انجمن ها > انجمن مهدویت > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
مهدویت (بازدید: 472)
چهارشنبه 22/10/1389 - 10:26 -0 تشکر 273316
قبل از ظهور

امام صادق (ع) می فرماید:

چون زنبور عسل در میان پرندگان باشید كه هر پرنده ای او را خوار می شمارد ولی اگر پرندگان بدانند كه چه بركتی در درون او هست هر گز او را خوار نمی شمارند با زبان و بدن خود در میان مردم باشید ولی دل و عمل خود را از آنها جدا و پوشیده دارید سوگند به پروردگاری كه جان من در دست اوست آنجه دوست می دارید ( نعمت ظهور) به دست شما نمی آید مگر بعد از  آنكه برخی از شما بر صورت برخی دیگر آب دهان بیندازند و برخی از شما برخی دیگر را دروغگو بخوانند و از شما باقی نمی ماند مگر به مقدار سرمه در چشم و نمك در طعام  من برای شما مثلی می زنم و آن اینست اگر شخصی مقداری گندم داشته باشد آنرا پاك و پاكیزه كرده در انباری قرار دهد بعد از مدتی بیاید و ببیند كه یك گروه كرم بر آن افتاده است آنرا بیرون آورد و یكبار دیگر پاك كند بعد از مدتی باز هم كرم بر آن مستولی شود  و او نیز باز هم پاك كند  و همچنین ادامه پیدا كند تا وقتیكه از گندم چیزی جز رشته هایی شبیه خس باقی نباشد كه دیگر كرمها را بر آنها تاثیری نیست شما نیز آنقدر تحت آزمایش  گزینش قرار می گیرید كه از شما چیزی جز گروه اندك نمی ماند كه دیگر فتنه ها را بر آنها تاثیری نباشد

  كس راز غير،  از ما  نشنيد بس امينيم         بهر كسان امانيم ما را تو مي شناسي

چهارشنبه 22/10/1389 - 11:40 - 0 تشکر 273350

سلام
وای خدا به دادمان برسد
پروردگارا کمکمان کن تا جزء آن گروه اندک باشیم

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی