انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 379)
شنبه 2/11/1389 - 23:45 -0 تشکر 276598
بـَبره رو كی می خوره؟

 بـَبره رو كی می خوره؟!

بـَبره رو روس می خوره 1) تا نشون بده ما چقدر در دیپلماسی بین المللی ابتدائی و ضعیف عمل می كنیم 2) ثابت كنه روسیه هم چندان كشور آزادی نیست؛ چرا كه وقتی شایع شد بَبره مازندرانیه روسها بهش گفتند تو مال این جا نیستی برو ولایت خودت؛ یعنی محترمانه : تبعید! 3) با فرض صحیح بودن گزینه قبلی احتمال خودكشی ببر قوت بیشتری می گیرد.

بـَبره رو كی می خوره؟!

بـَبره  رو اِرَم می خوره – 1) تا نشون بده؛ آقایان روسهای به حساب محترم؛ خیال نكنید نفهمیدیم! كی گفته این بـَبره ایرانیه! ببر سیـبری رو به ما قالب كردید اون هم از نوع مریضش اونوقت دم از حقوق بشر می زنید و اینكه ما هموطن خودمون رو با دست خودمون كشتیم! روتون رو برم! تازه به همین سیـبریائی بودن ببر شما هم شبهه وارده؛ از كجا معلوم چینی نباشه؛ هان؟! - 2) مدیریت پارك ارم ازهمین تریبون اعلام می دارد ؛ مرگ ببری جون علی رغم میل و خواست مدیریت محترم و به اصرار شخص ببر انجام گرفت تا مهر تأییدی باشه بر این شعار همیشگی ارم پارك : ما به شدت مخالف حبس كردن انسانهای آزاد از هر رسته و گونه در قفس هستیم!

بـَبره رو كی می خوره؟!

بـَبره رو سازمان محیط زیست می خوره 1) این سازمان عقیده داره برای محافظت از سایر جانداران به خصوص انسان لازمه حیوانات درنده چون ببر بمیرند. 2) این سازمان این فرضیه رو ثابت كرد كه ایران بدون ببر مازندران هم چیزی كم ندارد!

بـَبره رو كی می خوره؟!

بـَبره رو سازمان دامپزشكی می خوره   1) تا ثابت كنه گوشت ببره قابل خوردن نیست. و از این طریق این اتهام را از سر خود وا كنند كه سازمان دامپزشكی مسبب كشته شدن ببر نبوده است 2) تا باز یاد آوری  كنه گوشت ببر خوردنی نیست و این سازمان به خاطر همین نخواسته به پشت بـبره مهر تأیید دامپزشكی بزنه.

بـَبره رو كی می خوره؟!

بـَبره رو شیر می خوره- 1) شیرها طی این بیانیه خواستند ثابت كنند كه شعر سفسطه گرایانه " گندم رو كی می خوره ؟!" حاصل توهمات فیلسوفی بیمار بوده و این ادعا كه شیر ببر می خورد هیچ توجیه علمی و منطقی ندارد. شیرهای ارم كه شیرها بامطالعه ای هستند بناچار دست به حقه ای زده و از بیماری مشمشه یاری جسته و ویروس آن را به جان ببرك  انداخته  اند. 2) شیرها كه تحمل دیدن رابطه عاشقانه ببر و همسرش را نداشته و حسودیشان می شده با تفرقه افكنی میان آن دو مرغ عشق؛ ببر ماده را تحریك به قتل شوهرش نحیف خود كرده اند- پدرسوخته ها- پس نظریه روسی خودكشی ببر در اینجا رد می شود.

بـَبره رو كی می خوره؟!

بـَبره رو بازدید كننده اِرَم می خوره 1) تا ثابت كنه پفك و نوشابه مشكی واسه بچه ها ضرر داره! 2) تا ثابت كنه ما ایرانیها وقتی یكنفر مرد واسه مون مهم  می شه و تازه می خواهیم ته و توی قضیه رو در بیآریم!- مثل همین نویسنده این سطور- وگرنه چرا در خانه هیچ ایرانی كركس نیست! هست؟!  

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی