ورزش و تندرستی (بازدید: 460)
يکشنبه 14/9/1389 - 9:47 -0 تشکر 258020
فرزند علی آبادی در گوانگجو چه می کرد؟

بازی های آسیایی گوانگجو چین فضایی را فراهم کرد که برخی از نور چشمی ها و آقازاده ها و افرادی که حضورشان در این مسابقات ضروری به نظر نمی رسید همراه با کاروان ورزشی ایران به این کشور سفر کنند.

به گزارش فردا کاروان ورزشی ایران با چهارصد ورزشکار در بازیهای آسیایی گوانگجو حضور داشت و چند ده مربی، داور و سرپرست نیز این ورزشکاران را همراهی می‏ کردند. اما نفرات اعزامی ایران به این مسابقات حدود 500 نفر اعلام شدند تا این ابهام به وجود آید که افرادی که نامشان اعلام نشده،چه ماموریتی در کاروان اعزامی داشته اند؟

یکی از این افراد محسن علی آبادی، فرزند محمد علی آبادی رئیس کمیته ملی المپیک بود که در این مسابقات همراه با کاروان های ورزشی کشورمان حضور یافت.

این در حالی است که وی به گوانگجو سفر کرده که از کارت وی آی پی نیز استفاده کرده و شنیده ها حاکی از آن است که اتومبیلی هم در اختیار وی قرار داده شده بود.

‫حضور فرزند رئیس سابق سازمان تربیت بدنی در بازی های آسیایی گوانگجو در حالی انجام شده كه برخی روسای فدراسیون ها فقط می توانستند در مسابقات رشته خود حضور داشته باشند‬.

حال این ابهام به وجود آمده است که چنین امكاناتی چرا و با چه هزینه و اعتباری در اختیار محسن علی آبادی قرار گرفته است و نقش وی در کاروان اعزامی به این مسابقات چه بوده است؟

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی