فرهنگ پایداری (بازدید: 808)
دوشنبه 8/11/1386 - 21:5 -0 تشکر 27223
اسم شهید تو رو یاد چی میندازه...

سلام با یه سوال شروع کنم ؟ چرا بعضی ها تا اسم شهید وشهادت میادغمگین میشن از اسم شهید باید انرژی گرفت...  اسم شهید تورو یاد چی میندازه

سه شنبه 9/11/1386 - 9:48 - 0 تشکر 27291

سلام

وقتی اسم شهید میاد یه تصویری تو ذهنم شكل می گیره : یكی كه خندون خوابیده تو یه باغ پر از گل .

خوش به حالشون

-:- می خواهم آب شوم در گستره افق ، آنجا كه دریا به آخر می رسد و آسمان آغاز می گردد -:-  
سه شنبه 9/11/1386 - 15:19 - 0 تشکر 27320

اول احساس میكنم یه چیزی یا یه كسی كه خیلی بزرگه جلومه

بعدش منم بغضم می گیره نه برای شهید برای خودم

یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری‌شان از مناره‌های غیرت این دیار به گوش می‌رسد. یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله‌های سرخ دشت‌های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده‌اند.

 انجمن فرهنگ پایداری


دوشنبه 15/11/1386 - 9:30 - 0 تشکر 28241

سلام

اسم شهید منو یاد دل بریدن می ندازه دل از همه علاقه های دنیایی یاد شهامت و شجاعت می ندازه و بیشتر از همه یاد زندگی می ندازه زندگی که فقط تلاش تو اون برا خدا باشه خالصانه و بی غل و غش واقعا هر موقع اسم شهید رو می شنوم دلم می گیر ه که چرا اون بهشتی ها یک مدت بین ما بودن و لی ما قدر ندونستیم و حالا چه وظیفه سنگینی رو دوشمونه البته اونها اینقدر ملکوتی بودن که نه تنها خودشون بلکه اسمشون هم آدم رو متحول می کنه اگه باور ندارین خاطرات شهدا رو بخونین اگه به نتیجه ای که من رسیدم نرسیدن بگید اونا واقعا مال دنیای ما نبودن

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.