سينما و تلویزیون (بازدید: 409)
چهارشنبه 24/9/1389 - 15:7 -0 تشکر 262782
درخواست برای برخورد با کپی غیرمجاز

تهران - دبیر كل ستاد مبارزه با محصولات غیر مجاز سمعی و بصری از دادستان كشور درخواست كرد تا با كپی غیرمجاز محصولات مجاز سینمایی برخوردی قاطع شود.
                                            
به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، معاونت سینمایی روز یكشنبه اعلام كرد: در پی شیوع و گسترش كپی غیرمجاز از فیلم های مجاز داخلی دارای پروانه نمایش از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی كه توسط برخی قاچاقچیان محصولات سمعی وبصری صورت می گیرد و با توجه به تضییع حقوق موسسات ویدئو رسانه كه مطابق قانون توزیع كننده این محصولات می باشند و با توجه به تاثیر نامطوب این عمل بر شبكه نمایش خانگی و اقتصاد سینما، محمدرضا عباسیان دبیر كل ستاد مبارزه با محصولات غیر مجاز سمعی وبصری طی نامه ای از محسنی اژه ای دادستان كل كشور درخواست همكاری و مساعدت كرد.
به گزارش معاونت سینمایی، در بخش هایی از نامه عباسیان به دادستان كل كشور آمده است: شیوع و گسترش كپی غیرمجاز از فیلم های مجاز داخلی دارای پروانه نمایش از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی كه توسط موسسات ویدئو رسانه در شبكه نمایش خانگی توزیع می گردد از یك سو تاثیر نامطلوبی بر فعالیت این شبكه و اقتصاد سینما داشته است و از سویی دیگر مقدمات گسترش تكثیر و توزیع فیلم های غیر مجاز و مبتذل را به عنوان جایگزین در پر كردن اوقات فراغت مخاطبان و جامعه فراهم می آورد.
خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)

 

 

 

چهارشنبه 24/9/1389 - 16:37 - 0 تشکر 262803

از اون كارهایی هست كه شدنی نیست

راز یک زندگی زیبا این است

که امروز با خدا گام برداری

و برای فردا به او اعتماد داشته باشی.....

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی