انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 461)
دوشنبه 13/10/1389 - 10:29 -0 تشکر 270154
خداحافظی ناگهانی رییس جمهور با 14 مشاورش

خداحافظی ناگهانی رئیس جمهور با14مشاورش

مهدی كلهر مشاور رسانه‌ای سابق رئیس جمهور با اشاره به جلسه روزشنبه خود با محموداحمدی نژاد رئیس‌جمهوراز پایان همکاری خود با نهاد ریاست جمهوری به عنوان مشاور رئیس جمهور خبر داد و گفت: روزشنبه حکم تقدیر و قدردانی از من و 13 تن از مشاوران دیگر رئیس جمهور و پایان همکاری ما با نهاد ریاست جمهوری به عنوان مشاور ابلاغ شد.

مهدی کلهر در گفتگو با مهر افزود: البته من سه ماه قبل تقاضای بازنشستگی خود را به رئیس جمهور تقدیم کرده بودم و حکم پایان همکاری من با نهاد ریاست جمهوری به عنوان مشاور سابق رئیس جمهور روز شنبه صادر شد.

مهدی كلهر مشاور رسانه‌ای سابق رئیس جمهور تصریح کرد: اسامی دیگر کسانی که از این سمت برکنار شده اند، آقایان رویانیان،زارعی وعلی منتظری (مشاوران فرهنگی)، وزیری هامانه(مشاور امور نفت و گاز)،ستار وفایی و حاج علی اکبری(مشاوران امور جوانان) ،توکلی بینا و اعتمادیان(مشاوران امور اصناف و بازرگانی)، مهدی چمران(مشاور امور شوراها) ، مجتبی رحماندوست (مشاور امور ایثارگران) ، دانش جعفری(مشاور عالی در امور اقتصادی)، مهدی مصطفوی و خانم سوسن کشاورز(مشاور امور تعلیم و تربیت) است.

کلهر گفت: البته آقای رئیس جمهور نیز طی این حکم به گرمی از خدمات دوستان تقدیر و تشکر کرده است.

وی افزود: البته این برکناری تنها شامل منصب مشاوری است و به عنوان مثال آقای رویانیان به عنوان رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت و همچنین خود من نیز به عنوان عضو فرهنگستان هنر همچنان مشغول خدمت هستم.

البته این مشاور سابق رئیس جمهور از دلیل اتخاذ چنین تصمیمی از سوی رئیس جمهور ابراز بی اطلاعی کرد.

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ضمن تایید این خبر گزارش داد:رئیس جمهور در نامه ای از خدمات و همكاری تعدادی از مشاوران خود در دوره تصدی این مسؤولیت صمیمانه تشكر و قدردانی كرد.

دكتر محمود احمدی نژاد در این نامه ضمن تقدیر از تلاش های دلسوزانه و مفید آقایان مجتبی رحماندوست، ابوالفضل توكلی بینا، محمدرضا اعتمادیان، سید كاظم وزیری هامانه، محمد ستاری وفایی، مهدی چمران، محمد رویانیان، علی منتظری، مهدی شهید كلهر، علی اصغر زارعی، مهدی مصطفوی، داود دانش جعفری، حاج علی اكبری و سركار خانم سوسن كشاورز در مدت تصدی این مسؤولیت، از درگاه خداوند متعال، سلامتی، بهروزی و دوام توفیقات آنان را در سایر عرصه های خدمتگزاری به كشور، نظام و مردم خواستارشد.

 

 

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

دوشنبه 13/10/1389 - 11:1 - 0 تشکر 270174

جالب بود . خبرشو نشنیده بودم .

خدا در همین نزدیکی است
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی