سينما و تلویزیون (بازدید: 445)
چهارشنبه 17/9/1389 - 14:40 -0 تشکر 259514
فیلم های آخر هفته تلویزیون

شبكه‌های مختلف سیما برای روزهای پنجشنبه و جمعه (18 و 19 آذرماه) یازده فیلم سینمایی و تلویزیونی روی آنتن می‌روند.

به گزارش رجانیوز ، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی یخ‌زده‌ها، سرگیجه، سوء تفاهم، در میان غریبه‌ها، جنگجوی درون، سه قهرمان، مكافات عمل(بومرنگ)، درمانگاه صحرایی، حمله به كلانتری 13، مهر پدری و آلواتان پنجشنبه و جمعـه 18 و 19 آذر از شبكه‌های یك، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان‌ها پـخش می‌شود.

*«یخ‌زده‌ها»
فیلم سینمایی «یخ‌زده‌ها» به كارگردانی آدام گرین پنجشنبه 18 آذرماه ساعت 23 از شبكـه یك سیما روی آنتن می‌رود.
این فیلم با بازی اِما بل و شان اَشمور به ماجرای سه اسكی باز می‌پردازد كه در ارتفاعات سرد و پربرف كوهستانی گیر افتاده‌اند. آنها هنگامی كه از رسیدن هرگونه كمك مایوس می‌شوند به یك دو راهی بزرگ می‌رسند، ولی نمی‌دانند باید همان‌جا در پناهگاه غیرمناسب منتظر بمانند و یا این كه خطر گم شدن و یخ زدگی در محیط پر از برف را بپذیرند و درصدد نجات خود برآیند.
فیلم سینمایی «یخ‌زده‌ها» محصول سال 2010 آمریكاست.

*«سرگیجه»
فیلم تلویزیونی «سر گیجه» به كارگردانی مسعود آب‌پرور و تهیه كنندگی علی‌اكبر رضایی جمعه 19 آذرماه ساعت 15:30 از شبكه یك سیما روی آنتن می‌رود.
مهتاب زن جوانی است كه برای كمك به همسرش و برای گریز از دست طلبكاران با او همكاری كرده تا به دیگران بقبولانند كه او در یك تصادف كشته شده است. اما پس از مدت كوتاهی درمی‌یابد كه فرهاد در تمام این مدت به او هم دروغ گفته است و قصد دارد با فروش سكه‌ای تاریخی با فرزندی كه از همسر قبلی‌اش داشته، از كشور فرار كند.
بیژن امكانیان، سیما تیرانداز، محمد حاتمی، نعیمه نظام دوست و بهناز توكلی در فیلم تلویزیونی «سرگیجه» از تولیدات سال 87 مركز سیما فیلم بازی كرده‌اند.

*«سوء تفاهم»
فیلم سینمایی «سوء تفاهم» به كارگردانی رابرت مالن فانت و تهیه كنندگی نیل برگمن محصول سال 2007 آمریكا پنجشنبه 18 آذرماه ساعت 23:45 از شبكـه دو سیما پخش می‌شود.
تری مرد جوانی است كه همراه با زن و پسرش زندگی خود را می‌گذراند و در یك شركت طراحی داخلی ساختمان مشغول به كار است. لیزا همسر او به دلیل رفتار تری و قرارهای كاری شبانه‌اش در رستوران با زنی به نام هوستون به او مشكوك شده و از تری بابت كارش توضیح می‌خواهد.
توماس كالابرو، ال سا پینزا و پائولوتریكی در فیلم سینمایی «سوء تفاهم» به ایفای نقش پرداختند.

*«در میان غریبه‌ها»
فیلم سینمایی «در میان غریبه‌ها» جمعه 19 آذرماه ساعت 17:45 از شبكـه دو سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم روایت كننده داستان زندگی سه زن است كه به طور موازی به تصویر كشیده می‌شود.
كاترین زنی است كه تنها وسیله ارتباطی او با همسر و دختر بچه‌اش، پیغام‌های تلفنی دخترش برای اوست. پدر كاترین چند سال پیش به خاطر كارهای خلاف به زندان افتاده است و مادرش نیز بوسیله اعضای یك باند خلافكار كشته شده است. پدر پس از سپری شدن دوران حبس اكنون از زندان آزاد می شود و بلافاصله به منظور كنار آمدن با گذشته تاریكی كه داشته به محل زندگی سابق خود با همسر مرحومش مراجعه می‌كند كه اكنون یك زن و شوهر جوان دیگر در آنجا زندگی می‌كنند.
فیلم سینمایی در میان غریبه‌ها به كارگردانی ادواردو پونتی و تهیه كنندگی الدا فری و با بازی دبوراه كارا آنجر، میراسورونیو و سوفیا لورن محصول سال 2002 در كشورهای كانادا و ایتالیا ساخته شده است.

*«جنگجوی درون»
فیلم سینمایی «جنگجوی درون» محصول سال 2006 آلمان پنجشنبه 18 آذر ساعت 20 از شبكه سه سیما روی آنتن می‌رود.
داستان فیلم سینمایی «جنگجوی درون» به كارگردانی و تهیه كنندگی ویكتور سالوا با بازی نیك نوتس و اسكات مچلوویچ از این قرار است كه: دن میل مان جوان ورزشكاری است كه در حال تمرین برای شركت در مسابقات قهرمانی كشور است و با توجه به قابلیت بدنی و ظاهر جوانی كه دارد، غرور زیادی در او دیده می‌شود. این وضعیت ادامه دارد تا دن با پیرمردی در پمپ بنزین ملاقات می‌كند و مسیر زندگیش تغییر می‌كند.

*«سه قهرمان»
فیلم سینمایی «سه قهرمان» جمعه 19 آذر ماه ساعت 10:30 از شبكه سه سیما پخش می‌شود.
حاكم چینی به مردم ظلم و ستم می‌كند. سه مبارز وارد شهر می‌شوند و می‌بینند كه مردم از ظلم حاكم در سختی هستند. آنها با مردم صحبت می‌كنند و آنها را تشویق به اتحاد و همبستگی می‌كنند.
فیلم سینمایی سه قهرمان محصول سال 1974 هنگ كنگ است.

*«مكافات عمل»
فیلم سینمایی «مكافات عمل (بومرنگ)» به كارگردانی الیا كازان و با بازی دانا اندروز، جین وایت، لی جی كاب و آرتوركندی پنجشنبه 18 آذر ساعت 15:40 از شبكه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
شبی یك پیرمرد محبوب و آرام درحال پیاده روی در خیابانی هدف گلوله قرار می‌گیرد و كشته می‌شود. قاتل از صحنه می‌گریزد ولی چند نفر چهره او را دیده‌اند. پلیس با تلاش چندین هفته‌ای و چهره‌نگاری و دستگیری مظنونین و شناسایی آنها توسط شاهدین، بالاخره مظنون به قتل را در حال خروج از شهر به همراه یك تفنگ بازداشت می‌كند.
فیلم سینمایی «مكافات عمل(بومرنگ)» محصول كشور آمریكا در سال 1948 ساخته شده است.

*«درمانگاه صحرایی»
فیلم سینمایی «درمانگاه صحرایی» به كارگردانی دانیس تانوویچ و با بازی كالین فارل و جیمی سوس جمعه 19 آذر ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما 4» از شبكه چهار سیما پخش می‌شود.
مارك و دیوید دو عكاس جنگ، برای عكاسی به منطقه ای كوهستانی در كردستان عراق و تركیه می روند، آنها كه با شور و اشتیاق زیادی وارد منطقه شده اند. پس از مدتی با مشاهده صحنه های دلخراش جنگ دچارخستگی و یاس می شوند تا آنجایی كه دیوید قصد بازگشت دارد. همسر او باردار است و در آستانه بدنیا آوردن فرزندشان است.
فیلم سینمایی «درمانگاه صحرایی» محصول كشورهای ایرلند، اسپانیا، بلژیك و فرانسه در سال 2009 ساخته شده است.

*«حمله به كلانتری 13»
فیلم سینمایی «حمله به كلانتری 13» به كارگردانی ژان فرانسیس ریچت40 دقیقه بامداد روز جمعه 19 آذرماه از شبكه تهـران پخش می‌شود.
گروهبان، جیك رونیك، مأمور ویژه در یك عملیات مبارزه با باند مواد مخدر، موفق نمی‌شود. افراد وی كشته می‌شوند و خودش مجروح می‌شود، در ادامه نیز دچار مشكلات روانی می‌شود. بنابر این تصمیم می‌گیرند كه برای ادامه كارش در پلیس، او را به سمت مسئولیت یك كلانتری بسپارند كه كار بی‌دردسر و آرامی به نظر می‌رسد.
ایتان هاوكی، لاورنس فیشبورن و گابریل بیرنی در فیلم سینمایی «حمله به كلانتری 13» محصول سال 2005 كشورهای آمریكا و فرانسه در ژانر حادثه‌ای، درام، جنایی و هیجانی به ایفای نقش پرداختند.

*«مهر پدری»
فیلم تلویزیونی «مهر پدری» به كارگردانی جواد افشار و تهیه كنندگی سیدامیر سیدزاده جمعه 19 آذرماه ساعت13:30 از شبكه تهران سیما پخش می‌شود.
داستان زندگی خانواده‌ای است كه مادر خانواده اعتیاد دارد و پدر خانواده كه پزشك است، برای اینكه فرزندشان مورد مراقبت قرار گیرد، پرستاری را استخدام می‌كند و ...

*«آلواتان»
فیلم تلویزیونی «آلواتان» به كارگردانی داوود بیدل جمعه 19 آذرماه ساعت 13:30 از سیمای استان‌ها پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی جمشید جهان‌زاده، اسماعیل خلج و محمد مقامی می‌بینیم: در سال 1359 در منطقه‌ای به نام آلواتان نیروهای عراقی به تحرك مرزی پرداخته، گاه و بیگاه به روستاهای این منطقه شبیخون زده و اموال آنان را سرقت می‌كنند. مردم و نیروهای ژاندارم با آنان درگیر می‌شوند و در نهایت موفق می‌شوند آنان را به هلاكت برسانند.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

چهارشنبه 17/9/1389 - 15:31 - 0 تشکر 259539

با سلام
بهتره عنوان فیلم‌ها رو bold كنید تا برای دیدنشون دچار مشكل نشیم
یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

چهارشنبه 17/9/1389 - 15:37 - 0 تشکر 259543

سیب سرخ عزیز مطلب و ویرایش کردم

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

چهارشنبه 17/9/1389 - 15:49 - 0 تشکر 259552

سلام . مرسی ممنونم
راستی مسابقه "حدس بزن ، امتیاز ویژه بگیر " از فردا شروع خواهد شد . تنها تا 12 ظهر فردا می توانید اعلام آمادگی کنید جهت شرکت در مسابقه :
برای شرکت در تاپیک " مسابقه سراسر هیجان " اعلام آمادگی کنید .
تنها 4 امتیاز از شما کسر خواهد شد ولی می توانید 35 امتیاز کسب کنید .

مدیریت انجمن سینما و تلوزیون

 

thank you for attention

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی