انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 398)
سه شنبه 16/9/1389 - 19:57 -0 تشکر 259267
رند ترین شماره ملی كشور بلای جان صاحبش شده است

به گزارش جهان:"عبدالرضا سلمانیان قهدریجانی" روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود:در بیشتر موارد برای وارد كردن شماره ملی در پایگاه های اینترنتی یا ادارات با مشكل مواجه می شوم زیرا سیستم آنها این شماره را غیر واقعی می داند.وی اظهار داشت:به منظور وارد كردن اطلاعات خانوار خود به سایت رفاه مراجعه كردم اما سیستم مركز آمار ایران به هنگام وارد كردن شماره ملی ام، پیام "شماره ملی وارد شده موجود نمی باشد" را اعلام كرد.
سلمانیان با اشاره به اینكه تا كنون موفق به ثبت نام در این سیستم نشده است، ادامه داد:برای دریافت عابر بانك، شش ماه منتظر صدور آن توسط بانك مركزی بودم و برای دریافت گذرنامه چهار ماه انتظار كشیدم.
به گفته وی ،تمام این ارگانها مشكل را این شماره ملی اعلام كردند .
وی اظهار داشت: این شماره ملی بجز مشكل چیز دیگری برایم به همراه نداشته است و هیچ یك از سیستم های بانكی این 10 شماره رند را قبول نمی كند.
دارنده رند ترین شماره ملی در ایران گفت: حتی برای حل این مشكل از اداره ثبت احوال تاییدیه گرفتم ولی باز هم آن را از من قبول نمی كنند.
سلمانیان افزود:برخی ارگانها این شماره را یك كد امنیتی عنوان می كنندو می گویند نباید این كد به شما داده می شد.
"علیرضا سلمانیان" متولد شهر قهدریجان از توابع شهرستان فلاورجان است.
شهرستان فلاورجان با 240 هزار نفر جمعیت در 10 كیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.

 

 

 

دوشنبه 22/9/1389 - 13:34 - 0 تشکر 261646

بسیار جالب بود

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی