رأس این فتنه بوده و ابزار اصلی براندازی نظام شده بود را به جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز دعوت كرده اید! چه بگوییم که جز حسرت و حیرت کار دیگری نمی‌توان کرد!

5. اتفاقات اخیر همچون مسأله دانشگاه آزاد و اتفاقات جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در آن شنبه در بحث انتخاب رئیس بانک مرکزی، علامت‌های سؤال جدیدی در ذهن ما ایجاد کرده است. چه پاسخی در قبال این همه علامت سوال برای ذهن پرسشگر دانشجویان دارید؟

هر لحظه آماده شنیدن پاسخ سؤالات خود هستیم

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

يکشنبه 24/11/1389 - 15:22 - 0 تشکر 283274

اینی كه میذارم جالبه...

همه لغزشهای آیت الله هاشمی در انتقاد تند حجت الاسلام روحانی

به گزارش جهان حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌حمید روحانی رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به عملكرد آقای هاشمی‌رفسنجانی ‌در جریان فتنه سال گذشته، در پاسخ به این سؤال كه آیا آقای هاشمی جزو خواصی كه ریزش كرده‌اند، محسوب می‌شود؟ اظهار داشت: امیدوارم هاشمی‌رفسنجانی ریزش نكند و به دامن ملت و انقلاب بازگردد و در خدمت اسلام و انقلاب باشد، اما چند مسئله وجود دارد كه در لغزش وی تأثیر داشته است.

وی با بیان اینكه این جمله ‌حضرت امام(ره) كه فرمودند "كسانی می‌توانند تا آخر با ما باشند كه درد فقر را چشیده‌اند " هیچ‌گاه از ذهنم خارج نمی‌شود، ‌افزود: هاشمی‌رفسنجانی در یك خانواده مرفه رشد و زندگی كرده‌ است لذا زندگی مرفه و به نوعی اشرافی‌گری یكی از عوامل تأثیرگذار در ‌ریزش وی ‌است؛ هاشمی‌رفسنجانی حتی در خطبه‌های نماز جمعه خود، مردم را به تجمل‌گرایی، زندگی‌ كذایی و رفاه‌طلبی فرا می‌خواند و این عاملی بود كه وی را از مردم جدا كرد.

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی "نورچشمی‌ها و آقازاده‌ها " را یكی دیگر از عوامل لغزش هاشمی‌رفسنجانی برشمرد و ‌گفت: این فامیل‌پرستی و آقازاده‌‌پرستی بسیار خطرناك است و بسیاری را به چالش، انحراف و بدبختی كشانده است كه امیدواریم این آقاز‌اده‌‌پرستی سبب نشود ‌هاشمی‌رفسنجانی به طور كلی ساقط شود.

"غرور " موضوع دیگری بود كه روحانی از آن به عنوان یكی از اسباب لغزش هاشمی رفسنجانی نام برد و تأكید كرد: ‌غرور، خود را در برج عاج دیدن و اینكه "انتظار داشته باشی از رهبری تا مجلس و قانون در سیطره و چنگ تو باشند "، خصلتی است كه انسان را به تباهی می‌كشاند و این مسئله‌ای است كه برای هاشمی‌رفسنجانی وجود داشته و دارد و سبب بروز چنین مشكلاتی شده است.

وی دلیل چهارم ‌به چالش كشیده شدن هاشمی‌رفسنجانی را "یكدندگی و لجبازی " برشمرد و از آن به عنوان "خطری ‌كه همچنان او را تهدید می‌كند "، یاد كرد و ادامه داد: ‌این خصلت از صفات شیطانی و نفسانی است و انسان‌ها را به پرتگاه سقوط می‌كشد؛ اگر انسان فكر كند ایستادن روی حرفی كه زده و اشتباهی كه انجام داده، یك ارزش است و بر روی اشتباه خود پافشاری كند و آن‌را‌ افتخار بداند، به همان سرنوشت شومی دچار می‌شود كه بسیاری از تاریك‌اندیشان و خودپرستان به آن دچار شده‌اند.

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی اضافه كرد: خودخواهی، خودپرستی و یكدندگی ‌انسان را به سوی تكامل نمی‌برد بلكه عامل سقوط فرد می‌شود لذا این عوامل جزو دلایلی هستند كه در لغزش هاشمی‌رفسنجانی تأثیر بسزایی داشتند كه امیدواریم خداوند به او كمك كند تا از این منجلاب نجات یابد.

روحانی در خصوص ارزیابی خود از اظهارات اخیر هاشمی‌رفسنجانی و تأكید وی بر مواضع نماز جمعه سال گذشته خود با وجود گذشت بیش از یك سال از فتنه ۸۸، تصریح كرد: واقعاً با این مسائل نمی‌توان گفت كه عاقبت هاشمی‌رفسنجانی چه خواهد بود، اما حقیقت این است كه هاشمی یك سری انتظاراتی از نظام دارد و فكر می‌كنم تا آن انتظارات ‌برآورده نشود، او به راه نمی‌آید لذا امیدوارم خداوند به ملت و مقام معظم رهبری صلابت، توفیق و عنایتی ارزانی دارد تا در مقابل اینگونه وسوسه‌ها استوارتر از گذشته بایستند و اجازه ندهند امیال نفسانی افراد تحقق یابد.

وی خاطرنشان كرد: هاشمی رفسنجانی انتظار دارد ‌در نظام جمهوری اسلامی حرف اول را بزند و تقریباً نقش رهبری را داشته باشد و در كنار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در رهبری سهیم باشد و به قول معروف به بازی گرفته شود، اما مقام معظم رهبری مرد خداست و طبق وظیفه خود عمل می‌كند و نمی‌تواند طبق خواسته‌های نفسانی این افراد عمل كند.

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با تأكید بر اینكه مقام معظم رهبری در وظایف اسلامی خود، دوست، رفیق و سوابق كذایی نمی‌شناسند و به وظایف و رسالت خود عمل می‌كنند، گفت: هاشمی‌رفسنجانی از اینكه مقام معظم رهبری در چارچوب قانون اساسی به وی اجازه دخالت می‌دهند، به شدت ناراضی است و قطعا هر كارشكنی‌ كه از دستش برآید، انجام می‌دهد.

روحانی راه هاشمی رفسنجانی را راهی دانست كه انسان را به جهنم كشانده و سبب نجات انسان نمی‌شود و در ادامه‌ خاطرنشان كرد: راهی كه هاشمی در پی‌گرفته، راه ملت، امام، انقلاب و اسلام نیست لذا خود هاشمی باید متوجه و متنبه شود چراكه رهبری و ملت انقلابی و آگاه ایران دست رد به سینه كسانی خواهند زد كه اینگونه انتظارات را داشته باشند لذا هاشمی هرچه بیشتر بر روی اینگونه نادرستی‌ها و لغزش‌ها پافشاری كند، بیشتر به ورطه و گرداب سقوط نزدیك می‌شود.

جهان نیوز

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

يکشنبه 24/11/1389 - 17:17 - 0 تشکر 283352

دوستان به یک نکته توجه داشته باشن
که خود این نکته در عین کوچکی اما مبین بسیاری از مسائل خواهد بود
اونهم پروژه ی تبدیل رفسنجانی به هاشمی است.

مرگا به من که با پر طاووس عالمي

يک موي گربه ي وطنم را عوض کنم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی