کتاب و کتابخوانی (بازدید: 1975)
دوشنبه 20/10/1389 - 16:13 -0 تشکر 272632
اسامی برندگان و چند نکته

دوستان عزیزم سلام . امیدوارم حال همگی خوب باشد . این ماه اتفاق عجیبی افتاد . اتفاقی که باعث شد مسابقه ی 4 گزینه ای این ماه آخرین مسابقه از این نوع باشد .

این ماه بر خلاف ماه های قبل که به زور تعداد شرکت کننده ها به 10 نفر می رسید یک روز صبح که من از خواب بیدار شدم به طور غیر معمولی دیدم که حدود 40 ایمیل برایم آمده و همه هم جواب مسابقه بود . و این تعداد همینطور اضافه میشد...به طوریکه تا امروز که پایان مهلت مسابقه است چیزی حدود 150 شرکت کننده در مسابقه داشتیم . ولی از این موضوع اصلا خوشحال نیستم... چون یکی از وبلاگ ها که درست نیست اسمش را بیاورم جواب سوالات مسابقه را قرار داده بود و همه جواب ها را از آن جا کپی کرده و برایم می فرستادند . به نظر من خواندن یک کتاب 30 صفحه ای که کلی به اطلاعات آدم اضافه می کند خیلی مهم تر از برنده شدن است. این طور نیست ؟؟؟

امروز تمام ایمیل ها را ریختم جلویم تا بررسی کنم  . گفتم اگر هر روز 10-20 ایمیل هم بررسی کنم برنده ها را تا 28 دی اعلام می کنم اما... خوشبختانه یا متاسفانه وبلاگ مذکور جواب یکی از سوالات را اشتباه درج کرده بود و تمام دوستانی که جواب را از روی آن وبلاگ برایم فرستادند از دور مسابقه حذف شدند . با توجه به تعداد زیاد شرکت کننده ها تصمیم برآن شد که فقط کسانی که به همه ی سوالات پاسخ درست داده اند در قرعه کشی شرکت داده شوند . جالب اینجاست که خیلی از دوستان حتی به خودشان زحمت ندادند که فونت نوشته وبلاگ را عوض کنند و عینا همان را در ایمیل کپی کرده اند . واقعا نمی دانم چه بگویم... فکر می کردم خواندن زندگی نامه مولانا شاعر بزرگ کشورمان برایتان جالب باشد اما...

پس از حذف پاسخ های غلط متوجه شدم که همان چند نفر همیشگی که در ماه های قبل هم شرکت کننده مسابقات ما بودند باقی مانده اند و جالب اینجاست که این دوستان همه پاسخ ها را درست فرستاده اند ... 

قرعه کشی در بین همین 19 نفر صورت گرفت و 4 نفر به عنوان برنده اعلام می شوند . ( قرار بود از هر 5 نفر یک برنده داشته باشیم . ما هم رند کردیمش و 20 نفر حساب کردیم )

نکته جالب تر اینجاست که در مسابقه شماره 3 حتی یک نفر هم شرکت نکرد و غیر از دوست خوبمان dehkade2010  هیچ کس حتی سراغ کتاب را هم نگرفت...

این آخرین مسابقه 4 گزینه ای بود . از این به بعد ( از اول بهمن ) طبق پیشنهاد همکار عزیزمان - اتاق عمل - هر روز یک صفحه از یک کتاب را برایتان در سایت می گذارم و از آن یک سوال طرح می کنم و هر کس که در پایان ماه امتیاز بیشتری کسب کند برنده خواهد بود .اینطوری لااقل در طول ماه مجبور به خواندن 30 صفحه کتاب می شوید .  جزئیات را همان اول بهمن توضیح می دهم.

و اما اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی 4 :

 salamzahra

tinyzg_20

dehkade2010

djalimusic

از این چهار دوست عزیز تقاضا می کنم تا 25 دی ماه نشانی خود را همراه کدپستی ده رقمی و نام و نام خانوادگی خود به نشانی زیر بفرستند . 

n_bonyad@yahoo.com

 

 

 

سه شنبه 21/10/1389 - 15:4 - 0 تشکر 273041

سلام دوست عزیز

ماشاالله...خدا قوت....چه دقیقید شما!....پیشنهاد جناب اتاق عمل هم خوبه فقط اگه قراره هرروز بذاریدش هم خودتون خسته میشید و هم شاید جذابیتش رو از دست بده... نمی دونم چی بگم...من دور اول مسابقات نبودم...اونا هفته ای بودن؟؟؟.....به نظرم مسابقات رو هفته ای كنید....بقیه رو بهتون ایمیل میكنم

راستی بادم رفت بگم.....خیلی خیلی ممنونم...

حق یارتون

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

سه شنبه 21/10/1389 - 15:50 - 0 تشکر 273087

سلام به دوست گرامی
ممنونم و تبریک به همه دوستانی که برنده شدن
منم از این وضعیت خیلی ناراحت هستم ( قرعه کشی های دوره ای ) دوستان از سایت های دیگه جواب رو پیدا می کنند و به راحتی جواب می دهند البته شکر خدا خیلی هاشون فیلتر شدن و دیگه فعالیت ندارن و یک سایت فعال توی این ضمینه الان هست که اون هم به زودی فیلتر میشه فعلا از شر اینگونه سایت ها راحت میشیم
ممنونم مدیر گرامی
سلامت باشید دوست عزیز
یاحق

 

thank you for attention

سه شنبه 21/10/1389 - 19:37 - 0 تشکر 273145

 با سلام خدمت شما

شما فرمودین که خیلییها از روی یک سایت جوابها رو کپی کردن و یکیش هم اشتباه بود ولی من خودم کتاب رو دانلود کردم و جوابها رو پیدا کردم و فکر نکنم که اشتباه داشته باشم حالا نمیدونم قرعه کشی کردین یا این چهار نفر فقط جواب صحیح رو دادن  مهم نیست که برنده نشدم ولی میخوام ببینم جوابهام درسته  که صد در صد باید درست باشه چون وقتی که از روی کتاب جواب بدی دلیلی نداره که غلط باشه 

لطفا جواب رو در صندوق پیامها بذارین 

چهارشنبه 22/10/1389 - 17:20 - 0 تشکر 273462

سلام
من هم به دوستان تبریک میگم .

موفق باشید و سربلند

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 22/10/1389 - 19:1 - 0 تشکر 273485

سلام

منم یادم رفت..................دوستان تبریك.........................

حق یارتون

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

پنج شنبه 23/10/1389 - 14:51 - 0 تشکر 273687

از تبریک هایی که گفتین ممنون .
دوست عزیز من که در همین تاپیک نوشتم که تعداد افرادی که پاسخ ها رو کاملا درست فرستادن 19 نفر بود . و خود شما هم جزو این 19 نفر بودین . این 4 نفر با قرعه کشی انتخاب شدند . امیدوارم شما ماه بعد برنده شوید .
dehkade2010 عزیز دارم یه سری برنامه جدید برای مسابقه می چینم . یه جوری که نه تقلب بشه کرد نه حق دیگران ضایع بشه... از ایمیلتون هم ممنون . از زحماتی که برای انجمن می کشید هم واقعا ممنونم .
اتاق عمل گرامی من هم امیدوارم این سایت ها هر چه زودتر جمع آوری شوند ...

 

 

 

پنج شنبه 23/10/1389 - 22:3 - 0 تشکر 273734

 با سلام خدمت شما

شما فرمودین که خیلییها از روی یک سایت جوابها رو کپی کردن و یکیش هم اشتباه بود ولی من خودم کتاب رو دانلود کردم و جوابها رو پیدا کردم و فکر نکنم که اشتباه داشته باشم حالا نمیدونم قرعه کشی کردین یا این چهار نفر فقط جواب صحیح رو دادن  مهم نیست که برنده نشدم ولی میخوام ببینم جوابهام درسته  که صد در صد باید درست باشه چون وقتی که از روی کتاب جواب بدی دلیلی نداره که غلط باشه 

لطفا جواب رو در صندوق پیامها بذارین 

جمعه 24/10/1389 - 17:13 - 0 تشکر 273922

دوباره میگم که تعداد افرادی که پاسخ ها رو کاملا درست فرستادن 19 نفر بود . و خود شما هم جزو این 19 نفر بودین . این 4 نفر با قرعه کشی انتخاب شدند . امیدوارم شما ماه بعد برنده شوید .

 

 

 

شنبه 25/10/1389 - 15:24 - 0 تشکر 274243

سلام علیكم؛
خدمتت دوستانی كه در مسابقه برنده شدند تبریگ عرض می كنم. مناسب تر بود نام دوستانی كه پاسخ صحیح داده بودند نیز درج می شد تا قدردانی از آنان هم می شد.

يکشنبه 26/10/1389 - 13:43 - 0 تشکر 274645

چشم . از دفعات بعد حتما این کار را هم انجام می دهیم .

 

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی