انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 545)
چهارشنبه 15/10/1389 - 11:55 -0 تشکر 270736
کاربردب بودن 90درصد پژوهش های دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان شمالی

 90درصد پژوهش های انجام شده توسط استادان، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی کاربردی است و به مرحله اجرا می رسد.

مدیر پژوهشی این دانشگاه گفت: واحد پژوهش این دانشگاه از طرح ها و ایده های پژوهشی حمایت می کند که کاربردی باشد و بتواند نیاز یا مشکل منطقه را برطرف کند و هم چنین از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی استان می خواهیم که پژوهش های قوی تری انجام دهند.

کمیته تحقیقاتی فعال شده است

دکتر «سید محمد علوی نیا» با اشاره به فعالیت کمیته تحقیقات دانشجویی، اظهار داشت: از ابتدای نیم سال تحصیلی 90-89، کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه را با حضور دانشجویان پویا، فعال کردیم و هدفمان از انجام پژوهش توسط دانشجویان این است که روش تحقیق را یاد بگیرند و پژوهش هایشان کاربردی باشد.مدیر پژوهشی برتر دانشگاه های استان در سال جاری، عنوان کرد: 15 تا 20 کارگاه آموزشی برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی و استادان درباره مسائل آموزشی و روش تحقیق، برگزار شد و در حال حاضر هم دوره آموزشی آنلاین را که شامل 40 دوره است به طور رایگان برای اعضای هیئت علمی، استادان و دانشجویان پژوهشگر برگزار می کنیم.

 

تصویب 25 طرح پژوهشی

وی با بیان این که در حال حاضر 25 طرح پژوهشی به تصویب رسیده است، تصریح کرد: طرح های پژوهشی استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه ها باید به مدیریت پژوهش ارسال شود و سپس در شورای پژوهشی دانشگاه مطرح می شود تا داوران نظر خود را اعلام کنند و بعد از انجام اصلاحاتی روی پژوهش، انجام آن توسط پژوهشگر به تصویب می رسد.وی اضافه می کند: هزینه انجام پژوهش برآورد و از پژوهشگر حمایت مالی می شود. هم چنین در زمان انجام پژوهش با نظارت بر فعالیت پژوهشگر، اگر به گذراندن دوره آموزشی یا مشاوره علمی نیاز داشته باشد، این دوره ها برگزار می شود.

 

به پژوهش علاقه دارم

وی درباره برگزیده شدن خود، به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه های استان، عنوان می کند: علاقه فراوانی به فعالیت های پژوهشی دارم و پژوهش در حوزه سلامت کارگران و بیماران شغلی، از فعالیت های اصلی من است.وی می افزاید: در سال تحصیلی 89-88، 10 مقاله علمی پژوهشی درباره سلامت کارگران در نشریه های معتبر علمی منتشر کرده ام.وی تصریح کرد: مشاور طرح های پژوهشی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان و وزارت بهداشت هستم و تمام وقتم را صرف پژوهش می کنم.

جهانی فکر کن    با استفاده از امکانات محلی تولید کن    جهانی توزیع کن

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی