انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2057)
سه شنبه 2/11/1386 - 12:13 -0 تشکر 26048
پروتکل شماره هشت صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره هشت صهیون*تسخیر دنیا*

.

.

ما باید تمام جنگ ‏ابزارهایى كه مخالفانمان ممكن است علیه‏مان بكار گیرند، در اختیار داشته باشیم. ضمناً باید پیچیده ‏ترین واژه‏ هاى حقوقى را از میان كتب قانونگذارى بیرون بكشیم تا به هنگام داورى و قضا از آنها استفاده كنیم. البته این واژه‏ها ممكن است ناموجه و غیرعادلانه جلوه كنند ولى براى آنكه چنین وضعى پیش نیاید، باید از قبل چاره‏جویى كنیم بدین‏معنى، واژه‏هاى پیچیده را در قالب عباراتى زیبا بیان كنیم تا اصولى اخلاقى، عالى، متعالى و معقول جلوه كنند.

كادر رهبرى جامعه ما باید خود رابا تمام مظاهر تمدن كه به موقع بكار آیند، مجهز كند. كادر رهبرى باید عواملى چون روزنامه ‏نگاران، وكلاى مدافع ورزیده، سیاستمداران كار كشته، مدیران برجسته و خلاصه افرادى كه در مدارس ویژه از تعلیم و تربیتى عالى برخوردار بوده ‏اند، در اختیار داشته باشد. چنین افرادى با ساخت اجتماعى جوامع ( جامعه شناسى)، انسان شناسى، و همه زبانهایى كه با الفباى سیاست ساخته شده‏اند، باید آشنا باشند. وانگهى این افراد باید با تمام مسایل حساس جامعه ‏اى كه در آن نقشهایى بازى مى‏كنند، آشنا گردند. منظور از مسایل حساس، تمایلات، علایق، نارسایى‏ها و نقاط ضعف مردم غیریهودى و نیز شرایط محیط زندگى آنها است. نیازى به گفتن نیست كه معاونان و مشاوران كادر رهبرى از میان غیریهودیان انتخاب نخواهند شد. غیریهودیان كه عادت دارند رییس و مدیر بشوند، خود را در مسایل مربوط به مدیریت به زحمت نمى‏اندازند و هدف را از وسیله تمیز نمى‏دهند و معمولا\" نامه ‏ها را بدون آنكه بخوانند امضاء مى‏كنند و پست و مقام ریاست و مدیریت را یا به منظور گرفتن دستمزد احراز مى‏كنند و یا به خاطر ارضاء جاه ‏طلبى‏هایشان.

دولت ما تمام اقتصاددانان جهان را به خدمت خود درمى‏آورد. به علاوه آموزش ‏اصول و مبانى اقتصاد به یهودیان نشانگر اهمیتى است كه ما براى علم اقتصاد قائلیم. دولت ما از مشورت بانكداران، صاحبان صنایع سرمایه ‏داران و میلیونرها برخوردار خواهد بود و همه چیز به زبان ارقام و اعداد بیان خواهد شد.

تا زمانى كه نتوانیم مشاغل دولتى را به برادران یهودى‏مان بسپاریم، ناگزیریم افرادى را از میان غیریهودى براى تصدى مشاغل دولتى انتخاب كنیم. البته این افراد را زیرنظر مى‏گیریم و آنها را كاملا\" از مردم جدا نگه مى‏داریم چنانچه این افراد از اجراى دستورات ما سرپیچى كنند، به مجازاتهاى سنگین و احتمالا\" اعدام محكوم خواهند شد. غرض از اعمال چنین سختگیرى‏هایى آن است كه این افراد تا آخرین قطره خونشان ازمنافع ما دفاع كنند.

.

.

**پروتکل های رهبران صهیون برای تسخیر جهان*توضیحات*

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.