انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 442)
يکشنبه 5/10/1389 - 11:44 -0 تشکر 267172
ورود نخستین واگن های قطار شهری به مشهد مقدس

 

رؤیای 10 ساله مردم مشهد، سرانجام دیروز ظهر به وقوع پیوست و نخستین بخش از واگن های قطار شهری مشهد سوار بر 14 کامیون، پس از 3 روز طی طریق از بندرعباس تا مشهد، از جاده قدیم نیشابور، وارد شهر شده و پس از عبور از پل الغدیر، وارد پایانه قطار شهری مشهد شد.
سعید حسین پور، معاون امور عمرانی استاندار خراسان رضوی، محمد پژمان، شهردار مشهد، کمال سرویها نایب رئیس شورا، مهندس جواد داودآبادی، فاطمه غیور و علی اصغر شمقدری اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و سید محسن شوشتری مدیر عامل سابق قطار شهری مشهد، بخشی از مسؤولانی بودند که آمده بودند تا ورود نخستین محموله واگن قطار شهری مشهد را جشن بگیرند.
با ورود نخستین محموله، مرکز فرمان قطار شهری مشهد نیز به دست معاون امور عمرانی استاندار خراسان رضوی به بهره برداری رسید و مهندسان این مرکز، با عبور از زیر قرآن در پست های خود مشغول به کار شدند و با نظارت بر انتقال یک دریزین( لوکوموتیوهای کوچک) از چند ایستگاه قطار شهری، این مرکز کار خود را برای سوار کردن واگنها بر روی ریل، در 3 شیفت کاری آغاز کرد.
 دبیر دفتر هم اندیشی اساتید نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: نتایج یك پژوهش نشان می‌دهد از نظر دانشجویان پسر، دخترانی كه پوشش مناسبتری دارند برای ازدواج و زندگی قابل اعتمادترند.

جهانی فکر کن    با استفاده از امکانات محلی تولید کن    جهانی توزیع کن

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی