فرهنگ پایداری (بازدید: 948)
يکشنبه 7/11/1386 - 23:54 -0 تشکر 27057
ارتش صلح

بنام مهربانترین مهربانان

اینروزها مردم مظلوم فلسطین زیر فشار ظلم و ستم صهیونیستها

بدون هیچ یاوری در جهان امروز،جهان به ظاهر طرفدار دموکراسی

بدون یاور قرار گرفته و در شرایط بسیار بد چشم براه کمک از طرف آزادیخواهان ومدافعین حقوق بشر دوخته اند

حالا که از طرف دوستان و هم نژادان خویش تنها مانده اند باید فکری کرد تا دیگه چنین اتفاقی در هیچ جای کره خاکی برای مردم بی پناه و مظلوم

نیفتد

چه باید کرد، من می گم باید دست به تشکیل ارتش مردمی صلح زد سربازانی بر گرفته از انسانهای پاک و خواستار صلح و امنیت برای همه،

ارتشی یک پارچه سفید با تفنگی از گل رز سفید تا در چنین مواقعی با حرکت بسوی مرزهای مورد تعدی قرار گرفته دست بدست هم داده و سپر انسانی درست کرده و مانع ستم قرار گرفتن انسانهای مظلوم شد . دوستانی که با عقیده من موافقند خواهش می کنم طی نامه ای به سایت ریاست جمهوری یا وبلاگ رئیس جمهور ضمن درخواست تشکیل چنین ارتشی آن را به گوش جهانیان برسانند شاید دیگر ظلمی به این ناجوانمردانگی رخ ندهد.

آقای من وقتشه بیایی مردم دنیا چشم انتظار صلح و برابری در دولت شمایند بیا که امتت زیر فشار ارتش خونخوار دجالان کمر شکسته بیا تا جان تازه ای بگیریم

الهی در راه خود اول زخودم بی خود کن

                                     بی خود چو شدم زخود به خود راهم ده

 

دوشنبه 8/11/1386 - 11:35 - 0 تشکر 27140

سلام

دوستانی که با عقیده من موافقند خواهش می کنم طی نامه ای به سایت ریاست جمهوری یا وبلاگ رئیس جمهور ضمن درخواست تشکیل چنین ارتشی آن را به گوش جهانیان برسانند شاید دیگر ظلمی به این ناجوانمردانگی رخ ندهد.

ایده ی قشنگیه...فقط یه خواهش دارم اوونم اینکه میشه واسش یه متن بنویسید(اگه همکاری دیگران هم باشه بهتره)...فکر میکنم بهتره در متن این پیام که قراره ارائه بدیم هم مشترک باشیم...بعد هر کس که موافق بوود میتوونه زیر هموون متن اعلام کنه و از طرف خودش به سایت ریاست جمهووری یا وبلاگ رئیس جمهوور بفرسته...

تا بعد

چهارشنبه 17/11/1386 - 10:25 - 0 تشکر 28691

سلام کار جالبیه شما متن رو ارائه بدین ما می فرستیم

یا حق

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی