سينما و تلویزیون (بازدید: 319)
جمعه 17/10/1389 - 12:8 -0 تشکر 271283
نامزدهای نهایی دریافت اسکار بهترین جلوه های ویژه اعلام شدند

 آکادمی علوم و هنرهای نمایشی اسکار که ماه گذشته پانزده فیلم نامزد دریافت اسکار بهترین جلوه های ویژه را اعلام کرده بود، به تازگی فهرست هفت فیلمی که از میان این پانزده فیلم به عنوان نامزدهای نهایی دریافت اسکار بهترین جلوه های ویژه معرفی شده اند، اعلام نمود.

"آلیس در سرزمین عجایب، هری پاتر و یادگاران مرگبار، آخرت، اکتساب، مرد آهنی2، اسکات پیلگریم در برابر جهان و ترون:میراث" اسامی هفت فیلمی هستند که نامزد دریافت اسکار بهترین جلوه های ویژه تصویری هستند.

این بدان معنی است که آثاری نظیر "وقایع نگاری نارنیا:سفر دریایی داون تریدر، نبرد پهلوانان، آخرین مبارز هوایی، پرسی جکسون و الهه های کوه المپ: سارق فانوس دریایی، شاهزاده پارسی، جزیره شاتر و غیرقابل توقف" از راه یافتن به جمع کاندیداهای نهایی بازمانده اند.

منبع :شبکه ایران

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

شنبه 18/10/1389 - 10:41 - 0 تشکر 271491

مبارک است

<p>moh3131</p>
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی